Įkraunama...
Įkraunama...

dėl Kauno profesijų rengimo centro

stodami 2012m gegužio mėn žinojom,kad baigę ,po 2 metų ,toje mokykloje pasirinktą mokymo profesiją -gausim diplomus.Prieš kelias dienas sužinojau,kad pabaigę ne diplomus gausim,o paprastus pažymėjimus,(nes švietimas pakeitė įstatymus,,)kokius gauna baigę paprastus kursus 2 mėn trukmės.Gaila tų metų ,kad ir dviejų,bet pinigų sukišta nemažai,plius man kelionės į kauną ne trumpos,dėl paprasto pažymėjimo,plius laiko-referatų rašymai ir visa mokymo programa atitinka kolegijose mokymosi programą ,o gausim tik pažymėjimus,paprasčiausius ,su kuriais darbą gauti tikimybė lygi nuliui,ką daryti -auginu du berniukus,reikalingas darbas,griebiuos už šiaudo,o likau apgauta,jaučiuosi tikra nevykėlė,be išsilavinimo..........nežinau kaip elgtis.
Atsakyti
kokia specialybe studijavote?
Bet tokios nesamones tai dar tikrai negirdejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 11 14, 22:55)
kokia specialybe studijavote?
Bet tokios nesamones tai dar tikrai negirdejau  doh.gif

socialinio darbuotojo padėjėja,vedėja šaukia ,kad nepatvirtintas įstatymas,bet jau šiemet baigusieji gavo ne diplomus,kiti net nevažiavo pasiimt,o sutartyse, kas keisčiausia, tai parašyta ,kad turim gaut diplomus,šitiek pinigų sukišta ,uniformas pirkt reikėjo dėl nupušusio lapelio,kurį gali gaut 3 mėnesių kursus nusipirkus pigesne kaina,ir be jokių egzaminų,kurie lygio-ką žinau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dincce: 14 lapkričio 2013 - 22:56
nu baisu blink.gif
man taip butu, ko gero apsiverkciau. Ir pinigu, ir laiko gaila. O gal imanoma bent jau pinigus atgauti? Kad ir teisimu pagalba. Vis nors sis tas butu.
Atsakyti
gal kas nors paaiskejo i gera?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 12 05, 18:55)
gal kas nors paaiskejo i gera?

na kaip ir sugrąžino diplomų gavimą,bet tik nuo kitų metų,pasisekė be išankstinio užsirašymo pasikalbėti su direktore, žadėjo išduoti diplomus,tik kaip ji taip gali žadėt ,jei šiemet jie dar nepriklauso,o be diplomo darbą gauti neįmanoma
Atsakyti
gal kas nors pradejot mokytis si rugseji sioje istaigoje? Idomu kaip dabar su diplomais ar pazymejimais? Ka zada ateityje isduot?
Atsakyti