Įkraunama...
Įkraunama...

Nugyvenkime šitą dieną linksmai

4u.gif
ax.gif
As cia nieko nepazistu...
Kuri laika tik skaitinejau, po to pabandziau rasyti -...o cia, pasirodo, kai kurie santykius aiskinasi... pabandziau pajuokauti, gavosi - ne vietoj isiterpiau.
...
Todel nusprendziau sukurti nauja tema...
KAIP JUS GYVENATE SIANDIEN? ax.gif 4u.gif
Kalbekime, dalinkimes, padekime vieni kitiems (malda, palaikymu, mokejimu isklausyti ar tiesiog patyleti kartu).
Juk taip daznai VISKAS, ko mums truksta tera TIK VIENAS GERAS ZODIS.
...
Jei nors vienam zmogui kazkuo padesime (kol prirasysim 50 komentaru), jei nors viena priversim nusisypsoti ir kazkam palengves, ...jau tik del to verta cia buti.
...
Visiems GEROS DIENOS!!!!
Pasakokit kodel Jus cia uzklydote? Kodel siandien burtininke/burimas kortomis/magiski uzkeikimai/nepazistamo zmogaus pranasyste yra tokia zut-but reikalinga?
Metu Kortas (uz dyka!!!!), siandien visiems bus NUOSTABI DIENA!!!!
thumbup.gif Telaimina Dievas!!!!
Papildyta:
............
............
Vis bandau prisiminti nors viena anekdota apie aiskiaregius ir pan...
smile.gif
Apsilanke 90metis senis pas urologa, o tas paskelbe jam baisu nuosprendi:
- Amen, dedule. Reikia amputuoti...
Ne, galvoja, einu pas zolininka, gal sugalvos ka nors.
Atejo, issipasakojo, zolininkas pasikase barzda....tyliai paruose kazkoki nuovira, padave ir sako:
- Gerk iki dugno!
Senis isgere... klausia:
- O tai kas dabar bus?
Zolininkas jam atsako:
- Hmmm... jei pasokinesi, jis turetu pats nukristi...
Atsakyti
sveika. nu gera tema Tavo. pozityvi. as smaginuosi drybsodama lovoj ir dabar pasikeliau kad pasiziuret kokiu rastu nusimegzti megztini SAU. egoistiskai nusipirkau tam siulus ir mesiu dabar va kitus darbus, nes noriu to megztinio. sau. niekad sau nemezgu. dabar tai padarysiu bigsmile.gif spalvyte bus tamsiai tamsiai melyna, tokia mmm siurksti vilna, mazai apdirbta, dievinu biggrin.gif o kodel kortos? as jas pati delioju, man patinka idomu ir faina. nu ir tiesa sako. kaip gali pasamone netiesa pasakyt smile.gif

va. ir Tau geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Labas, Alyvini smile.gif
As cia neseniai izengiau i viena tema, o ten pirmajame komentare dideliausiom raidem parasyta - "Violetiniai cia nepageidaujami" ar kazkas panasaus. Skaiciau ir speliojau - o kokios as spalvos?
O Tu, Alyvinis...smile.gif... Okay.
...
Visi, visokiausiu spalvu labai pageidaujami!!!!
Aciu, kad uzejote! Seskites, dalyvaukit, bendraukit, visus mylim!!!! smile.gif
...
Lietus uz lango.
Kortas irgi turiu... net visa kolekcija visokiausiu kortu.
Nedelioju.
Pajuokavau, kad uz dyka isbursiu, nes nustebau temoje apie Burejas perskaiciusi kaip ...kai kurie zmones....inirtingai/pastoviai eina pas Burejas, nes niekaip neisgirsta to, ko tikisi...
O as vengiu... as net gi bijau burtis... man labiau priimtina paciai planuoti/isivaizduoti kaip viskas bus nei kad buti nustebintai ir kas baisiausia - nukreiptai mastyti vienokia ar kitokia linkme.
Nors, aisku....gyvenime buna akimirku kai beprotiskai norisi, kad kazkas patvirtintu, jog viskas bus gerai smile.gif
...
Kaip megztinis?
Tamsiai melyna spalva - grazu...ir labai gerai: TAIKA, STABILUMAS, Tikejimas, Pagarba, Pasitikejimas...
...
Jei kas nors dar uzklydo - labai prasom prisijungti...
Sveiki atvyke...smile.gif... Ko ieskot? Burtininko? Draugo? ... ramybes?

