Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

sena tema


QUOTE(Leveret @ 2013 12 03, 01:00)
Pas mane labai tvirtas plaukas, spėju, dalis plaukelių neišsirauna, o nutrūksta, dėl to ir atauginėja tokiais kaip ir ploteliais. Kelis kartus tyčia dariau labai ilgas pertraukas tarp depiliacijos, kad visi plaukeliai ataugtų, po depiliacijos kokią savaitę būna tobulai švaru, o po to pradeda lįst pavieniai ploteliai plaukų  g.gif

Man irgi pavieniai pradeda lįsti antrą savaitę, ir juodi stori biggrin.gif tai su pincetu prasieinu, o depiliacija kas 3 sav, trečią labai intensyviai auga ir su ševeliūra nebloga nueinu jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 12 03, 08:27)
sena tema
Man irgi pavieniai pradeda lįsti antrą savaitę, ir juodi stori biggrin.gif tai su pincetu prasieinu, o depiliacija kas 3 sav, trečią labai intensyviai auga ir su ševeliūra nebloga nueinu jau biggrin.gif

Mergaitės, jūs gal daug alkoholio naudojat ar kavos biggrin.gif Šiaip plaukai augt visi pradeda tik 3-4 savaitę, ir depiliuotis ateina 1mėn - 1mėn ir sav po paskutinio karto, su 4-5 mm.
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2013 12 03, 08:04)
Skusti tikrai nesugalvokit, nes pastovi depiliacijaa vasku Jums tik mazina plaukeliu kieki (kuo ilgiau depiliuosit, tuo reciau ir maziau ataugines), o jei nuskusit, tai vel prades labiau augti.
Mano plaukas labai tvirtas, bet ploteliais neatauga (taciau ideali situacija 2 savaites), gal kazka ne taip daro ir puse plauku nuplesia, o ne israuna. Pabandykit su pincetu papesti, jei nedaug. Arba palaukite ir nueikite pas kita kosmetologe -palyginimui.


Aš depiliuojuosi cukrumi. Šiaip, esu labai patenkinta savo kosmetologe, o čia man ne tokia procedūra, kur labai norėtųsi eksperimentuot su specelistais ax.gif Tuos ataugėlius ir išraunu pincetu, bet pagalvojau, gal kažkoks kitas geras būdas yra rolleyes.gif


QUOTE(Furtado @ 2013 12 03, 09:19)
Mergaitės, jūs gal daug alkoholio naudojat ar kavos  biggrin.gif Šiaip plaukai augt visi pradeda tik 3-4 savaitę, ir depiliuotis ateina 1mėn - 1mėn ir sav po paskutinio karto, su 4-5 mm.



Aš kavos labai daug geriu. O kuo tai susiję su plaukų augimu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2013 12 03, 12:10)
Aš kavos labai daug geriu. O kuo tai susiję su plaukų augimu?  g.gif

Labai dalintis nenoriu savo žiniomis įgytomis ir mokantis ir per darbo praktiką,pas mus kolegės dalinasi tuo nenoriai, bet...kava, kaip ir alkoholis suaktyvina kraujotaką, tai labai naudinga plauko augimui, o kodėl naudinga, galit pati tikrai išmąstyt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2013 12 03, 13:14)
Labai dalintis nenoriu savo žiniomis įgytomis ir mokantis ir per darbo praktiką,pas mus kolegės dalinasi tuo nenoriai,  bet...kava, kaip ir alkoholis suaktyvina kraujotaką, tai labai naudinga plauko augimui, o kodėl naudinga, galit pati tikrai išmąstyt  tongue.gif


Aš ir galvoju, iš kur pas mane tų plaukų tiek doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2013 12 03, 13:17)
Aš ir galvoju, iš kur pas mane tų plaukų tiek doh.gif  biggrin.gif

Na kiekis plaukų tai tik dėl paveldimumo pas jus toks, bet depiliuojant jų turi mažėti, o jei pas jus jų atauga nežymiai mažiau ar net to nejaučiat, tai jau verta pagalvoti apie tai, kad kažkas negerai su išdepiliavimu arba dėl pačios savo įpročių
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2013 12 03, 10:19)
Mergaitės, jūs gal daug alkoholio naudojat ar kavos  biggrin.gif Šiaip plaukai augt visi pradeda tik 3-4 savaitę, ir depiliuotis ateina 1mėn - 1mėn ir sav po paskutinio karto, su 4-5 mm.

Kavos geriu 1-2 puodelius dienoj, alkoholį vartoju per mėnesį 2-3 kartus (dažniausiai tai butelis alaus koks), tai tikrai nėra daug. O plaukuota aš tikrai ir auga greit, juodi biggrin.gif 4-5 mm po 3 sav drąsiai yra, gal net ilgesni. tiesa bėgant laikui bent ant kojų tikrai praretėjo, ant bikinio klausimas, nelabai matyti. Hormonus tyriausi, viskas gerai buvo. Paveldimumas? nu gal. nuo ko dar auga? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 03 gruodžio 2013 - 13:54
QUOTE(mylimuke @ 2013 12 03, 13:52)
Kavos geriu 1-2 puodelius dienoj, alkoholį vartoju per mėnesį 2-3 kartus (dažniausiai tai butelis alaus koks), tai tikrai nėra daug. O plaukuota aš tikrai ir auga greit, juodi biggrin.gif 4-5 mm po 3 sav drąsiai yra, gal net ilgesni. tiesa bėgant laikui bent ant kojų tikrai praretėjo, ant bikinio klausimas, nelabai matyti. Hormonus tyriausi, viskas gerai buvo. Paveldimumas? nu gal. nuo ko dar auga?  g.gif

Greita medžiag apykaita rolleyes.gif
Alkoholis ypatingai skatina augimą, kava mažiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furtado: 03 gruodžio 2013 - 13:57
QUOTE(Furtado @ 2013 12 03, 14:56)
Greita medžiag apykaita  rolleyes.gif
Alkoholis ypatingai skatina augimą, kava mažiau

Hmm.. geriu alkoholi max 2 sikliukus per metus biggrin.gif, kavos 2 puodelius. Bet auga plaukai labai greitai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2013 12 03, 10:19)
Mergaitės, jūs gal daug alkoholio naudojat ar kavos  biggrin.gif Šiaip plaukai augt visi pradeda tik 3-4 savaitę, ir depiliuotis ateina 1mėn - 1mėn ir sav po paskutinio karto, su 4-5 mm.

Dėl kavos tai man naujiena, o dėl alkoholio - tai labai gerai matos ant vyro barzdos. Po gero baliuko, vyras atrodo kaip nesiskutęs 2 dienas, nors prieš baliuką visada nusiskuta
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2013 12 03, 14:56)
Greita medžiag apykaita  rolleyes.gif
Alkoholis ypatingai skatina augimą, kava mažiau

nepasakyčiau, kad greita galiu pasigirt g.gif biggrin.gif
velniai supaisys ten tuos plaukus irnesakyk.gif svąjonių sąraše - fotoepiliacija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jugp @ 2013 12 03, 18:56)
Dėl kavos tai man naujiena, o dėl alkoholio - tai labai gerai matos ant vyro barzdos. Po gero baliuko, vyras atrodo kaip nesiskutęs 2 dienas, nors prieš baliuką visada nusiskuta



Geras smile.gif netgi nebūčiau pagalvojusi, kad kava ir alkoholis taip veikia plaukus ax.gif O ką daryti, kad neįauginėtų nors ir pilinguojuosi g.gif
Atsakyti