Įkraunama...
Įkraunama...

Chanija

Chanija yra didžiausias ir svarbiausias miestas vakarų Kretoje, vakarinės salos dalies sostinė. Nors tai yra gan didelis miestas, turintis 60 000 gyventojų, jis yra išlaikęs autentišką vietos koloritą. Tradiciniai senieji kvartalai, spalvingi gyvenamieji pastatai, siauros gatvelės ir gėlėmis apsodinti sodai yra miesto puošmenos, kurios paverčia jį idealaus, puikiai organizuoto ir nepakartojamo poilsio vieta.
Chanijos uostas yra nuostabus dar ir tuo, kad šviesos žaismas čia sukuria vis kitokį vaizdą, tarsi būtum skirtingose erdvėse.


Pasidalinkime įspūdžiais, patarkime, pasvajokie.
Pakalbėkime apie kainas, lankytinas vietas, restoranėlius ir kitą naudingą informaciją.


-------
Tema apie Kretą yra, bet manau, kad tema vien apie Chaniją bus naudinga ir lengviau bus galima rasti informacijos.

[attachmentid=230731] [attachmentid=230730]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovy: 28 lapkričio 2013 - 02:11
Na, pasidalinkite įspūdžiais ir patarimais jau buvusios Chanijoje!
Beje, gal kas žada šią vasarą ten keliauti?
Atsakyti
QUOTE(jovy @ 2013 11 28, 17:14)
Na, pasidalinkite įspūdžiais ir patarimais jau buvusios Chanijoje!
Beje, gal kas žada šią vasarą ten keliauti?

Sveika, renkamės tarp kelių salų ir viena jų Kretos vakarinė dalis, todėl namų darbus jau pradedu konspektuoti. Ačiū už temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(korespond @ 2013 12 02, 21:27)
Sveika, renkamės tarp kelių salų ir viena jų Kretos vakarinė dalis, todėl namų darbus jau pradedu konspektuoti. Ačiū už temą  4u.gif


Aš pati ir ilgai rinkausi, bet nusprendžiau, kad noriu į Kretą. Ieškodama pigesnių bilietų aptikau Chaniją. Ir susižavėjau 4u.gif
Papildyta:
Beje, man labai patiko šitas video apie Chaniją.

http://www.youtube.c...DF6160A50A0B023
Atsakyti
Yra tema apie kreta , manau nereikia chi iskirineti atskiru miestu. Kreta nera labai jau dydele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovy @ 2013 12 02, 20:40)
Aš pati ir ilgai rinkausi, bet nusprendžiau, kad noriu į Kretą. Ieškodama pigesnių bilietų aptikau Chaniją. Ir susižavėjau 4u.gif
Papildyta:
Beje, man labai patiko šitas video apie Chaniją.

