Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios svoris

Manau, kiekvienai mūsų tai labai aktuali tema. Kiek priaugome? Ką valgėme/nevalgėme ir t.t.

Asmeniškai aš, ateinu pasidžiaugti, kad antro nėštumo metu priaugau 11 kg. Grįžus namo iš KMUK, svarstyklės rodė 66 kg (po gimdymo liko 5 kg), dar po savaitės rodyklė pakrito iki 62 kg, o tai reiškia - liko vos vienas niekingas kilogramas, bet nuraša jį ant diiiiiiiiiiidelės, prisirpusios krūtinės. Kažkada jau rašiau, kad valgiau viską. Valgiau, bet nerijau. O dar tiksliau - gyvenau/maitinaus tuo pačiu ritmu kaip ir prieš pastojant. Dukrutė gimė tobulo svorio - 3.45 kg. Aš jaučiuos puikiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaterlo: 16 gruodžio 2013 - 15:17
QUOTE(Vaterlo @ 2013 12 16, 16:17)
Manau, kiekvienai mūsų tai labai aktuali tema. Kiek priaugome? Ką valgėme/nevalgėme ir t.t.

Asmeniškai aš, ateinu pasidžiaugti, kad antro nėštumo metu priaugau 11 kg. Grįžus namo iš KMUK, svarstyklės rodė 66 kg (po gimdymo liko 5 kg), dar po savaitės rodyklė pakrito iki 62 kg, o tai reiškia - liko vos vienas niekingas kilogramas, bet nuraša jį ant diiiiiiiiiiidelės, prisirpusios krūtinės. Kažkada jau rašiau, kad valgiau viską. Valgiau, bet nerijau. O dar tiksliau - gyvenau/maitinaus tuo pačiu ritmu kaip ir prieš pastojant. Dukrutė gimė tobulo svorio - 3.45 kg. Aš jaučiuos puikiai.



Sveikinimai su dukrytės gimimu! smile.gif Ir su mažu prieaugiu ir su taip greit nukritusiu svoriu thumbup.gif


Aš kolkas esu priaugus 4,3 kg. (dabar sveriu 54,3kg) Valgau daugmaž viską, būna ir apsivalgau tik vakare atsisakau apsirijimo, riebesnių patiekalų ir pan. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktė.: 16 gruodžio 2013 - 17:31
QUOTE(Viktė. @ 2013 12 16, 18:28)
-Aš kolkas esu priaugus 4,3 kg. (dabar sveriu 54,3kg).
--Valgau daugmaž viską, būna ir apsivalgau tik vakare atsisakau apsirijimo, riebesnių patiekalų ir pan.  cool.gif


-Oj...tokius skaičius svarstyklės man rodė tik vaikystėj lotuliukas.gif
--O taip, tie vakariniai valgymai duoda savo.

P.S. ačiū už sveikinimus.
Atsakyti
QUOTE(Vaterlo @ 2013 12 16, 15:17)
Dukrutė gimė tobulo svorio - 3.45 kg. Aš jaučiuos puikiai

sveikinu su dukrytes gimimu 4u.gif wub.gif

As priaugau nuo pradinio svorio (nuo 61kg) 4 kg per visa nestuma, pradzioj numeciau 3kg (iki 58kg), tai nuo numesto svorio 7kg priaugau (65kg). Pirmus 3 menesius labai pykino, tai ir pati pastebejau, kad nuo pat pradzios porcijos sumazejo beveik per pus, tiesiog prisidedavau normalia porcija i lekste, o po puses jauciausi pavalgius ir net ziurint i likusi maista bloga dares... O siaip visa nestuma valgiau ka ir kiek norejau, nevarziau saves. Leliukas gime 2 sav anksciau- 3.9kg ir 58cm, tai tikrai nebadaves biggrin.gif
2-3 sav po gimdymo pasisveriau, tai jau buvau 57.5kg, apie tiek esu ir dabar. Siaip 61kg man jau buvo su keliais papilomais kilogramais, tai dabar jauciuosi grizus i pradini savo svori kiek nuolat sverdavau ax.gif
Tikiuosi ir kitas nestumas kai jam ateis laikas praeist taip gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Vakare- @ 2013 12 17, 10:17)
-sveikinu su dukrytes gimimu  4u.gif  wub.gif 

--As priaugau nuo pradinio svorio (nuo 61kg) 4 kg per visa nestuma, pradzioj numeciau 3kg (iki 58kg), tai nuo numesto svorio 7kg priaugau (65kg).

---Tikiuosi ir kitas nestumas kai jam ateis laikas praeist taip gerai  biggrin.gif


-Ačiūūūū 4u.gif

--Tobulai wink.gif Maitindama pirmą svėriau 58 kg, bet gražiai atrodžiau tik su drabužiais - nusirengus oda kabėjo (nes niekada nebuvau prie tų kūdųjų - vidutiniokė aš biggrin.gif). Dabar su esamu svoriu sau patinku.
O Tavo mažylis tikrai, kad pavalgęs, juolab, kad ir anksčiau gimė. Būtum terminui gimdžius, jau gerokai virš keturių kg būtų buvę thumbup.gif

---Taip ir bus wink.gif Oj, kaip Tau pavydžiu... dėl būsimo nėštumo, kai tam bus laikas smile.gif Aš jau rišu mazgelį.
Atsakyti
QUOTE(Vaterlo @ 2013 12 17, 18:34)
O Tavo mažylis tikrai, kad pavalgęs, juolab, kad ir anksčiau gimė. Būtum terminui gimdžius, jau gerokai virš keturių kg būtų buvę  thumbup.gif

-Taip ir bus wink.gif Oj, kaip Tau pavydžiu... dėl būsimo nėštumo, kai tam bus laikas smile.gif Aš jau rišu mazgelį.

