Įkraunama...
Įkraunama...

Bėrimai bikino srityje, po skutimo

Tęsiam diskusijas

Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 05 gruodžio 2013 - 11:30
bėrimų man bent padeda išvengti iš kart po skutimo pasitepus bepanthen kremo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2013 12 05, 11:25)
O pavyzdziui dabar po braziliskos depiliacijos ataugo plaukuciai. Gal gerai nenupilingavau, ir vienoj vietoj atsirado gumbelis. Kas tai? Kaip ji sunaikinti?

Atsakyti
Pabandytos visos kada forume minetos priemones, niekas nepadeda... tik witch hazel tirpalas siek tiek nuramina ir... vaiksciojimas be kelnaiciu ir su 'haremo' kelnem, kartais pasitaiko tokia diena metuose, tai lyg ir geriau biggrin.gif
Atsakyti
Po procedūros odą visada dezinfekuoju, po to patepu kokiu nors švelniu kremu. Problemų nekyla.
Atsakyti
Isbandziau turbut visas imanomas priemones ir vistiek po skutimo isberdavo ir iauginedavo plaukeliai.
Depiliuoti isvis buvo neimanoma, nes plaukeliams ataugant atsirasdavo tokie pulinukai, net zaizdeles, guzai...

Mane isgelbejo fotoepiliatorius.
Per du menesius visiskai isnaikinau plaukelius. Dar nesu tiek kartu devejusi bikinio, kiek sia vasara smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rotta @ 2014 10 18, 09:44)
Isbandziau turbut visas imanomas priemones ir vistiek po skutimo isberdavo ir iauginedavo plaukeliai.
Depiliuoti isvis buvo neimanoma, nes plaukeliams ataugant atsirasdavo tokie pulinukai, net zaizdeles, guzai...

Mane isgelbejo fotoepiliatorius.
Per du menesius visiskai isnaikinau plaukelius. Dar nesu tiek kartu devejusi bikinio, kiek sia vasara smile.gif

Gal išduosi kokį pirkai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Quietly @ 2014 10 18, 10:53)
Gal išduosi kokį pirkai? bigsmile.gif


Mano problema buvo labai umi, tad nelabai gilinaausi ka perku:) svarbu buvo, kad kaina butu kuo mazesne smile.gif

Taip ir gavosi, kad skupus moka du kartus.

As nusipirkau Remington 4000. Nieko nesakau, jis man tikrai padejo, bet labai greitai baigiasi suviai. Tad gaunasi, kad labai didele 1 suvio kaina.

Kai ieskosite fotoepiliatoriaus butinai atkreipkite demesi i suviu kieki.

Dabar galvoju pirkti ''Philips Lumea Precision IPL SC2004'' siame fotoeliatoriuje yra 100 000 blyksniu arba ''Silk‘n SensEpil XL'' 65 000 blyksniu smile.gif
Atsakyti
Aš po depiliacijos naudoju alijšiaus gelį, jokios paraudusios, sudirgusios odos, nes alijošius dezinfekuoja, ramina odą.
Atsakyti

Merginos, padėkit! Po skutimosi bikinio zonoj ir ant sėdmenų atsiranda spuogeliai. Jie nenyksta ir nėra skausmingi, bet jaučiu (nematau jų) kaip normalius spuogus, išspaust neeina,nes nėra ką spaust. Kažkokie odos darynėliai, keli iš jų tapo labai mažomis odos ataugomis, kaip juos išnaikint? Pastoviai naudoju drėkinamuosius kremus,šveičiu odą, bet nepadeda, gal turit kokių patarimų? Nes nei gražu,nei seksualu ir labai nervina... :unsure: labai prašau,pasidalinkit patarimais :(

Atsakyti

įsigyk atvirų šukų skustuvą, procese naudok šepetį, dings problemos.

Atsakyti

Apie kokias šukas kalbi?:)

Šiaip tokios sezamo formos labai mažos ataugėlės atsirado ir būtent po skutimo :/ šiuo metu negaliu apsilankyti pas daktarus ir pergyvenu labai :cray:​ 

Atsakyti