http://www.youtube.c...DF6160A50A0B023

na ilgokas šis filmukas smile.gif , reiks kada prisitaikius pažiūrėt.
Atsakyti
Prisjungiu prie sios temos 4u.gif nes patys planuojam su seima sia vasara aplankyt sia sala ir Chanijos miesta. thumbup.gif Taigi ziurim bilietukus lektuvu clap.gif tik nzn ar cia kaina protinga, vienam netoli 600 Lt pirmyn atgal g.gif o kadangi planuojam liepa tai ir viesbutukai ohoho kokios kainos, ir su viskas iskaiciuota tai isvis butu kosmosas blink.gif na bet nera to blogo kas neiseitu i gera, jau kazka normalaus radom ax.gif
Taigi, kas turit kokiu naujienu rasykit, palygisnsim, kam geriau sekasi paieskos cool.gif
Atsakyti
Sveikutes, buvau Chanijoje prie 4-5 metus ir prie pusmeti. smile.gif
KAi buvau pirma karta, joje teko praleisti tik kelias valandas, pasivaikscioti mazomis siauromis gatvelemis, pavakarieniauti pakrantineje ir pasizadeti, kad tikrai cia grisiu. Tai ir atisitiko. Grizau. Taip tai be proto nuostabus kampelis, taciau mes su vyru esame aktyvistai, todel net 3 dienu Chanijoje mums pakako.
Siaip atskirdome i chersonissos su charteriu berods apie 18 val., oro uoste susiradome automobili, ir patraukeme i Chanija, kelias geras, todel ilgai netrukome. Viesbutuka buvome rezervave per bookinh.com, mazdaug 3*, gavome geriau, nei tikejomes, papraseme kamabrio su balkonu, tai gavome, pusantrini kambari su mazyciu jaukiu balkonu, saldytuvu, butiniausiai irankiais... zd. labai patiko. Iki pagrindines promenados salia uostelio buvo kokios 5 min. pestute, zd ideali vieta. Seimyninke maloni, nelindo, nieko nesiule, maloniai pasiteiraudavo kasdien ar patinka ir nieko netruksta.
Apart Chanijos senamiescio daugiau kazko ypatingo salia nerasite, jei megstate aktyviai leisti laika ir neuzsibuti vienoje vietoje, taip smagu buvo pasivaikscioti gatvelemis, vakarieniauti pagridineje promenadoje - jauku, zavu, romantiska. Nuejus i turizmo centra nieko doro taip ir nepasiule - t.y pasiule keleta lankytinu vietoje, berods akmenu muzieju ir pan., taciau prie 4-5 metus as buvau apvaziavusi priesinga kretos dali ir tiesiog toki panasiu vietu kretoje pakankamai daug, todel nebebuvo tikslo ziureti.
Todel viena diena plaukeme i gramvousia - berods taip vadinasi, jei idomu galesiu paieskoti lanakstinuku. Keliones kaina asmeniui 25 eurai, kelione vyksta laivu, i keliones kaina iskaiciuota tarpinis sustojimas ir pilies - gruvesiu apziura, lydi laivo gidai, kalbantys keliomis kalbomis, viskas kaip ir ok, l. grazus vaizdas ir pan., bet problema ta, kad niekas neperspejo, kad teks nemazai uzkopti patiems, as buvau apsiavusi croc's batukus, tai man buvo super, tik kad i juos imovusi buvau basa koja, veliau kiek slidinejo, vyras kope su kedais, tai buvo nemalonu, o ka jau kalbeti apie turistus kurie kope su plezenkemis doh.gif kopti reikejo ganetinai akmetuotu keliu ir statokais laipteliais... zd. turetu perspeti apie avalyne. Kas nenorejo kopti galejo likti laive ar issimaudyti paejus kiek toleliau. Veliau vel visi sulipome i laiva ir plaukeme toliau, dar vienas sustojimas - issimaudymui - ale grazioje vietoje, kaip saleleje. Nzn mano vyrui patiko, o man uzejo nervas, kad sumokejus 25 eurus uz kelione, tiesiog nieko doro nei isvydau, nei padoriai issimaudziau. Zd. kaip ir minejau, tiesiog tikejausi geriau, nei gavau, kadangi pries tai esu bususi kitoje kretos dalyje.
Sekancia diena vaziavome i papludimi priesingos salos dalyje, nei chanija, zd. apacioje. Kelias buvo siaubingas, arba bent tokiu mus nuvede navigacija (turiu omeny jo siauruma ir vingiuotuma, nepaisant to kokiame aukstyje teko vaziuoti). Bet kai nuvykome i papludimi buvo kazkas fantastisko, vaizdas kaip is paveiksliuko, o vanduo kokio nerealumo, buvo pagrindinis papludimys, veliau vandens ruozo susiaurejimas, kuriuos buvo galima patekti i laguna, zd. nerealu mademes, valiojomes ant smelio, va cia tai nerealus kampelis, jei tik apie ji buciau zinojus, buvau paemus 2 dienas cia ir 1 diena chanijoje.
Sorry uz klaidas tyngius sakityti is naujo blush2.gif
Papildyta:
Mes skridome liepa, kada auksciausias sezonas, bilietus emem cherterinio skyrdizo - small air planet, nes ir skrydzio laikas mums patiko, is vno berods apie 14 val., ten nuskridome buvo apie 18 val. Bilietas asmeniui kainavo 780 lt., visus viesbucius emem per booking. com



QUOTE(robiring @ 2014 01 05, 15:59)
Prisjungiu prie sios temos  4u.gif  nes patys planuojam su seima sia vasara aplankyt sia sala ir Chanijos miesta.  thumbup.gif Taigi ziurim bilietukus lektuvu  clap.gif tik nzn ar cia kaina protinga, vienam netoli 600 Lt pirmyn atgal  g.gif o kadangi planuojam liepa tai ir viesbutukai ohoho kokios kainos, ir su viskas iskaiciuota tai isvis butu kosmosas  blink.gif  na bet nera to blogo kas neiseitu i gera, jau kazka normalaus radom  ax.gif
Taigi, kas turit kokiu naujienu rasykit, palygisnsim, kam geriau sekasi paieskos  cool.gif

Atsakyti
QUOTE(neida @ 2014 01 08, 17:40)
Sveikutes, buvau Chanijoje prie 4-5 metus ir prie pusmeti. smile.gif



Gal galite paminėti pavadinimą, kokiame viešbutyje apsistojote? Jūs pabaigoje minite kad viešbučius ėmėte per booking., tai gyvenote keliuose?
Koks pavadinimas to paplūdimio, kurį aprašote?
Kodėl nevykote į Gramovusą savo auto?
ačiū už atsakymus  4u.gif

Gal kas nors buvote šituose viešbučiuose ir galite parašyti, kaip jie?