Atsakyti
Taigi Tu juoda, perskaityk varda savo biggrin.gif a jau kazkur rase kad violetiniai nepageidaujami? is senu laiku pamenu rozes buvo nepageidaujamos panasioj temoj, ai ten ne apie mane buvo, bet zinojau apie kokias rozes biggrin.gif irgi tas pats stiliukas. nu nieko. Alyvinis tai cia new age'ininku terminas. alyvinis spindulys. ji reik siust tiem, kam reik pagalbos dvasiniam kely. nu tai vat as siuntineju jei kam reik biggrin.gif nelabai rimtai, ale ka gali zinot, gal veikia biggrin.gif kortas turiu tik vienerias. Waito. ale labai jau noriu dar kokiu nors. kai laikas ateis. va megztinio nepradejau, nes interneto platybese pamaciau sukneliu tokiu megztu... ir prisiminiau kiek ten tu siulu buvo lentynoj ir ju kilas tik 45lt, o 100te gramyu apie 400 metru, tai mastau gal vistik suknele g.gif grauzimo as nebijau, megstu. chm chm, dar pasakambino man babcia ir pasake recepta kaip isgyvent ekonomiskai sunku laika: daryk tai, ka geriausiai moki ir daryk tai diena ir nakti, plius pasitikek DIevu, tai viskas, daugiau is taves nieko pasauliui nereik. net netikejau kad ji turi tokiu minciu. kazkas fantastisko. visad maniau davatka. durnai maniau akivaizdu. ir labai dziugu, kad vaiko nebepykina. rotas biskely pas mumis. jau jai viskas gerai. o as dar turiu susitvarkyt su savim. Tu nesergi, Yoda?

ai dar truputi apie siulus )(man ie sukelia didesni malonuma nei sexas:D ), as ten maciau dar veienerius zalius samaninius ir dar vinus sviesios saltos zalios spalvos. kaip jura sapne. tokius. irgi vieni 45lt/kg, kiti lt/kg. paroj valandu mazai. be to as turiu nakti miegot, antraip pablusiu. bet tai chm chm, jeigu man smagu tai daryti, gal biski nusukt nuo miego. rasta jau sugalvojau. visus tris rastus ir modelius. laiko tik, laiko. ir fotika susitaisyt pagaliau.

as pasakou apie buitiaka savo, bet pati esu realiai labai atitrukus nuo materijos ir man butina yra su ja susitaikyti ir susigyvebntio, turiu daryti tuos dalytkus ir jkabintis i materija, kad buciau sveika. todel apie tai galvoju. siek tiek.

mano sese labai bijo kortu irgi. syki prase padeliot, padelioau, issigando smile.gif nu juokiausi, ko c ia bijot smile.gif net jei ten kardai sukryziuoti kokie, nu ko bijot, tieiosg zinai, kad ramiau but reik. po kjais pralyst, aplink apeit. nauda mano galva nemaza. bet jei yra baime, tai jo, dar pristos kokie velniai. ie baime maitinasi.

o ka Tu v eiki siandien, Yoda?
Atsakyti
Kaip faina, kad atsakei!!!!
Jo, tikrai....as gi Juoda smile.gif))))...tai manes turbot is vis niekur neileistu...smile.gif))))...Siaip tai sirdy as balta ir pukuota, jeigu ka...
...
...
Ka as siandien veikiu?
Hmmm...supranti....as esu eks-darboholike bandanti ismokti buti namu seimininke... ir man naturaliai vaziuoja stogas...
Todel cia ir uzsiregistravau, nes bendravimas - kaip maisto papildas, irgi reikalingas... galvoj kazkaip sviesiau.... nes buvo visai blogai....
Taigi...
Uz lango lyja...
Laukiu kada baigs skalbti skalbimo masina...
Mazylis jau prisivalge/pamaitinau, dabar zaidzia su makaronais... kai baigs zaisti, reikes eit maudyti.....
Galbut kepsiu varskes-ryziu pyraga...recepta radau online...
....meldziuosi ir meldziuosi.... labai laukiu geru naujienu, geru ivykiu...
...
ojojoj ka pridare, reikia begt valyt...
niekur nedink!
Papildyta:
Sutvarkiau...smile.gif)))
...
O cia visada taip tylu?
Kai pirma karta uzejau, atrode - zmones aktyviai bendrauja....o dabar kazkaip suabejojau....
...
Kodel TU cia lankaisi?
Atsakyti
as siaip ezoterika domiuosi. nu ir kortikiu deliojimus paziuriu jei kas naujo. buna kartais idomiu diskusiju. nu paziurau dar ka sektantai naujo raso, kas naujai uzverbuotas ir panasiai biggrin.gif vienu zodziu turiu savu sumetimu biggrin.gif dabar jau einu gult, nusikaliau. Tau geros nakties ir likusio vakaro, iki ryt mirksiukas.gif
Atsakyti
esu buvusi pas burejas 4 kartus. pirma karta jautriai sureagavau kad pribure ne to ko tikejaus, sekancius tris kartus tie burtai ejo kaip vanduo nuo zasies.. kam einu? smalsumas. paskaitineji, paklausai atsiliepimu ir susigundai doh.gif
bet visa ezoterika sakyciau tokia labai neapibrezta, moksliskai neirodyta, tai ar tai burtai kortomis, uzkalbejimas, vizualizacija ar tikejimas - to neistirsi, nepamatuosi, nepatikrinsi, todel manau ir vertinti negalima kad va ta propaguot yra gerai, burtis blogai, melstis gerai ir t.t. rolleyes.gif
Atsakyti
Female! Sveika atejusi!!!!
...
...as ezoterika domejausi tik del to, kad tai labai atitraukdavo nuo realaus pasaulio. Skaitydavau tuos straipsnius ir dziaugdavausi lyg i kita planeta patekus....viskas atrode taip idomu ir kitaip, nei mano gyvenime.
...
...viena syki bendradarbiai eme "spelioti kortas"...t.y. pertraukos metu, juokais, vienas is musu eme traukti is kalades uzversta korta ir klausti priesais esantiji, kokia tai korta.............. as atspejau beveik visais atvejais. Jie po to net nebesijuoke, eme kalbet, kad as juos gasdinu.
...
Kas del bureju... nebijau, bet vengiu.
Paskutini karta mane bure drauge - TARO kortomis. As nenorejau ir neprasiau, ji pati labai prase leisti isburti. T.y. ji labiau nei as buvo susidomejusi ka apie mano likima pasakys kortos. Viskas, ka ji isbure, issipilde. Deja, mes nebebendraujame, todel ji nezino, kad jos kortos pasake tiesa.
...
...
As pagal save sprendziu, kad zmones i si skyreli uzeina ne siaip sau...
Butu faina, jei nors vienam padetume...ar bent priverstume ta diena nusisypsoti....smile.gif
Atsakyti
O aš pagalvojau, kad violetiniai, tai kedžio gerbėjai. Atsilikusi aš žiūriu truputi hihihi.gif

