Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo!

SENA TEMA

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 11 23, 02:05)
Na rekomenduoja iki 6 menesiu tusa naudot, nors as stengiuos nenaudot ilgiau 4 - kelis kartus buvau susijautrinus taip akis, tai kazkaip nebenoriu daugiau. O ir ne problema kas 3 menesius keist, be to, dar kiek norimu isbandyt tusu  biggrin.gif

aš irgi smalsi, mėgstu išbandyti naujus tušus ir pan. todėl vienu metu pas mane yra prasuktų (t.y. naudojamų) tušų nuo 8-10 vnt. blush2.gif skaičius kinta - nes vieni išmetami (jau rašiau, dėl konsistencijos ar kvapo pakitimo), kiti prasukami ar naujai nuperkami, bet nemetu po 3 mėn.
nors ir nešioju lęšius, bet džiaugiuosi, kad akys nėra jautrios, ptfu ptfu ptfu biggrin.gif

mano pabaigtukas, jau kokius 20vnt esu sunaudojusi, paprastai naudoju prancūzui wub.gif pigus, gerai laikosi, graži spalva, greit džiūsta thumbup.gif spalvos nr. 286
user posted image
jo vietoje jau turiu 2 vnt tokio pat, tik dbr pakeitė pavadinimą - vietoj tear - elfa pasivadino
Atsakyti
Pastarąją savaitę nemažai visko pribaigiau smile.gif

Lavera plaukų purškiklis. Stebuklų jokių nedarė, gal kiek papurindavo plaukus prie šaknų, bet labai nežymiai. Vieną sykį truputį padauginau purškimų, tai palipino plaukus. Daugiau nekartosiu.
user posted image

Dr. Hauschka rankų kremas. Vienas iš mano rankų kremų favoritų, puikiai drėkina sausas rankas, padrėkinimas ilgai išlieka. Maloniai, žoliškai kvepia.
user posted image

John Masters Organic detangler'is. Pats geriausias plaukų kondicionierius iš visų naudotų thumbup.gif Naudodavau jį įvairiai - kartais nuplaudavau, bet dažniausiai palikdavau, ypač ant sausų plaukų galiukų. Plaukų nesuglotnindavo, bet padarydavo labai iššukuojamus, švelnius ir padrėkintus. Vienintelis minusas - man labai atsibodo jo kvapas, apskritai nelabai prijaučiu citrusiniams kvapams.
user posted image

Dior Diorshow blakstienų tušas. Gana retai naudodavau, o dabar išmetu, nes išdžiuvo. Labai gražiai patankindavo blakstienas ir truputį pailgindavo, o naudojant kartu su blakstienų rietikliu rezultatas būdavo nuostabus. Nelipino jų. Vis dėlto į dienos pabaigą buvo mėgėjas truputį patrupėti. Be to, nepatogus šepetėlis. Nekartočiau.
user posted image
Atsakyti
Juice Beauty 'antioxidant serum' - visai patiko, naudojau ryte ir vakare pries krema arba aliejuka. Isvis JB produktai man visai smagus, bet su jais mano rysys keistas - jei gaunu dovanu, tai naudoju, tinka ir patenkinta, bet pati neperku, nes ne tiek labai patinka (nors blogo nieko negaliu pasakyt, viskas, ka naudojau daugiau ar maziau tiko). biggrin.gif
user posted image

Ecodenta dantu pasta kraujuojancioms dantenoms - realiai pirkau keliu skoniu sias pastas msalsumo vedina. Man visai patiko 4u.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
B yra pagrindinis ranku kremu naudotojas, tai sis jam susinaudojo per rekordiska laika- 1,5 sav. nieko stebuklingo.
user posted image
riebiai-misriai odai prausimosi putos. Man labai patinka, antra sunaudota pakuote. Kartosiu vel.
Atsakyti
user posted image

Uzbaigem su vyru So bio etic sampunus esancius sioje foto, vienas su verbenom ir citrina, kitas su baltuoju moliu ir citrinom. Patiko, kartosiu. Jau uzsakyta ir laukiu atkeliaujant ax.gif
Atsakyti
L'angelica šampūnas
user posted image
Šampūnas kaip šampūnas, jokių priekaištų ar ypatingų privalumų.