CHRISPY WORLD HOTEL 4*
SELINI SUITES 4*
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korespond: 08 sausio 2014 - 22:27
Chanijoje buvome apsistoje Narkissos viesbutyje. Keliavome dviese su vyru, tai mum ir vieta, ir pats viesbutukas l. tiko, kaip minejau buvo jaukus, romantiskas. Jis kaip supratome is keliu daliu, viena dalis pagrindiniame pastate, kur ir buna patys seimininkai, kitas dalis kurioje gyvenome mes - kiek toleliau, ten tarsi atskiras kotezas, kuriame nera nieko, tik gyvenamieji kambariai, todel turejome ir rakta nuo pagrindiniu duru.

Taip minejau, kad buvome keliose viesbuciuose - is viso trijuose, kadangi musu galutinis tikslas ir pagrindines atostogos buvo Santorinio saloje, o ne Kretoje, taciau tiesioginio skyrdzio, nei is LT, LV, PL nera, todel pasirinkome butent toki keliavimo buda, 3 n. Chanijoje, 2 n. Heraklione, ir 6 n. Santorinyje. Heraklione buvo tarpines nakvynes, del kelto (galejome apseiti ir su viena, taciau nenorejome lakstyti, juk atostogos smile.gif)

I Gramvousa Balos keliavome laivu, todel kad norejome ir pakeisti keliavima - ne vien tik masina, pagaliau nors viena diena praleisti ne prie vairo, ir dar kai maciau plaukdama laivu, nezinau ar buciau tikrai istverusi tokia kelione su masina, man nelabai patinka kai tenka vaziuoti taip aukstai sarpantinais, kuriu pakeleje net nera jokiu atitvaru, arba jie vos pastebimi. Jei sios baimes neturite - tuomet kodel gi ne smile.gif bet man uzteko tos baimes ir vaziuojant i Elafonisi (tai tas papludimys, kuri aprasiau ankstesneje zinuteje). Kelias vingiuotas, siauras, gerai, kad musu limuzinas buvo Nissan Micra, jauciausi, kiek saugiau, nei buciau vaziavus didesne masina smile.gif nors ekstreemo ir taip uzteko, vis prasiau vyro, kad vaziuotu vidury kelio smile.gif (gerai matosi priespriesa, todel galima vaziuoti vidury kelio, nes kelias nuolat vingiuoja).
Taigi kaip ir minejau, jei buviau zinojusi apie si papludimi pries keliones, buviau parinkusi bent 2 naktis kazkur netoli jo smile.gif


QUOTE(korespond @ 2014 01 08, 22:22)
Gal galite paminėti pavadinimą, kokiame viešbutyje apsistojote? Jūs pabaigoje minite kad viešbučius ėmėte per booking., tai gyvenote keliuose?
Koks pavadinimas to paplūdimio, kurį aprašote?
Kodėl nevykote į Gramovusą savo auto?
ačiū už atsakymus  4u.gif*

Atsakyti
Aš kadangi ir liepą planuoju važiuoti tai Kainos viešbutukų ir tokios nemažos.. huh.gif O kai biudžetas studentiškas tai kainos didelės atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(korespond @ 2014 01 08, 22:22)
Gal galite paminėti pavadinimą, kokiame viešbutyje apsistojote? Jūs pabaigoje minite kad viešbučius ėmėte per booking., tai gyvenote keliuose?
Koks pavadinimas to paplūdimio, kurį aprašote?
Kodėl nevykote į Gramovusą savo auto?
ačiū už atsakymus  4u.gif

Gal kas nors buvote šituose viešbučiuose ir galite parašyti, kaip jie?

CHRISPY WORLD HOTEL 4*
SELINI SUITES 4*


Jei dar domitės, Chrispy World praeitais metais gyveno mano tėvai. Jo visada būna labai gera kaina. Jie nėra išrankūs turistai ir už savaitės poilsį su viskas įskaičiuota mokėjo tik 2400 LT dviems (už viešbutį, bilietai atskirai). Aš žiūriu, kad ir šiais metais kaina yra ta pati. Taigi jei imate jį už gerą kainą - liksite patenkinti, bet šiaip jis yra silpnesnių 4*, pigiausias savo kategorijoje. Jei reikės detalesnės informacijos, parašykite - paklausinėsiu tėvų smile.gif)
Atsakyti