Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. Žebrauskienė Kaunas II ligoninė

Gal kas nors gali ka nors parasyti apie sia gydytoja (Zebrauskiene II ligonine). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aganiok @ 2006 06 15, 14:02)
Gal kas nors gali ka nors parasyti apie sia gydytoja (Zebrauskiene II ligonine).  4u.gif


Pries pora metu pas ja gimdziau savo dukryte. Likau tikrai patenkinta, isvaziuojant atsidekojau tik gelemis ir saldainiais, nes nelabai turejom uz ka moketi smile.gif)) gimdziau pas ja, nes papuoliau i jos pamaina. Siaip bendrauti su gydytoja neteko, bet manau per gimdyma padare viska, ka reikejo smile.gif))
Atsakyti
Prieš keturis metus pas Žebrauskienę(tada dar Stonkutę )gimdžiau savo sūnų. Puiki gydytoja. Bet gal pas ją nerekomenduočiau gimdyti labai švelnioms, jautrioms, greitai ašarojančioms mamytėms. Nes ji tokia griežtoka, be jokių ten utiutiu. Kalba nedaug per gimdymą, bet tiek kiek reikia, labai konkreti. Kadangi ir aš tokia esu, tai man labai gerai buvo pas ją gimdyti. Pasako:"stumk" ir stumi, "sustok"- sustoji. Jei ten mane butų švelniai per gimdymą kalbinę, maždaug " zuikeli, dabar pastumsim", tai manęs nė velnio būtų neveikę... blush2.gif Bet šiaip labai gera gydytoja, profesionali, nes mano sūnus buvo 4 kg, o pagimdžiau sklandžiai, net neplyšau. Tai priklauso nuo to ,kaip klausai gydytojo , kaip jis moka atsargiai vaikelo galvutę išvesti. Patiko man pas ją gimdyti. Ir antrą lelių ,kai prisiruošiu pagaliau , smile.gif norėčiau pas ją gimdyti.
Atsakyti
QUOTE(Aganiok @ 2006 06 15, 15:02)
Gal kas nors gali ka nors parasyti apie sia gydytoja (Zebrauskiene II ligonine).  4u.gif



Pas gyd. Zebrauskiene pagimdziau suneli pries pusantro menesio (tariausi is anksto), visu 100% sutinku su aurorytes nuomone. Man paciai gal kazkiek reikejo tu utiutiu, tai is anksto tariausi ir su akusere Linute. Viskas praejo sklandziai irgi be jokiu plysimu, gydytoja darba atliko tikrai profesionaliai ir netgi is karto po gimdymo, nakti, vyra ''issiunte'' atvesti sampano, kad sunu ''aplaistyti'' (o as maniau, kad taip tik uzsienyje buna)
Atsakyti
QUOTE(linabaltu @ 2006 07 30, 18:12)
Pas gyd. Zebrauskiene pagimdziau suneli pries pusantro menesio (tariausi is anksto), visu 100% sutinku su aurorytes nuomone. Man paciai gal kazkiek reikejo tu utiutiu, tai is anksto tariausi ir su akusere Linute. Viskas praejo sklandziai irgi be jokiu plysimu, gydytoja darba atliko tikrai profesionaliai ir netgi is karto po gimdymo, nakti, vyra ''issiunte'' atvesti sampano, kad sunu ''aplaistyti'' (o as maniau, kad taip tik uzsienyje buna)

Aha, aš irgi gimdžiau, su akušere Linute. Tai liuks, per sąrėmius tai prižiūrėjo daugiausiai ji, tai smagu buvo, ji moka pakalbinti, nuraminti.. O per pačią kulminaciją, tai darbą perėmė pati gydytoja, reikli, konkreti, tai gerai, neleidžia pasimesti. todėl viskas praėjo šauniai. Gydytoja sako,po viskam, " nu kas čia per gimdyvė, kaip kareivis, ką pasakai, tą ir daro" Žodžiu , buvo gerai. smile.gif
Atsakyti
as ir gimdziau pas sia gydytoja dar visai neseniai. papuoliau i jos pamaina ir buvau be galo patenkinta ir jai dekinga. taip pat sutinku su aurorytes nuomone, kad si gydytoja gali pasirodyti jautrioms griestoka. taciau is tikruju man ji labai tiko, norejau kuo greiciau pagimdyt, todel tik laukiau ka lieps daryti ir dariau. po gimdymo kiekviena diena lanke ir klause kaip laikausi. as patenkinta ir labai dekinga, nepaisant to, kad viskas ejo sklandziai ir jokiu komplikaciju ar sunkumu nebuvo.
Atsakyti
Ji prieme man gimdyma balandzio menesi biggrin.gif .labai gera gydytoja,buvo labai maloni,nors ir susimateme ta pacia diena kai gimdziau.Issikvieciau ja is namu,nes buvo ne jos pamaina,buvau su ja susitarusi is anksto.Jei kam reikes jos mobilaus,butinai duosiu thumbup.gif
Atsakyti
Sita daktare man dare abu cezarius. thumbup.gif Ji atvira, griezta, konkreti ir pan - viso to man ir reikejo. Nemegstu per daug saldziu daktariu, po ju as tik supanikuodavau. O daktare Zebrauskiene sugebedavo mane nuraminti vienu zodziu.
Sutinku su AURORYTE, mamytes labai svelnios ir jautrios sielos, pasiieskokit kitos daktares, kuri galetu kartu su jumis padejuoti ir paverkti. ax.gif

