Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo "kliedi" mergaitės

Net nejauku pasidarė, kai dukra pasiruošimų atostogų kelionei įkarštyje eilinį kartą pradėjo "kliedėti" apie "Mėnulio jūreives". Atrodo, jai px ta kelionė, labiau jaudina, kad filmukų nepamatys. Kiauras dienas lindi internete, ieškodama paveiksliukų su jomis, jai užkimšo visą kompiuterio atmintį, spausdina, sega į papkes, kur dar yra ir visi herojų aprašymai, viskas, kas susiję su šiuo multiku. Dalyvauja ir "jūreivių" forume, tiesa, kol kas nelabai intensyviai. Krūva bendraamžių pasiskyrę sau herojų vardus, atlieka testus, kuri yra kuri, ir atrodo, kad vien apie tai bendrauja. Kieme didžiausi pykčiai būna, jei paaiškėja, kad pagal testus ta pačia "jūreive" yra dvi mergiotės, tada aiškinasi, kuri tikresnė.

Prieš tai buvo, bet jau po truputį rimsta "Magijos" ("Witch") manija - supirktos visos lėlės, visas šaldytuvas nusagstytas magnetukų kolekcijomis, jais keičiamasi, visos mergaitės irgi "žino", kuri raganaitė yra kuri...

Pasidarė įdomu, ar ir jūsų, kurios auginate priešpaauglinio amžiaus mergaites, dukros tokios pat "išprotėję"? Kaip reaguojate į tokius mergaičių pomėgius, ar duodate pinigų pirktis toms begalinėms kolekcijoms?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2006 06 13, 20:36)
Net nejauku pasidarė, kai dukra pasiruošimų atostogų kelionei įkarštyje eilinį kartą pradėjo "kliedėti" apie "Mėnulio jūreives". Atrodo, jai px ta kelionė, labiau jaudina, kad filmukų nepamatys. Kiauras dienas lindi internete, ieškodama paveiksliukų su jomis, jai užkimšo visą kompiuterio atmintį, spausdina, sega į papkes, kur dar yra ir visi herojų aprašymai, viskas, kas susiję su šiuo multiku. Dalyvauja ir "jūreivių" forume, tiesa, kol kas nelabai intensyviai. Krūva bendraamžių pasiskyrę sau herojų vardus, atlieka testus, kuri yra kuri, ir atrodo, kad vien apie tai bendrauja. Kieme didžiausi pykčiai būna, jei paaiškėja, kad pagal testus ta pačia "jūreive" yra dvi mergiotės, tada aiškinasi, kuri tikresnė.

Prieš tai buvo, bet jau po truputį rimsta "Magijos" ("Witch") manija - supirktos visos lėlės, visas šaldytuvas nusagstytas magnetukų kolekcijomis, jais keičiamasi, visos mergaitės irgi "žino", kuri raganaitė yra kuri...

Pasidarė įdomu, ar ir jūsų, kurios auginate priešpaauglinio amžiaus mergaites, dukros tokios pat "išprotėję"? Kaip reaguojate į tokius mergaičių pomėgius, ar duodate pinigų pirktis toms begalinėms kolekcijoms?




Mano dukra, tai dabar serga "Witsch" liga. smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
jūreivės jau baigia atsibost thumbup.gif
Atsakyti

,,Magija,, thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus ant bangos "Witch" ir Mėnulio jūreivės. ax.gif Barbės, Bratz sėkmingai perduotos sesei, o namus "okupuoja" ragainaitės ir viskas, kas su jomis. biggrin.gif
Tiesa, mums dar nėra 8, bet "kliedi"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 14 birželio 2006 - 20:12
na, visi tokio amziaus vaikai kuo nors kliedi. save prisiminkit. mirksiukas.gif tiesa, anksciau buvo daug maziau multiku ir zurnalu, bei medziagos kolekcijoms. Kai pati buvau tokiu metu, atsimenu zurnala "Donaldas ir kiti". Dabar knygyne pamaciau kietais virseliais irista "Donaldo" komiksu rinkini, kur sudeti komiksai, leisti pries 10 metu. Pavarciau -- taigi ten kaip tik tie kur as buvau sukolekcionavus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2006 06 15, 12:12)
na, visi tokio amziaus vaikai kuo nors kliedi. save prisiminkit.  mirksiukas.gif  tiesa, anksciau buvo daug maziau multiku ir zurnalu, bei medziagos kolekcijoms. Kai pati buvau tokiu metu, atsimenu zurnala "Donaldas ir kiti". Dabar knygyne pamaciau kietais virseliais irista "Donaldo" komiksu rinkini, kur sudeti komiksai, leisti pries 10 metu. Pavarciau -- taigi ten kaip tik tie kur as buvau sukolekcionavus. biggrin.gif



