Įkraunama...
Įkraunama...

Džeko raselo ir Parsono terjerai :)

Kadangi aš užbaigiau, tai ir sukuriu naują temą 4u.gif
sena tema čia 4u.gif
Papildyta:
Labas vakaras, prisijungiu prie raseliukų šeimininkų- mūsų kalytei beveik 2,5 metukų 4u.gif štai ir guli šalia savo guolyje. Tiesą pasakius pries įsigyjant abejojau, ar noriu suns, nes vaikystėje šuo man buvo tik šuo prie būdos kaime, tuo tarpu vyras vaikystė praleido su škotų terjeru...tad abejojau, bet....dabar nė iž ką neatiduočiau mūsų mergytės 4u.gif taip prie jos pripratau, kaip prie trečio vaiko...ji ir yra mūsų trečias vaikas biggrin.gif ale topkia zbitkininkė doh.gif
su namų griovimu pradėjom tvarkytis tada kai sugraužė mano akinius su brangiom dioptrijom verysad.gif nuostolis virš 1500 doh.gif blogiausia tik, kad ant švenčių pasitaikė, tad ilgai buvau be akjnių, tai tikrai buvau supykusi doh.gif doh.gif bet ką čia pyksi, atsileidau, kol nuo stalo nusitempė naują, tik vakar pirktą telefoną doh.gif taigi išeinant iš namų pririšam prie pavadėlio prie stalo kojos...iržinokit pas mus tai veikia pamokančiai- nebelieka jokių išdaigų...ir net pati kažkaip sąmoningai reaguoja, pamato pavadį, iškart blinkt į guolį ir miega.....kartais leidžiu miegoti savo lovoj, nerišu, tai dažniausiai randu namie prikrautas krūveles doh.gif tad vis dėl to suvokiu, kad parodyti, kas yra kas reikia...

bet vistiek- džekiukė nuostabi thumbup.gif esu už šiuos šuniukus wub.gif
Atsakyti
Kita tema jau yra:
http://www.supermama...?...945009&st=0
Atsakyti
kažkodėl man paieška nedavė verysad.gif
gal moderatoriai pratrins blush2.gif
Atsakyti