Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujo tyrimai

Sveikutes, tema mačiau tokia uždaryta, tad kuriu naują.

Gal kuri galit pakomentuoti mergaites (2,7m) kraujo tyrimus darytus prieš mėnesį. Netikėtai aptikom kad padidėjus blužnis, buvompas imunologą, tačiau naujų tyrimų reikia dar laukti... o pas mane šiuo lausimu, turbūt kaip ir pas daugumą mamų, nera kantrybės.
IMG]user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmeda: 15 lapkričio 2013 - 14:54
Sveikutes, gal galit kanos daugiau pasakyti apie siuos tyrimus?Gydytoja tik permete akim (kaip man sake, nes paprasiau, kad paziuretu Lietuvoje, nes ten buvau juos palikusi) ir pasake, kad viskas gerai, taciau man kazkaip neramu g.gif O gal be reikalo nervuojuosi? g.gif
Didelis didelis aciukas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image

Atsakyti
Gal atsiras išmanančių ar susidūrusių su panašia situacija. 6 savaites geriu Metizol. Gydymo pradžioje (11.06) ALT, AST, GT, ŠF buvo normos ribose. O 12.09 rezultatai pablogėjo: AST - 45,7 u/l(norma iki 32 u/l), ALT - 68,9 (norma iki 33 u/l), Šarminė fosfatazė siekia 100 (norma iki 104 u/l), Gama GT kol kas normalus - 25 (norma iki 40). Pas endokrinologę pasirodysiu tik 12.17. Šeimos gydytoja įtaria kepenų ligą, bet kaip ji galėjo atsirasti jei gydymo pradžioje viskas buvo tvarkoje...?
Atsakyti
labas vakaras gal galite kas suprantate tyrimu rezultatus pasakyti.padare kraujo tyrima kiausidziu vezio.rezultatas 72 vienetai ar tai lb blogai,pirmadieni einu pas gydytoja ,kazkaip islaukti reikia.
Atsakyti
QUOTE(evitele @ 2013 12 31, 19:21)
labas vakaras gal galite kas suprantate tyrimu rezultatus pasakyti.padare kraujo tyrima kiausidziu vezio.rezultatas 72 vienetai ar tai lb blogai,pirmadieni einu pas gydytoja ,kazkaip islaukti reikia.

Markeris padidėja nebūtinai kiaušidžių vėžio atveju. Gali padidėti dėl endometriozės, kiaušidžių cistų, uždegimo.
Atsakyti
Sveiki,
19 m. merginai kraujo tyrimas parode per dideli gelezies kieki - 58.28. Kiti rodikliai - kepenu ir t.t. geri. Ar gali buti laikinas gelezies padidejimas? Gal kokius dar reiktu pasidaryti tyrimus?
Aciu
Atsakyti
LABAS VAKARAS SPALIO MEN TYRIMAS C-125 REZULTATAS 36,GRUODI 72 .SPALI RADO UZDEGIMA IR CISTA,SIANDIEN APZIUREJO KIAUSIDES KUO PUIKIAUSIAI ATRODO,GAL KAS SUSIDURETE SU TOKIU VARIJANTU.KUR IESKOT LIGOS JEI GIMDA GRAZI SVARI.
Atsakyti
Sveiki, kokių kraujo tyrimų prašyti subfebrilios temperatūros atveju? Bendrą + crb, ar dar ką nors pravartu išsitirti?
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2014 01 05, 20:29)
Sveiki, kokių kraujo tyrimų prašyti subfebrilios temperatūros atveju? Bendrą + crb, ar dar ką nors pravartu išsitirti?

mano vaikui dare dar mikoplamu, tuberkuliozes, dar kazkokius tyrimus.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 01 05, 20:35)
mano vaikui dare dar mikoplamu, tuberkuliozes, dar kazkokius tyrimus.

Čia būtent iš kraujo tyrė? O kur darėtės, privačiai?
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2014 01 05, 20:37)
Čia būtent iš kraujo tyrė? O kur darėtės, privačiai?

nea, seimos gydytoja padare viska ka ji gali, tada siunte infektologei, dar pas lor berods buvom. O kokio dydzio ta tempartura, kokio amziaus zmogui?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 01 05, 20:50)
nea, seimos gydytoja padare viska ka ji gali, tada siunte infektologei, dar pas lor berods buvom. O kokio dydzio ta tempartura, kokio amziaus zmogui?

Suaugusiam, 37.2 - 37.5
Atsakyti