Įkraunama...
Įkraunama...

Ar visos anytos- velnio pramanytos?

Lapkritis - pats niūriausias metų laikas, taip trūksta šilumos, šviesos, ilgesnių dienų , bet lai visa tai kompensuoja jus supančių žmonių meilė ir supratimas biggrin.gif
Atverkim savo širdis ir mums jos bus atvertos. Juolab, kad ir kalėdos jau nebetoli..
Ir nepamirškim, kad visi esam žmonės, o žmonėms yra būdinga klysti g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 28 lapkričio 2013 - 10:39
Na pvz mano močiutė - tėčio mama, jau mirusi, tačiau kokia nuostabi anyta ji buvo mano mamai wub.gif Kartais atrodydavo, kad ją ir už savo vaikus labiau myli. Rūpestinga, maloni, kai mama ligoninėj gulėdavo, tai ji pati pirma atbėgavo su pilnu krepšiu maisto, visada apie mamą tik gražiai atsiliepdavo, niekada jokio blogo žodžio nebuvo pasakiusi. Gal dėl to ir dabar močiutę visi mini tik geru žodžiu,o ir mama prie jos buvo labai prisirišusi smile.gif
Atsakyti
Aš savąją irgi galiu tik pagirti-NIEKADA nesikiša. Jei reikia-padės pati pirma. Anūkus dievina. Man yra pasakiusi, kad aš jai esu dukra.
Atsakyti
ar cia jau taip aktualu lieti nuoskaudas, kartelius, kad tema keliauja toliau? g.gif
man pvz keista, kodel nera temos apie marcias/zentus ar siaip sesurus?
gal teisingai Moonte pastebejo, kad temu apie marcios nebuvimas rodo tam tikra anytu isminti bigsmile.gif

man labai pvz idomu, ar tos moterys, kurios skaundziasi/piktinasi grynai anytomis, nepagalvojo kad pacios gi viena diena taps jomis, argi ne? ax.gif ir kaip tada? ar jos galvoja, kad nedarys klaidu, bus "normalios", priesingai nei dabartines "nenormalios"?
joms neva negresia sis skyrelis ir visos tamsiosios jo puses?
Atsakyti
o man tai atrodo del to,kad cia daugiau jaunesniu moteru lankosi kurios dar nespejo patapti anytomis.as pvz nieko pries savo anyta neturiu,bet jei ji ten mane skustu soc tarnyboms ar dar ten ka,nu nepatiktu kazkaip,bet kiek suprantu siukstu negalima parasyti,is karto busi i vieta padeta,nesvarbu nors ta anyta ir peili po kaklu pakistu,vis tiek reiketu pagarbos ,tolerancijos,supratimo ir dar visokiu dievisku dalyku.
mano anyta jei ir pletkavoja apie mane tai tik su kaiminkomis,kazkaip neisivaizduoju jos supermamose biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perkunkieme: 28 lapkričio 2013 - 13:31
QUOTE(given444 @ 2013 11 28, 14:11)

gal teisingai Moonte pastebejo, kad temu apie marcios nebuvimas rodo tam tikra anytu isminti  bigsmile.gif



Arba anytos yra vyresnio amžiaus moterys, o manau tik jų mažoji dalis domisi internetiniais forumais, čia jauniklių žaidimas biggrin.gif

Aš irgi neturiu kuo skųstis savo anyta, jau sakiau, bet dar noriu pasikartot. Žinoma, jos gyvenimas ir patirtis yra labai kitokia ir man gal ne viskas suprantama (mano vyras užsienietis) ir gal kartais nėra priimtina, bet aš įsivaizduoju, kad ji taip pat jaučiasi mano atžvilgiu. Todėl aš jos namuose elgiuosi pagal jos taisykles, o kai ji svečiuojasi pas mus, bando viską daryti pagal mane. Taip viskas gaunasi puikiai ir mes puikiai sutariame.

