Įkraunama...
Įkraunama...

Problemos

Sveiki , turiu klausimą. smile.gif Nesergu jau 8 mėnesius, buvau pas ginekologe , sake , kad viskas gerai, nuo nervu ir panasiai čia. smile.gif Sake , kad mano gimda pasislinkusi i kaire puse, bet problemu susilaukti vaikucio nebus, bet jo susilauksiu mazdaug tik ant 30 metu unsure.gif Su vyru planuojame vaikeli, bet vis neiseina verysad.gif Paskutiniu metu padidėjo apetitas, daziau slapinuosi, buvo jautri krupine dabar kazkaip praejo, bet man rodos ji truputi padidejo. Be to atsirado pora karpuciu, bet nedaug. Daznai bunu pavargusi. Dariausi testa , bet jis rodo neigiama. Kaip manot, kad ghaletu buti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(little_princess123 @ 2013 12 06, 10:03)
Sveiki , turiu klausimą. smile.gif Nesergu jau 8 mėnesius, buvau pas ginekologe , sake , kad viskas gerai, nuo nervu ir panasiai čia.  smile.gif Sake , kad mano gimda pasislinkusi i kaire puse, bet problemu susilaukti vaikucio nebus, bet jo susilauksiu mazdaug tik ant 30 metu  unsure.gif  Su vyru planuojame vaikeli, bet vis neiseina verysad.gif Paskutiniu metu padidėjo apetitas, daziau slapinuosi, buvo jautri krupine dabar kazkaip praejo, bet man rodos ji truputi padidejo. Be to atsirado pora karpuciu, bet nedaug. Daznai bunu pavargusi. Dariausi testa , bet jis rodo neigiama. Kaip manot, kad ghaletu buti? verysad.gif

8 mėn. nesulaukti mėnesinių - tikrai nenormalu. Siūlyčiau pakeisti gydytoją - juk yra vaistų, kurie iššaukia mėnesines ir sureguliuoja ciklą.
Atsakyti
QUOTE(Iveina @ 2013 12 06, 09:31)
8 mėn. nesulaukti mėnesinių - tikrai nenormalu. Siūlyčiau pakeisti gydytoją - juk yra vaistų, kurie iššaukia mėnesines ir sureguliuoja ciklą.

Tai išraše man tu vaistu. Bet viska apziurejo sake kad nuo nervu ar dar kazko
Atsakyti
QUOTE(little_princess123 @ 2013 12 06, 10:03)
Sveiki , turiu klausimą. smile.gif Nesergu jau 8 mėnesius, buvau pas ginekologe , sake , kad viskas gerai, nuo nervu ir panasiai čia.  smile.gif Sake , kad mano gimda pasislinkusi i kaire puse, bet problemu susilaukti vaikucio nebus, bet jo susilauksiu mazdaug tik ant 30 metu  unsure.gif  Su vyru planuojame vaikeli, bet vis neiseina verysad.gif Paskutiniu metu padidėjo apetitas, daziau slapinuosi, buvo jautri krupine dabar kazkaip praejo, bet man rodos ji truputi padidejo. Be to atsirado pora karpuciu, bet nedaug. Daznai bunu pavargusi. Dariausi testa , bet jis rodo neigiama. Kaip manot, kad ghaletu buti? verysad.gif


Man nebuvo mm 6 mėn,kreipiausi po 4men,lauke iki pusmečio ir tada skyrė gydymą. Bent jau man sakė,kad negalima laukt ilgiau pusmečio. Man buvo dėl dietos. Vienai mano pažįstamai jau keli metai dėl dietos ner mm,nors geria ir visokius vaistus,tai jai gresia nevaisingumas. Tad nereikia laukti,butina keist gydytoja,nes sakyti,kad yra normalu,tikrai negalima
Atsakyti

Tai man paskyre vaistus , bandysiu isgert. ir kazkaip pilvo apacioje lyg tempimas toks yra. Tie vaistai issauks menesines , tai ziuresim... O jei nesergi imanoma pastoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo little_princess123: 06 gruodžio 2013 - 10:14
QUOTE(little_princess123 @ 2013 12 06, 11:13)
Tai man paskyre vaistus , bandysiu isgert. ir kazkaip pilvo apacioje lyg tempimas toks yra. Tie vaistai issauks menesines , tai ziuresim... O jei nesergi imanoma pastoti?

