Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

Atsakyti
Mastau kaledom kepti rogutes su elniais ir priberti riesutu smile.gif gal kuri turite roguciu ir elniu iskarpu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merginukee @ 2013 11 19, 11:53)
Mastau kaledom kepti rogutes su elniais ir priberti riesutu smile.gif gal kuri turite roguciu ir elniu iskarpu smile.gif


rogių trafaretas čia
http://www.supermama...?...6730&st=480
aš irgi bandysiu šiemet roges daryt ir į jas meduoliukų visokių pridėt
Atsakyti
Merginos, o kas kepat dovanom kalėdinį vaisių pyragą, kaip jį dovanojat? Pjaustot gabalais? Ar gal yra kokios didesnės popierinės formos? Visai turėtų smagiai atrodyti keksiukų formelėse, bet tai čia ne keksiukai.... biggrin.gif Panašu,kad savaitgalį reiks ir man jo kepimu užsiimti, kiekvienais metais dovanom stengiuosi kažką skanaus pagaminti bigsmile.gif šiemet dar galvoju gal apelsinų džemo stiklainiuką pridėti, o matėt gal nedidelių, gražių stiklainiukų kur nors pirkti? blush2.gif
Atsiprašau labai, jei ne į temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(punkis @ 2013 11 19, 15:29)
rogių trafaretas čia
http://www.supermama...?...6730&st=480
aš irgi bandysiu šiemet roges daryt ir į jas meduoliukų visokių pridėt


dekui 4u.gif as irgi pradzioj masciau meduoliukus deti, bet pamaciau nuotrauka su riesutais ir labai suviliojo mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merginukee @ 2013 11 20, 09:44)
dekui  4u.gif  as irgi pradzioj masciau meduoliukus deti, bet pamaciau nuotrauka su riesutais ir labai suviliojo mane smile.gif

Gal galite įmesti nuotraukytę arba nuorodą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2013 11 20, 10:30)
Gal galite įmesti nuotraukytę arba nuorodą  blush2.gif


na zinokit nuotraukos neissisaugojau, pabandziau paieskoti internete, bet niekaip neatgaminu kur ziurejau doh.gif na bet esme ta kad i roges pridedama visokiausiu riesutu, na kaip lazdyno, graikiniai ir pan su kiautais smile.gif kai kepsiu pries sventes pasirodysiu smile.gif pries pora metu kepiau namelius, pernai garsuji pyraga ir siemet vel kazkaip noriu kepti, tai sumasciau roges smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2013 11 20, 11:30)
Gal galite įmesti nuotraukytę arba nuorodą  blush2.gif

yra 12 temoj 12psl
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 11 20, 03:49)
Merginos, o kas kepat dovanom kalėdinį vaisių pyragą, kaip jį dovanojat? Pjaustot gabalais? Ar gal yra kokios didesnės popierinės formos? Visai turėtų smagiai atrodyti keksiukų formelėse, bet tai čia ne keksiukai.... biggrin.gif  Panašu,kad savaitgalį reiks ir man jo kepimu užsiimti, kiekvienais metais dovanom stengiuosi kažką skanaus pagaminti bigsmile.gif  šiemet dar galvoju gal apelsinų džemo stiklainiuką pridėti, o matėt gal nedidelių, gražių stiklainiukų kur nors pirkti? blush2.gif
Atsiprašau labai, jei ne į temą 4u.gif


nedidelių stiklainiukų (tubūt po 200 ml) mačiau maximose. arba iki. nebepamenu lotuliukas.gif paprasti, uzsukami. vienas kainavo apie 70 centų, berods
Atsakyti
gal kuri turit ir galit pasidalinti sausainiu receptu, kuriuos galima formelemis isspausti, bet, kad nebutu juose medaus, rudojo cukraus, imantraus pavadinimo (ir sudeties?) margarino ir visokios egzotiskos, t.y. kuo paprastesni noramlus produktai.
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2013 11 20, 13:07)
yra 12 temoj 12psl

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2013 11 20, 12:07)
yra 12 temoj 12psl


4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merginukee: 20 lapkričio 2013 - 16:41