Kaip mus kažkada mokė viena dėstytoja - kai sukuri šeimą, labiausiai turi mylėti savo ir vyro tėvus, antroje vietoje yra vyras (vyrui žmona), o paskutinis turi būti vaikas. Kodėl? Nes tada vaikas bus mylimas visų labiausiai, o ne tik tu viena su juo liksi. O ir palaikant gražius santykius su tėvais, jie tik padės puoselėti naujosios šeimos židinį, juk įvykus konfliktui bėgi pasipasakot mamai, o mama matydama, kad šalia tavęs esantis žmogus yra geras, nuramins tavo jauną dūšią ir privers pamąstyti prieš priimant skubotus sprendimus.

O čia daugelio pasisakymas, kad tėvai neturi teisės kištis, reikšti nuomonės ir panašiai man skamba keistai. Visada pravartu paklausyti vyresnių nuomonės ir patarimų, žinoma padarysi pagal save, bet svetima patirtis kartais padeda išvengti savų klaidų, net jei vertybės ar nuomonės nesutampa.

Ir paskutinė mintis (labai jau išsiplėčiau lotuliukas.gif ) jei gyvenate pas tėvus, tai ir turite gyventi pagal jų taisykles. To aš niekaip nesuprantu kaip galima rodyti čia savo ožius svetimuose namuose! Tėvai nori, kad vaikams būtų geriau, todėl ir sako savo nuomonę, nes mato jūsų santykius nuo a iki z. Aš pagalvoju, jeigu pas mane atsikraustytų koks pašalietis ir pradėtų savo tvarką daryti, ką aš žinau...susinervinčiau juodai lotuliukas.gif

Ačiū už dėmesį 4u.gif
Atsakyti
Ne, ne visos anytos velnio pramanytos. As turejau nuostabia, mylincia, padedancia, uzjauciancia ir atjauciancia anyta. Tik, deja, labai trumpai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 11 28, 13:11)
man labai pvz idomu, ar tos moterys, kurios skaundziasi/piktinasi grynai anytomis, nepagalvojo kad pacios gi viena diena taps jomis, argi ne? ax.gif  ir kaip tada? ar jos galvoja, kad nedarys klaidu, bus "normalios", priesingai nei dabartines "nenormalios"?
joms neva negresia sis skyrelis ir visos tamsiosios jo puses?

Va cia su tavim sutinku, manoji gera, sneka sneka, pletkus vedzioja vedzioja, bando bando mus skirt, o man dzn balalaika, nuejau vakar ir susitaikiau ir nejauciu jokios pagiezos, ir kita savaite nusivesiu vaika supazindint ir tegul bendrauja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wixxxx @ 2013 11 28, 14:58)
Va cia su tavim sutinku, manoji gera, sneka sneka, pletkus vedzioja vedzioja, bando bando mus skirt, o man dzn balalaika, nuejau vakar ir susitaikiau ir nejauciu jokios pagiezos, ir kita savaite nusivesiu vaika supazindint ir tegul bendrauja biggrin.gif

O tai ji anūko nemato, nebendrauja?
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2013 11 28, 12:40)
Arba anytos yra vyresnio amžiaus moterys, o manau tik jų mažoji dalis domisi internetiniais forumais, čia jauniklių žaidimas

Kaip mus kažkada mokė viena dėstytoja - kai sukuri šeimą, labiausiai turi mylėti savo ir vyro tėvus, antroje vietoje yra vyras (vyrui žmona), o paskutinis turi būti vaikas.

Ačiū už dėmesį  4u.gif

Keista tos destytojos smprata,gal kokia perkeltine-retoriska prasme apie ta meile,nes ,kad ir kokia puiki anyta jokios meiles jai nejauciu,pagarba,supratima,kartais nora pasikalbeti,bet jei jau tektu gelbeti skestanti vaika,vyra ir ja,tai aisku gelbeciau,bet bijau,kad laiko ir jegu neuztektu tai moteriskei istraukti.
Atsakyti
QUOTE(Slinky-malinky @ 2013 11 28, 16:39)
Keista tos destytojos smprata,gal kokia perkeltine-retoriska prasme apie ta meile,nes ,kad ir kokia puiki anyta jokios meiles jai nejauciu,pagarba,supratima,kartais nora pasikalbeti,bet jei jau tektu gelbeti skestanti vaika,vyra  ir ja,tai aisku gelbeciau,bet bijau,kad laiko ir jegu neuztektu tai moteriskei istraukti.