Kazkaip prisiminiau save zaidziant su popierinemis lelemis, darant joms namus. smile.gif
O dabartine karta, turbut nesusidometu net tuo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2006 06 15, 12:12)
na, visi tokio amziaus vaikai kuo nors kliedi. save prisiminkit.  mirksiukas.gif  tiesa, anksciau buvo daug maziau multiku ir zurnalu, bei medziagos kolekcijoms. Kai pati buvau tokiu metu, atsimenu zurnala "Donaldas ir kiti". Dabar knygyne pamaciau kietais virseliais irista "Donaldo" komiksu rinkini, kur sudeti komiksai, leisti pries 10 metu. Pavarciau -- taigi ten kaip tik tie kur as buvau sukolekcionavus. biggrin.gif


nevisos!!! man tik dvylika nesenai suejo, ir tokiom nesamonem nesidomiu...esu kitokia, ir tokiu jau daugeja...man niekad nerupejo leles, ar kitokie niekuciai... dabar as i pauglyste jau izengus ir gan senai 4u.gif rolleyes.gif tiesiog anksciau subrendau...nebent kliedejau del magijos, bet ne zurnaliuku, o normalios. ir dabar tebesidomiu tiek baltaja tiek juodaja...ir tiesa sakant nesuptrantu vaiku tokiu... aplamai dabar ir suauge ir vaikai nebenaturalus..stereotipu prisieme..bet yra kaip yra ir tai jau kita tema. manau pameginkit vaikus kuo naturakesniu sudominti...mano sese svaigo..bet pagaliau i Kazkiek normalesni kelia atvedziau, dabar bent arkliai, o ne menulio jureives...(jai 9m)
Atsakyti
manau neverta atimt ish vaiku dziaugsmo kuomnors "kliedet" . as atsimenu rinkau zvaigzdziu ishkarpas lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet uztat kiek laimes turejau!!! dabar net juokas ima , ka prisimenu , kad turejau istisas papkes kazkokiu kvailu zmogenu nuotrauku ir idiotishku straipsniu biggrin.gif biggrin.gif
nors dabar irgi turiu viena kliedesi, nuo kurio niekaip neatprantu - kompas ir muzika. po 6=7 valandas per diena bunu prie kompiuterio, o tai jau beveik lygu kilogramui ishkarpu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniske pries masines manijas turi imuniteta, nezinau tai blogai ar gerai. Kai visas kiemas kliedejo del Teletabiu, nebuvo nei vieno vaiko kuris neturetu bent vieno. Maniskei ju neprireike. Tuo metu ji domejosi mikroorganizmais, Augino dafnijas, ciklopus, pelesius, ir tt. stebejo juos per mikroskopa. Tuo metu ji svaigo del elektroninio mikroskopo, pro kuri galetu izvelgti atoma. Kai visos kiemo mergaites susidomejo barbem, Maniskei buvo idomus vabzdziai, rinko apie juos informacija internete, ivairiuose zurnaluose, turejo nemaza vabzdziu kolekcija, stebedavo kaip is kiausinelio vystosi drugiai. Kai mergaites eme zaisti Bratz lelemis, maniskei jos pasirode negrazios. Ji tuo metu domejosi augalais, rusiavo juos i grupes, Rinko dziovino, domejosi kurie kokias ligas gydo.Dar buvo ropliu, varliagyviu, dinozauru, fosiliju, pirmosios pagalbos "maniju". Bet prie masines nei vienos neprisidejo. Vienintele televizijos laida kuri buvo sventa, del kurios dukra atsisakydavo daugelio malonumu, buvo "Gustavo enciklopedija". Dabar jai nesenai sueje 10, bet nei apie Menulio jureives nei apie Magija is jos nesu girdejusi, va apie DNR grandine bei klonavima tai jau pasakojo, matyt susidomes ir tuo.
Atsakyti
QUOTE(Elizabeht @ 2006 06 15, 14:37)
O dabartine karta, turbut nesusidometu net tuo.  verysad.gif

Patikek, domisi mirksiukas.gif Bent jau maniske smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rela @ 2006 06 18, 22:42)
  Dabar jai nesenai sueje 10, va apie DNR grandine bei klonavima tai jau pasakojo, matyt susidomes ir tuo.

Saunu apie tokia protinga mergaite girdeti...bet kazkaip neitiketina g.gif gal cia teveliu itaka...bet siaip manau vaikui reikalingi ir vaikiski uzsiemimai ir pomegiai,pati auginu dukra,dabar jai jau 15m,taip labai kazkuom tai "nekliedi"...buvo laika rinko viska su Didl pele,dabar jau schmoll.gif megsta skaityti,klausosi muzikos,bet viskas normos ribose...nepavadinciau tai kliedesiu smile.gif
Atsakyti