Įkraunama...
Įkraunama...

Matematikos būreliai, studijos

Sveiki,

ar yra mūsų tarpe mamų, kurių vaikai lanko matematikos būrelius, studijas? Ne kažkur savo mokykloje, kur mokytoja tiesiog padalina atšvietusi kitų negu pamokoje naudojamų pratybų lapų, o jau rimtesnius. Pasidalinkite patirtimi.

Internete akis užkliuvo už Q.E.D. studijos, dar studijos menar.
Atsakyti
http://www.mif.vu.lt/ljmm/ Jaunųjų matematikų mokykla, bet čia jau didesniems
dar būdavo bent jau anksčiau KTU, radau tik tokį skelbimą http://www.skelbiu.l...a-12125875.html
ir yra Nacionalinė moksleivių akademija, ten įvairios sekcijos yra. Bet ten irgi vyresniems vaikams. g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 12 03, 18:18)
Sveiki,

Internete akis užkliuvo už Q.E.D. studijos, dar studijos menar.


tikrai būtų įdomu, kas jau iš lankančių kokį pusmetį atsilieptų...
ar kaina (300Lt) atitinka siūlomas paslaugas...
Atsakyti
mes lankome jau geras pusmetis menar mokyklele. Dukra lanko su malonumu. Dvizenklius skaicius mano pana sudeda greiciau uz mane doh.gif Kad tai duotu ypatingu rezultatu mokykloje matematikoje ( mes antrokes) nepasakyciau, nes ten mokina visiskai kitaip, tenka netgi skirtingai mokintis, buvo periodas kai maisesi, bet neilgai, dabar skiria tuos dalykus, nebemaiso, kas nutikdavo.....
Nezianu kas dar domintu g.gif Mes pasiryze mokintis ir toliau 4u.gif
Atsakyti
mazyte, gal galėtumėte pakomentuoti, kaip sekasi praėjus dar metams?

Matau, kad Menar plečiasi, vadinasi, paklausa yra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 04 30, 14:01)
mazyte, gal galėtumėte pakomentuoti, kaip sekasi praėjus dar metams?

Matau, kad Menar plečiasi, vadinasi, paklausa yra unsure.gif

Sveiki, mes lankome Menar nuo įsikūrimo. Mums puikiai sekasi. thumbup.gif Kas tik turi laiko, kantrybės - visiems rekomenduočiau, nes sustiprėja pastabumas, atmintis, koncentracija. youtube įsiveskite žodžius menar skaiciuoja ir pažiūrėkite, kaip vaikai skaičiuoja. wub.gif Ir tada pagalvokite, ar norėtumėte, kad jūsų vaikas taip skaičiuotų... mirksiukas.gif
Atsakyti
*Jalta*, ačiū, aš FB juos užsiprenumeravusi smile.gif Nuo kokio amžiaus dukrytė lanko ir kiek jau metų lanko?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 05 01, 20:03)
*Jalta*, ačiū, aš FB juos užsiprenumeravusi smile.gif Nuo kokio amžiaus dukrytė lanko ir kiek jau metų lanko?

Dukrytė lankė nuo 6.5 metų iki 9 metų. Dabar jau baigiam, liko paskutinės pamokos ir išleistuvės. 4u.gif Menar mokyklėlės 10 kursų išdėstyta per 2,5 metų.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 04 30, 15:01)
mazyte, gal galėtumėte pakomentuoti, kaip sekasi praėjus dar metams?

Matau, kad Menar plečiasi, vadinasi, paklausa yra unsure.gif


sveiki, sekasi sakyciau puikiai. dar liko pusmetis ir isleistuves thumbup.gif manoji busima ketvirtoke. Na dabar skaiciukus varto skersai , ir isilgai, manau nuo to galvele nepasunkejo, o kaip tik aiskiau viskas susideliojo. Matematikoje mokykloje problemu jokiu, gal per daug greitai viska daro kas mokytojai pradiniu klasiu kaip supratau nelabai patinka, nu labai jau greitai ( aisku, pasitaiko ir klaidu zioplu), bet sudet, atimt, padaugint, padalint, su kableliu ar be jo, dvizenkli, trizenkli, keturzenkli ar koki dar tai vieni niekai, kas man jau per sunku ( pati esu laaabai jau stipri tuose dalykuose siaip). I parduotuve einu kaip su nuosava skaiciavimo masinele lotuliukas.gif sudeda viska tiksliai, tik nuolaidos nepritaiko lotuliukas.gif
cia truputelis , panasiai ziema praeitu metu.... FB galite menar puslapyje daugiau paziuret.

https://www.youtube....h?v=iH0ks8NiUZM
Papildyta:
tiesa, pradaejom 7.5, baigsim beveik 10 metu budamos, kitaip sakant pradejo 2 klaseje, baigs 4 klaseje ziema. viskas kaip ir piku, tik jei reiktu dar karta rinktis, vesciau pirmoje klaseje, man atrodo geriausiai kol nieko nemoka dar, nes tikrai nebuvo lengva antroje klaseje mokytis ir tuo paciu mokytis visiskai nauja skaiciavimo buda , labai jau maisesi.... bet viskas imanoma tai tikrai !

Dar, ka kau ka, o kygas skaito tai zaibisku greiciu, nu tiesiog nerealiai, ir ne siaip, o gali viska papasakot labai tiksliai kas , su kuo ir kaip, del ko.....
Manau mums pasiteisino mokslai Menar akademijoje !
Atsakyti
Matematikos užsiėmimai Kaune. Beveik visų klasių moksleiviams, visai nedidelėse grupelėse. ax.gif
https://www.facebook...68289986719087/
Atsakyti