Įkraunama...
Įkraunama...

Man visada šalta

Sveikos visos moterys ir merginos.
Turiu tokią gal kvailą problemėlę, man beveik visada šaltą. Nors ir bute būna +22, man vistiek šalta. Sėdžiu su storu, žieminiu megstiniu, storom, žieminėm kelnėm - ir vistiek šalta. Mano vaikinas sėdi po trumpom rankovėm ir sako, kad jam šilta verysad.gif Net nežinau, ką daryti. Gal turit kokių patarimų? verysad.gif
Atsakyti
Gerti šiltą arbatą visada padeda smile.gif daugiau judėti.
Atsakyti
Arbatas geriu, bet šiluma išlieka tik kokį pusvalanį. Ir judėti manau judu nemažai, nes universitetas gan toli nuo namų, tai tenka nemažai eiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emiriuke @ 2013 11 20, 17:50)
Gal turit kokių patarimų?  verysad.gif

Pirmas ir vienintelis patarimas - išsitirti sveikatą. Galimos pagrindinės priežastys: stresas, įtampa, skydliaukės problemos, per žemas kraujospūdis, per maža kūno masė, miego trūkumas, geležies trūkumas, kraujotakos sutrikimai.
Kai bus aiški priežastis, tada žinosit, kokių priemonių imtis.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 11 20, 19:01)
Pirmas ir vienintelis patarimas - išsitirti sveikatą. Galimos pagrindinės priežastys: stresas, įtampa, skydliaukės problemos, per žemas kraujospūdis, per maža kūno masė, miego trūkumas, geležies trūkumas, kraujotakos sutrikimai.
Kai bus aiški priežastis, tada žinosit, kokių priemonių imtis.


Ooo, kažkaip galvojau, kad su sveikata kažkas. Matomai su skydliauke kažkas negerai. Tik gaila, kad eilėj pas daktarą taip ilgai reikės laukti. Dėkui už atsakymą smile.gif
Atsakyti
Tyrimus (rodančius skydliaukės veiklą) galima pasidaryti ir be gydytojo siuntimo - nemokami jie bus tik su endokrinologo siuntimu, o kol iki jo prieisit, vistiek reiks pasiekti šeimos gydytoją ir pasidaryti mokamus. Taip kad nelaukit eilės.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 11 20, 19:01)
Pirmas ir vienintelis patarimas - išsitirti sveikatą. Galimos pagrindinės priežastys: stresas, įtampa, skydliaukės problemos, per žemas kraujospūdis, per maža kūno masė, miego trūkumas, geležies trūkumas, kraujotakos sutrikimai.
Kai bus aiški priežastis, tada žinosit, kokių priemonių imtis.

10 balų, tik dar pridėčiau, kad ne tik skydliaukę, bet ir mot. hormonus. Ir tirtis reikia skubiai, nes vaikinas gal jau greitai norės tapti vyru, o po to vaikai, arba tiksliau negalėjimas pastoti ar išnešioti, ir kitos panašios bėdos...
Atsakyti
QUOTE(Emiriuke @ 2013 11 20, 19:17)
Arbatas geriu, bet šiluma išlieka tik kokį pusvalanį. Ir judėti manau judu nemažai, nes universitetas gan toli nuo namų, tai tenka nemažai eiti  smile.gif

Tai namie judet reikia ir susilsi.
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 11 21, 10:27)
10 balų, tik dar pridėčiau, kad ne tik skydliaukę, bet ir mot. hormonus. Ir tirtis reikia skubiai, nes vaikinas gal jau greitai norės tapti vyru, o po to vaikai, arba tiksliau negalėjimas pastoti ar išnešioti, ir kitos panašios bėdos...


Kaži kaip ten būtų su tais mot. hormonais, nes šiaip geriu kontraceptines tabletes. O dėl vaikų tai aš per jauna, man tik 20 metų, ir nei aš, nei vaikinas dar vaikų nenorim. Pirma reikia studijas baigti o tik po to apie šeimą galvoti blush2.gif

QUOTE(aspYrinas @ 2013 11 21, 13:16)
Tai namie judet reikia ir susilsi.


Tai, kad bute nelabai yra kur pajudėti, o ir sportuoti, nei širdis, nei raumenys leidžia unsure.gif Žinoma truputi pasimankštinu, bet raumenys visai netreniruoti, tai nelabai eina ilgai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Emiriuke @ 2013 11 22, 22:39)
Kaži kaip ten būtų su tais mot. hormonais, nes šiaip geriu kontraceptines tabletes. O dėl vaikų tai aš per jauna, man tik 20 metų, ir nei aš, nei vaikinas dar vaikų nenorim. Pirma reikia studijas baigti o tik po to apie šeimą galvoti  blush2.gif
Tai, kad bute nelabai yra kur pajudėti, o ir sportuoti, nei širdis, nei raumenys leidžia  unsure.gif Žinoma truputi pasimankštinu, bet raumenys visai netreniruoti, tai nelabai eina ilgai  unsure.gif

O negydoma situacija tik blogės. Jei 20-ies taip jaučiatės, tai 30-ies iš viso bus prastai, visa braškėsite... Meskite tik greičiau lauk tas kontraceptines, nes sakau jums, turėsite labai rimtas problemas dėl vaikų ir visų kitų dalykų. Ar jūs suvokiate koks tai farmacijos brudas?
O jetus, silpna širdis, raumenys ir t.t. Jūs ligota, labai labai. Jums kuo skubiau reikia susiimti su mitybom, visais jų priedais, sportu po truputį, hormonų balansu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 11 23, 12:52)
Jei 20-ies taip jaučiatės


Blogai nesijaučiu, tik vat šaltumo jausmas prieš porą mėnesių prasidėjo ir erzina.

QUOTE(Vicious Vici @ 2013 11 23, 12:52)
Meskite tik greičiau lauk tas kontraceptines, nes sakau jums, turėsite labai rimtas problemas dėl vaikų ir visų kitų dalykų. Ar jūs suvokiate koks tai farmacijos brudas?
O jetus, silpna širdis, raumenys ir t.t. Jūs ligota, labai labai. Jums kuo skubiau reikia susiimti su mitybom, visais jų priedais, sportu po truputį, hormonų balansu ir t.t.


Nesupraskite blogai, aš esu gimusi su širdies problema, dėl to labai mažai sportuodavau ir dabar raumenys yra gan silpni. O kontacepciją geriu būtent dėl tos pačios problemos, man kardiologas paskė, arba KT, arba išsivysti mažakraujystė, nes mano mėnesinės buvo labai ilgos ir gausios.
Atsakyti
QUOTE(Emiriuke @ 2013 11 23, 17:59)
Nesupraskite blogai, aš esu gimusi su širdies problema, dėl to labai mažai sportuodavau ir dabar raumenys yra gan silpni. O kontacepciją geriu būtent dėl tos pačios problemos, man kardiologas paskė, arba KT, arba išsivysti mažakraujystė, nes mano mėnesinės buvo labai ilgos ir gausios.

Keiskite kardiologą, koks jis kvailas rekomenduodamas taip balansuoti mėnesines doh.gif
Atsakyti