Įkraunama...
Įkraunama...

Kokių dovanų laukia supermamos?

Sena tema

Garsiai išsakius norą, jis linkęs pildytis smile.gif
Atsakyti
Mano noras kukus. Noriu patalynės wub.gif
Atsakyti
as tai kuklumu tikrai nepasizymu jauciu blush2.gif
jau nujauciu kai kurias dovanas , nes visi labia klausineja intensyviai smile.gif
reikalingas laikrodis idomesnis ale senovinis , kvepalai 4u.gif ir tt
aisku mielai laukiu ir tradiciniu dovaneliu cekiuku ir tt smile.gif
Atsakyti
Ko nors labai netikėto. Kad nustebintų.
Atsakyti
QUOTE(Vikuute @ 2013 12 05, 18:35)
as tai kuklumu tikrai nepasizymu jauciu  blush2.gif

biggrin.gif thumbup.gif

as tai net nezinau ko noreciau, gal apple 5 rolleyes.gif arba is aukso ko nors auskaru arba apyrankes, bet kazkaip itartinai vyrelis neklausia ko noriu, tai todel dovanos bus tikrai ne pagal mano plana biggrin.gif biggrin.gif
vina drauge zinau sake man is kosmetikos kazka pripirko, kas man taip pat visada laukiama bigsmile.gif
nuo mamos zinau jau kad pinigine gausiu, nes pati pasakiau ,kad noriu.
uosviene nupirko patalyne ir greitpuodi, o toliau kitos dovanos yra paslapti ir net nefantazuoju kas ten bus, nes noriu ir staigmenu kaledu ryta rolleyes.gif
Atsakyti
va va del aukso tai super ideja lotuliukas.gif gal tu kaip nors uzsimink drinks_cheers.gif
patiktu ir man ypac grandinele ar ziedas smile.gif
o toki daikta I virtuve irgi gausiu - krosneles pavidalu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikuute: 05 gruodžio 2013 - 20:50
QUOTE(Vikuute @ 2013 12 05, 21:50)
va va del aukso tai super ideja  lotuliukas.gif gal tu kaip nors uzsimink  drinks_cheers.gif
patiktu ir man ypac grandinele ar ziedas  smile.gif
o toki daikta I virtuve irgi gausiu - krosneles pavidalu thumbup.gif

Reikes duoti uzuomena kokia rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Saunuole bus geriau taip smile.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
o as materialiniu dovanu nenoriu jokiu blush2.gif didziausias noras butu kad vaikai butu sveiki, ir kad nebutu blogiau negu yra dabar padetis blush2.gif 4u.gif
net kai vyras klause ar yra kokiu noru, kazkaip nera ju, sakiau kazka namams, tai jis pasake kokia cia dovana g.gif doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 05, 20:36)
biggrin.gif  thumbup.gif

as tai net nezinau ko noreciau, gal apple 5 rolleyes.gif  arba is aukso ko nors auskaru arba apyrankes, bet kazkaip itartinai vyrelis neklausia ko noriu, tai todel dovanos bus tikrai ne pagal mano plana biggrin.gif  biggrin.gif
vina drauge zinau sake man is kosmetikos kazka pripirko, kas man taip pat visada laukiama bigsmile.gif
nuo mamos zinau jau kad pinigine gausiu, nes pati pasakiau ,kad noriu.
uosviene nupirko patalyne ir greitpuodi, o toliau kitos dovanos yra paslapti ir net nefantazuoju kas ten bus, nes noriu ir staigmenu kaledu ryta rolleyes.gif

nekuklios dovanos tokios ax.gif biggrin.gif pradedu pavydet biggrin.gif thumbup.gif mes su MB sutarem nedovanot nieko vienas kitam, tad dovanas gausiu dvi- traukemes jo ir mano seimoje, kas kam dovanos, tad tikiuosi, kad pirks is saraso kazka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 05, 21:36)
biggrin.gif  thumbup.gif

as tai net nezinau ko noreciau, gal apple 5 rolleyes.gif  arba is aukso ko nors auskaru arba apyrankes, bet kazkaip itartinai vyrelis neklausia ko noriu, tai todel dovanos bus tikrai ne pagal mano plana biggrin.gif  biggrin.gif
vina drauge zinau sake man is kosmetikos kazka pripirko, kas man taip pat visada laukiama bigsmile.gif
nuo mamos zinau jau kad pinigine gausiu, nes pati pasakiau ,kad noriu.
uosviene nupirko patalyne ir greitpuodi, o toliau kitos dovanos yra paslapti ir net nefantazuoju kas ten bus, nes noriu ir staigmenu kaledu ryta rolleyes.gif

Sveikutes smile.gif
Bet kaip neidomu, kai zinai ka gausi, net jei to daikto ir nori.Man tai ir yra smagiausia, kad nzn ka gausi, galvoji, svajoji...o po to kaledu ryta pakuoji ir buna staigmena.O kai zinai is anksto nelieka jokios paslapties...
Atsakyti
As noriu dideles dovanos gero kavos aparato, gal ir negausiu,bet svajoti juk neuzdrausta bigsmile.gif

Dar noreciau auskaru,gal grazios rankines ax.gif grazi patalyne nepamaisytu.
Atsakyti