Manau,kad tikimybė visad yra,nes neaisku,gal organizmas vėl ėmė funkcionuoti,įvyko ovuliacija ir jos metu pastojai. Aisku,tikimybė mažoka,bet gal ;-);-)jeigu neramu,pasidaryk kraujo tyrimą,kad nereiktų nuodyt be reikalo organizmo
Atsakyti
QUOTE(little_princess123 @ 2013 12 06, 11:13)
Tai man paskyre vaistus , bandysiu isgert. ir kazkaip pilvo apacioje lyg tempimas toks yra. Tie vaistai issauks menesines , tai ziuresim... O jei nesergi imanoma pastoti?

Kad moteris pastotu, turi sirgti. As ir nesirgau metus laiko, vaisingumo specelistas skyre vaistu, issauke mmm, tada pastimuliavo kiausides ir pastojau. Gerai jog nelaukiau svento patepimo. jei nera mmm, vadinasi yra beda. Nelauk tik, gerk vaistus jei israse.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

as taip pat turiu problemele blink.gif nors kaip cia pasakius ar maza. siandiena cilkas yra 61 diena... pries tai pora mmm atgal buvo kiauzidziu sutrikimas, tad ciklas buvo 59 dienos. geriau vaistus kad issaukt mmm... bet kai prasidejo man menesines, tai skausmai nesiliauja iki siol (nuo spalio pabaigos). per sias, turejusias ateiti menesines, savaite tepliojo rudom isskyrom. ejau del to pas ginekologa, ziurejo viduje, rado kaip ir cista ir uzdegima uz slapimo pusles unsure.gif (apie kiausides ne kalbos), israse antibiotiku, NT dariausi nezinau kiek kartu, visi neigiami.dare kraujo tyrima, tik dare pries plius/minus 3 dienas kai turejo pasirodyt menesines (jos pas mane nereguliarios) verysad.gif tempia pilvo apacia jau 5-6 savaites. jokiu nestumo pozymiu kazkaip nejauciu, nors visa si laika svaigsta galva, krutine truputi maudzia kaip pries mmm... esu uzsienyje, tai po svenciu registruosiuos pas kita gydytoja, nes pas kuri vaikstau, jau nebepasitikiu, nes nieko is jo negirdejau apie tyrimu rezultatus, bele paspoksojo i grazias mergaites... schmoll.gif (o cia priimta, jei nieko nera, tai reiskias tu sveika, taciau tas nezinojimas varo is proto frusty.gif ) bet jei sveika, tai kodel skauda ir nera mmm???? g.gif

labai noriu leliuko, tad su draugu nesisaugojam...
NT dariausi po paskutiniu mmm dienos po 3 sav, 4 sav, 4,5 sav, 5 sav, 5,5 sav. visi neigiami... laukiu kol galesiu uzsiregistruot pas ginekologa... verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif As irgi turiu broblemu,jau8 diena nesibaigia mmm.Kodel tai galetu buti? verysad.gif
Atsakyti
gali buti ivairios priezastys..reiketu nukulniuoti pas gydytoja, paskirs vaistuku. Man syki mm buvo 30 d. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(little_princess123 @ 2013 12 06, 10:03)
Sake , kad mano gimda pasislinkusi i kaire puse, bet problemu susilaukti vaikucio nebus, bet jo susilauksiu mazdaug tik ant 30 metu  unsure.gif


sitas sakinys mane labiausiai suzavejo. Gal gines patapo ekstrasensem lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2013 12 28, 21:22)
Papildyta:
sitas sakinys mane labiausiai suzavejo. Gal gines patapo ekstrasensem  lotuliukas.gif

Tai jau tikrai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 28 gruodžio 2013 - 22:43