GISELLE, likus 4-5 savaitem iki gimdymo susitikau su ja ligoninej. Pasakiau ko bijau, ko noriu ir pan.. Gavau tiesia sviesia informacija, be jokiu mykimu ir isvedziojimu. Didziausias pliusas buvo tas, kad ji manes klause! Ne taip kaip nei kurios, as sakydavau viena, o jos aiskindavo visvien savo teorijas. Po cezario konsultavausi ir "apsisaugojimo" klausimu. Apie kiekviena kontraceptika pasake savo nuomone, patare, kas mano "gimdai" yra tinkamiau. Vienu zodziu - likau suzaveta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akva: 25 rugsėjo 2006 - 08:17
Mergaitės ir aš gimdžiau pas šią gydytoją. Viskas nuosatbu. Kadangi teko gimdyti visais būdais - su skatinamasi, epodūrin nejautra, o paskui cezario pjūviu, manau gydytoja labai laiku konstatuodavo faktus ir sekančius žingsnius. Apie ją esu tik geriausios nuomonės. Tikrai antrą gimdysiu (kada nors) pas ją. Taip, tariausi iš anksto, ėjau nuo 7-to mėnesio kas dvi savaites, paskutinį mėnesį kiekvieną savaitę, o pačiam gale į ligoninę pasiguldė, kad visada būtų kokie gydytojai. Ji visada dare ultragarsą, klausė tonusų. Tikrai išeidavau ramesnė. Apsitarėme kokiu būdyu norėčiau gimdyti.
Žodžiu super
Atsakyti
Sveikutes
Apie daktare nuomone susidariau thumbup.gif
Puikus zmogus
Pas ja teko apsilankyti dar nepastojus,seip turejau problemeliu.Konkretus zmogus ,atsakys i visus tavo klausimus,patars mirksiukas.gif
Po kokiu poros men. apsilankiau ,nes pasijutau nestuke.gif trecias vaikutis(baisu),isigandau,sokas ,neticiukas.Galvoje "KA DARYTI?????JUK TRYS DAUG!!!!!!!!Buvo gruodziu vid. ji mane ant lektuvo,patikrino ir sako NU!
O as NEZINAU ,TRECIAS, NEPLANUOTAS,GAL JAU NE.
Matyt ji pasigavo ta mano GAL.Sako NEMAIGYSIU AS CIA TAVES,ATVAZIUOK PAS MANE, EKOSKOPU PAZIURESIM ,PAMATYSIM IR KALBESIM.Po savaites as pas ja,paziuri ir VA YRA TAS JUSU KLECKAS,TAI LAUKEM?AI KA AS CIA KLAUSIU ,NERASAU SIUNTIMO ISVAL....IR VISKAS.Toks balsas jos idomus buvo(lyg ziuretu mano reakcija)Papriestarauti nesinorejo,o ir savo baimes paspasakojau(trys jau daug,oir vaikai jau paauge,viskas nusistovejo,o cia bac.......t.t.)ATJAUNESIT,VISKAS BUS GERAI,O IR TIE PAGRANDUKAI-NETYCIUKAI BUNA PATYS MYLIMIAUSI,VA BUS KUCIOS,KALEDOS ,PAGALVOSIT
Va ir pagalvojom!
puikus zmogus thumbup.gif ,dabar nesigailiu nei kiek!Kaip butu, jei buciau nuejus kitur-nezinau,manau dabar nesipusciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai gera gydytoja ir geras zmogus. Gimdziau savo vyresniji pas ja nesitarusi is anksto. Tai gydytoja, kuri neparduoda malonaus zodzio ir demesio, o dalina ji nieko nesitikedama. Tokiems zmonems paciam norisi atsilyginti.

Mano pirmas gime virs 5 kg ir tai, kad jis gime po cezario, nebuvo suzalotas, labai profesinaliai ir operatyviai ivertintas vaikiuko dydis - gydytojos nuopelnas.

Ir dabar ruosiuosi pas ja trecia gimdyti.
Atsakyti
superine gydytoja!lankausi pas ja jau daug metu ir nei karto nenusivyliau smile.gif ir savo maziuka pagranduka pas ja gimdziau,viskas thumbup.gif o toms kiek svelnesnems moterytems galeciau parekomenduot kita gydytoja-Jurate Barakauskiene thumbup.gif teko pas japagulet kai laukiausi,liko tik kuo geriausi prisiminimai! 4u.gif
Atsakyti