Tikras didzkukulis biggrin.gif visi stebejosi, net gimdymo skyriuj dirbantys, nes mano pilvas ir tas mazas buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai dabar visiem sakau, kad nei svoris, nei pilvo dydis, nei pacios dydis nera rodiklis leliuko dydziui biggrin.gif

- tikiuosi biggrin.gif o pati niekada nesakyk niekada, gal kada pagramduka suplanuosit ar ji/s pats susiplanuos bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Vakare-: 18 gruodžio 2013 - 12:42
Taigi ateinu prisiduoti ir as biggrin.gif Pradinis svoris 60kg. Gimdziau 81kg. tad priaugau 21kg. po menesio pasisverus buvo 70kg. daba 67kg. Tad liko nedaug, bet kol maitinu nesiruosiu nieko daryti, o veliau ziuresim rolleyes.gif nors su pirmagimiu svoris butent nukrito tik pabaigus maitinti savaime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaterlo @ 2013 12 16, 15:17)
Manau, kiekvienai mūsų tai labai aktuali tema. Kiek priaugome? Ką valgėme/nevalgėme ir t.t.




priaugau daug 22kg. Man augo tik pilvas, dėl to jaučiuosi, kad pasisekė.
Nors maniau, kad nevalgiau daug, tačiau po nėštumo vyras man tyliai ramiai pasakė, kad vis gi- daug wink.gif wink.gif wink.gif

jaučiausi atsipalaidavusi- pagaliau tas metas, kai galiu relaksuotis....

bet jei vėl laukčiausi- ribočiau save.
Žinojau, kad nevalia valgyti už du.... Lyg ir nevalgiau wink.gif bet, matyt, pati sau melavau.

Labai džiaugiausi, kad po gimdymo ir pirmą mėnesį pilvas greit sumažėjo ir likau tokia, lyg būčiau truputį priaugus svorio.
Mat niekada ir nebuvau plona. Kg kokia buvau prieš nėštumą, ir po jo susivienodino po pirmo mėnesio.
Atsakyti
Svoris pries nestuma 43 kg,gimdyti isvaziavau 63kg(priaugau 20kg) smile.gif Tiek kiek sveriau pries nestuma,jau tikriausiai nebesversiu,nes klubai paplatejo,tai dabar prabegus 3 men nuo gimdymo yra 48kg. ax.gif Mazylis,kaip man coliukei gime didelis 3.700 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Vakare- @ 2013 12 18, 13:41)
O pati niekada nesakyk niekada, gal kada pagramduka suplanuosit ar ji/s pats susiplanuos  bigsmile.gif


wink.gif Dabar ir pati nenoriu... reik atsistot ant kojų smile.gif O paskui... gal. Juolab, kad iš vyro supratau, kas Jis nieko prieš trečią ax.gif

QUOTE(Rykute @ 2013 12 19, 00:38)
Nors su pirmagimiu svoris butent nukrito tik pabaigus maitinti savaime  4u.gif


Man atvirkščiai - maitinant krito, o nustojus maitint porą kg priaugo.

QUOTE(pupsikele @ 2013 12 22, 04:02)
Nors maniau, kad nevalgiau daug, tačiau po nėštumo vyras man tyliai ramiai pasakė, kad vis gi- daug wink.gif wink.gif wink.gif



Labai jaukiai nuskambėjo tas sakinys... ir šaunuolis vyras, kad to nesakė besilaukiant.

QUOTE(vidike @ 2014 01 03, 21:34)
Svoris pries nestuma 43 kg,gimdyti isvaziavau 63kg(priaugau 20kg)  smile.gif Tiek kiek sveriau pries nestuma,jau tikriausiai nebesversiu,nes klubai paplatejo,tai dabar prabegus 3 men nuo gimdymo yra 48kg. ax.gif Mazylis,kaip man coliukei gime didelis 3.700  biggrin.gif


Tikrai coliukė smile.gif
Atsakyti
Per nėštumą priaugau 11 kg.Tik grįžus iš ligoninės pasisvėriau, buvo likę kokie 3-4 kg, dar po kelių dienų beliko 1 kg.
Atsakyti
Kiek nedaug jus, mamytes, priaugat... 4u.gif Mano drauge priaugo 26kg, nors ir nebuvo ji coliuke pries gimdyma... O as siuo metu jau esu priaugusi 7kg. Pries nestuma sveriau 42kg, iki 10sav priaugau daugiausiai, nes sveriau jau 47kg (matyt, reikejo riebaliuko), tada iki 20sav isvis nieko, laikesi tie patys, o siandien radau pliuso jau 2kg ax.gif Tai viso 49kg. Nezinau, su kiek isvaziuosiu gimdyti, keistai man tas svoris auga labai... doh.gif smile.gif
Atsakyti