Jason abrikosų veido šveitiklis
user posted image
Šiurkštus, todėl stengdavausi labai švelniai masažuoti odą. Sunkokai nusiplaudavo, bet užtat oda palikdavo laaabai švelni wub.gif Patiko, visai kartočiau kada. Kvapas kažkokių kviečių, šiaip sau toks.
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2013 11 23, 19:09)
user posted image
B yra pagrindinis ranku kremu naudotojas, tai sis jam susinaudojo per rekordiska laika- 1,5 sav. nieko stebuklingo.



oho 4u.gif kaip greitai baigesi, pati toki turiu pirkau praeitu metu rudeni, naudoju daznai, labai pagydo sausas vieteles.
Manasis taip pat i pagaiba, bet sakau gal iki pavasario istempsiu.
beje ant pakuotes raso kad virs 300 "porciju" sioje tubeleje 4u.gif
Atsakyti
100Pure kavos pupelių paakių kremas (mini pakuotė)
user posted image
Labai patiko! Malonus kvapas, nėra per riebus, nedidelė kaina (14ml man rodos 35lt kainavo), gan skalsiai naudojasi, pirkau kažkur liepos vidury, o susinaudojo tik prieš porą savaičių. Aišku, tepiau nedideliais kiekiais ir ne kiekvieną dieną. Kažkokio efekto nėra (nes nėra dar raukšlių paakiuose), tačiau gerai patepti, kai pasausėja paakiai. Arba vaidenasi man, arba vos vos mažiau tamsūs jie. Subaigus šį paėmus esu dar tokį pat ax.gif

Urtekram rankų kremas
user posted image
Nelabai man patiko šitas. Kvapas neutralus ir tai labai nemaišo man, nors iš esmės mėgstu, kuomet kremas turi nors kažkokį malonesnį kvapą. Labai tirštas, sunkokai skirstosi ir šiaip rankos atrodo nors ir pateptos, jau ir įsigėręs kremas, tačiau vistiek toks jausmas, kad lyg ir sausokos. Galvojau, kad sunaudosiu aš jį rankoms kaip nors, bet labai skalsiai naudojosi, tai atsibodo ir sutepiau kojom biggrin.gif Nekartočiau. Pamėginsiu dabar Madre Labs kremą su argano aliejum, o jei nepatiks, turėsiu puikų ir jau išbandytą pakaitalą - L'Occitane rankų kremą. Nors ir nėra visai natūralus, tačiau puikus man ir kartotinas.

Lavera Macadamia Passion dušo kremas
user posted image
Labai labai patiko wub.gif Kvapas tai išvis vienas nuostabiausių, kokius esu uosčius tokiuose produktuose biggrin.gif Gaila, kad gan trumpokai "laikosi", bet matyt ir gerai, o tai greičiau nusibostų. Malonu labai praustis su ja, visiškai nesausina odos, nėra labai skalsi - nedidelis kiekis, tačiau ir kaina labai maža, tai super produktas. Subaigiau šitą ir kol kas tokia pati į vietą. Vėliau turbūt truputį nusibos, bet ateity tai kartočiau ir toliau biggrin.gif

Long Winter Farm lūpų balzamas "Unicorn Farts"
user posted image
Dviprasmė nuomonė apie šitą. Iš pradžių tai labai patiko, maloniai tepėsi ant lūpų, kvapas mielas (taikliai apibūdinta - tarsi cukraus vata su vos juntama pipirmėte), bet vėliau susidarė tokie lyg ir grūdeliai balzame ir pats balzamas pradėjo skystėti, kuo toliau, tuo labiau jutosi ant lūpų lyg tepčiau jau nebe balzamą, o aliejų kažkokį su grūdeliais. Gal čia man toks "nesėkmingas" pakliuvo (turiu dar vieną kitokio kvapo, tai žiūrėsim), o šiaip kol kas nepirkčiau, nes už tokią kainą ($4 + shippingas) tai man geriau Crazy Rumors, Burt's Bees balzamai.
Atsakyti
sunaudotas iki paskutinio lašo - uogauoga kokosų aliejus. pabaigus indelį, paskaičiau, kad reikia tepti drėgną odą, tai gal dėl to sunkiau gėrėsi, kvapas - wub.gif oda minkšta, švelni, skalsus

user posted image

(nuotrauka skolinta)
Atsakyti
Estee Lauder Double wear kompaktinė pudra, man asmeniškai sunkiai dengėsi ji unsure.gif rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Nepirmas jau naudojamas, vis kartkartėm nusiperku. Vietoj jo - Lactacyd ax.gif
user posted image
Atsakyti