QUOTE(Alchemie @ 2013 12 02, 11:41)
Tureim net tris

vienas vaikui miegoti, kiti du ant istiesiamos lovos sveciams. mano mama su radikulitu puikiai ant jo miega, nesiskundzia, vaikai sokineja, duksta, turim aju apie metus laiko, viskas puiku. Kas jums lateksiniuose nepatinka? siaip jau man geriau nei spyruokliniai

ka jau pkalbeti apie poliuretaninius..mes savo spyruoklini, kuris buvo panasiai, kaip Ikejos reklamoje

(spyruokles ant nugaros suskaiciuoti galedavau, nors buvo jos ten i maisleius idetos ir siaip nu ne prasciausias ciuzinys) keiteme i lateksini..man patinka kietai miegoti, plius, kai geros groteles, tai miegas

groteles eme Sultan Laxeby
na tiesiog negalima sakyti kad visi spyruokliniai blogi , kaip visi poliureataniniai ir panašiai. Čiužinių toks pasirinkimas, kad galva sukasi, patys pernai pirkom, tikrai labai sunku issirinkti. Nes paguli ten kelias sekundes, o realiai miegot tenka trecdali paros. As pati neturejau lateksinio ir tiesa pasakius nemiegojau, tai nuomone tik is straipsniu. Tik sek tiek gilinausi i ikejos poliuretaninius ciuzinius, nepatiko zonu isdestymas, zonu kiekis, dar kai kurios savybes. Tad pirkom is kitur. Bet kiekvieno teise rinktis. Tiesiog manau, kad renkantis toki daikta, ant kurio kasdien miegosi 8val, bent 7-10 metu, tikrai reikia pasiskaitineti kuo daugiau. Pakopinu is ciuziniu temos.
Lateksas (gumos gaminys su specifine technologija). Gana populiari medžiaga, nors čiužiniuose jau atėjo jos saulėlydis dėl nežaboto poliuretano technologinio šuolio ir geresnių charakteristikų.
Yra du gamybos būdai : Talalay ir Dunlop, šiuo metu jų kokybė beveik identiška. Natūralus ir sintetinis lateksas skiriasi tuo, kad natūralus gaminamas iš natūralaus kaučiuko, o sintetinis iš sintetinio kaučiuko. Sintetinis lateksas mažiau elastingas, bet ilgaamžiškesnis. Natūralus lateksas minkštas, labai elastingas, bet labai jautrus drėgmei, tiesioginiams saulės spinduliams, temperatūrai.
Dažniausiai yra maišomi lateksai tarpusavyje, kad išgauti optimalias savybes. Populiariausias lateksas : 10-25% natūralaus latekso ir likę % sintetinio.
Pliusai 1. labai elastingas, todėl galimas aukščiausias komforto lygis;
Minusai 1. turi specifinį pieno-gumos kvapą, prie kurio keli procentai vartotojų neįpranta;
2. didelis tankis ir nemažas suspaudimas oro cirkuliaciją beveik sustabdo, todėl labai šilta medžiaga, netinka gausiai prakaituojantiems;
3. sunkus čiužinys, todėl moteriai be pagalbos jo prižiūrėti neišeis;
4. Keli žmonės iš tūkstančio pasitaiko alergiški lateksui;
5. Kokybiškas lateksas nėra pigus;
Lateksas irgi turi daug rūšių, šiandien yra jau ViscoLatekso kuris savomis savybėmis prilygsta Viskoelastiniams poliuretanams, naudojama ir atvirų porų sistema neskaldytos struktūros, kas beveik sulygino Latekso ir HR savybes.
Vadinti latekso natūralia medžiaga neapsiverčia liežuvis, nes bet kokiu atvejų jį sudaro apie 60 cheminių komponentų.