Priežastis, dėl ko aš čia užsukau, paprasta. Ieškau ko nors įdomaus, pozityvaus, motyvuojančio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Deborah@: 23 lapkričio 2013 - 12:39
QUOTE(Yoda @ 2013 11 23, 02:59)

...
Kas del bureju... nebijau, bet vengiu.
Paskutini karta mane bure drauge - TARO kortomis. As nenorejau ir neprasiau, ji pati labai prase leisti isburti. T.y. ji labiau nei as buvo susidomejusi ka apie mano likima pasakys kortos.  Viskas, ka ji isbure, issipilde. Deja, mes nebebendraujame, todel ji nezino, kad jos kortos pasake tiesa.



blogai padare Tavo drauge, labai blogai. grieztai negalima burti kitam jei jis to nenori. t.y. sakyti ka matai kortose. negalima jokiu budu, taip itakoji zmogu pries jo valia, kas yra labai negerai. negalima. apie kai kuriuos dalykus isvis negalima burt, yra tokia kaip ir burimo etika. jei jos nezinai, geriau nelyst i tai.


Female, as tai moksla megstu irgi, bet vis prisimenu, kad ne taip jau seniai zeme buvo oficialiai plokscia. mokslas tatai sake ax.gif tai gelbsti nuo kategoriskos nuomones.


Atsakyti
Idomu, kad negalima burti...
O mano aplinkoj ne viena syki taip buvo...
Pvz. "musu bendra drauge", staiga papasakojo, kad lankesi pas bureja, rode jai musu nuotraukas ir klausinejo apie ateiti.
Kai pradejo pasakot ka ta burtininke apie mano drauge pasake - plaukai piestu stojosi, atrode neimanomas dalykas... jos gyvenime taip viskas "100-tui metu i prieki" suplanuota atrode...........
Ir ka Jus manot?
Viskas issipilde, ka ji tada prisnekejo........
....o ant sirdies visoms liko kazkoks nusivylimas, as net nezinau kaip pavadint - na, kas taip daro? Kaip galima zmogaus neatsiklausus nesti kazkam jo nutorauka?!
...
...
Taip ir su manim...
Ta drauge, kur Taro kortom isbure....ji tiesiog atsisedo ir eme deliot kortas.... as jai, "nenoriu, nereikia...",,...o ji, "baik tu....duok pabursiu....man paciai labai idomu....as specialiai (!) kortas siandien atsiveziau...."....
...
Tai, reiskiasi, blogai padariau, kad leidau mane "isburti"?
Okay. Kita syki... isstatysiu uz duru....
Siaip tai ji man labia gerai isbure.... bure ir vis aikciojo, kad "ziurek, viskas labia gerai bus! Ar tu matai? viskas pavyks!"....as tada kai ka naujo gyvenime pradejau, tai pasirode, kad ji be galo del to jaudinosi..... as tai ir taip zinojau, kad pavyks....smile.gif
..........
..........
APIE SPALVAS
Man atrodo, Violetine ir Alyvine yra skirtingos spalvos...
Bet is esmes, Violetine yra be galo gera spalva.... viduramziais ja galejo "deveti" tik KARALIAI.............teisybe pasakius, man labai imponuoja tie laikai.......tos tradicijos...........zmones......
smile.gif
............
Taip noretusi kazka prajuokinti...bet cia nieks nereaguoja....
O be to....as vienoj temoj - "normalus zmogus", o kitoj... issirengineju iki visiskos gedos.... einu dabar ten pasiskaityti...Jus gi viska matot, ka cia slept? Tiesiog patvirtinu, kad geda ir cia...

Atsakyti
normaliai, as irgi kai kur issipasakoju asmeninius dalykus. niekas nepazista, o kas pazista, tai draugai, ir taip zino, viskas ok, o jei priesai - dzin ka galvoja, kazin ar galvoja apie mane biggrin.gif tai ir Tu nesuk galvos. smile.gif
Atsakyti