Tai vat, kad nesupratai minties, ne apie skendimą kalba eina, o apie jaunų moterų kaprizus.

Aiškinu. Kartais moterys, o ypatingai jaunos, pirmąjį vaikelį labai pasisaviną ir bijo jį nors kiek palikti su seneliais, o ypatingai vyro tėvais. Taip ji atima tą senelių-anūkų ryšį iš vaikelio ir jis pamažu tampa jiems mažiau artimas negu kiti anūkėliai, daugiau auginti. Mūsų moterų kaprizai kartais būna nepamatuojami ir labai egoistiški, nukreipti tik į mūsų poreikius, nepagalvojant kokią įtaką darome tiems, kurie šalia mūsų.
Atsakyti
kaip idomiai.
o destytoja pagrinde savo argumentus??

as sakyciau pirma vaikas, po to tevai - visa pagarba senyvam amziui ir isaugintam vargui - ir tik po to jau....vyrelis bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2013 11 28, 11:40)
O čia daugelio pasisakymas, kad tėvai neturi teisės kištis, reikšti nuomonės ir panašiai man skamba keistai. Visada pravartu paklausyti vyresnių nuomonės ir patarimų, žinoma padarysi pagal save, bet svetima patirtis kartais padeda išvengti savų klaidų, net jei vertybės ar nuomonės nesutampa.



tikrai sutinku thumbup.gif deja, daba vakarejanti (neigiama prasme) visuomene labai pasinesusi ant tokio modelio: IT S MY LIFE, mano gyvenimas, mano darzas, mano vyras...o tu...back off...na, tik pinigus gali duoti paremti, o taip tai atsokit.... bigsmile.gif as irgi labiau uz bendruomeniska modeli, ziuriu labiau i azijos salis, zmoniu didesni glauduma, bendruomeniskuma (Indijoj viesint draugas, kuriam jau buvo tada 24m, nusistebejo nuosirdziai: "Kaip galima noreti palikti mama ar tevus uzaugus?" bigsmile.gif - zinoma, cia jau kitas krastutinumas daugeliui europeciu butu), bet as tikrai uz tikrus, gerus rysius, uz ne vien kaledinius ir gimtadienius suejimus...

deja, labai suprantu kita bendruomeniskumo puses kaina. tai neturi virsti grandiniu vyniojimu (kaip velgi toj pacioj azijoj, pvz, pakistane), kuomet jau 7 kart butum issiskyrus su vyru, bet del dedes, tetos, sesereno, trecios eiles pusseseres ir kt - niekaip neissiskiri, nes vis skirtingai visi pasneka prie kavos/arbatos puodelio bigsmile.gif

taipogi, suvoki begalini rysiu komplikavimasi, kuomet sesurai/uosviai yra negatyviu vertybiu puoselėtojai, (bet jau tikrai objektyviai ziurint) - pvz, SM buvo uzvesta tema, kur anytos seima - uzkieteje materialistai, ir ne vien marcios vertinimu, bet jei sita dalyka mato "visas pasaulis", tuomet tikrai skaudu/keblu buna, ir komplikuojasi visas anuku auklejimas: pabreziama vien pinigo verte, zmones aukstinami/keliami/matuojami/vel nutisiami i purvos per pinigu turejimo/neturejimo prizme. niekas nenori buti itakojamas tokiu dalyku, bet vertybiu susikirtimas gali tapti bet kuriu santykiu problema, ne vien marcios-anytos.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 28 lapkričio 2013 - 16:04