Įkraunama...
Įkraunama...

Turtingiausių mamų namai. 2 tema

user posted image


Sutikau šį rytą gruodį.
Kur skubi, kur šitaip skuodi?

Kur ant balto žirgo skrieji?
Tuoj Kalėdos, tuoj Naujieji.

Reikia žemę padabinti,
Jai kasas tvirtai supinti.

Sniegeliu užbert kelius
Ir sukaustyt upelius.



user posted image


Linksmų švenčių!!!
Atsakyti
user posted image
kaip efektingai ir graziai papuosei namus thumbup.gif
moki atmintinai si eilerasti ? lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas naujoj temoj 4u.gif .

Renutei 4u.gif .

Pasistengsiu dažniau akis parodyt, nes visai apsileidau jau blush2.gif ... Ir šiaip kažkoks SM štilis man dabar, matyt, būdama nestuke.gif atsisėdėjau ax.gif .
Atsakyti
nemoku.
įsimečiau į google "kalėdiniai eilėraščiai" ir patį pirmą išmetė šitą. jis man toks mielas pasirodė. wub.gif
reikės išmokti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renute @ 2013 12 17, 16:08)
nemoku.
įsimečiau į google "kalėdiniai eilėraščiai" ir patį pirmą išmetė šitą. jis man toks mielas pasirodė. wub.gif
reikės išmokti. smile.gif

lotuliukas.gif Aciu uz temute lotuliukas.gif
Atsakyti
Super temutė thumbup.gif
Atsakyti
Renute, ačiū už gražius namučius. thumbup.gif
Atsakyti
Bretane --> pažiūrėjau, kad tavo vaikų vardai dviejų panašūs - Ugnius ir Ignas. Nemaišai? ax.gif Nes MB tai juokiasi iš manęs, kad aš Justą Gustu kartais pavadinu (mano panelė Gustė smile.gif ) doh.gif lotuliukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Gymantė @ 2013 12 17, 17:12)
Bretane --> pažiūrėjau, kad tavo vaikų vardai dviejų panašūs - Ugnius ir Ignas. Nemaišai? ax.gif Nes MB tai juokiasi iš manęs, kad aš Justą Gustu kartais pavadinu (mano panelė Gustė smile.gif ) doh.gif  lotuliukas.gif ...

o mes ir taip masomes nes ju daug lotuliukas.gif o dar visi po du turi, tai buna juokingu kombinaciju
Atsakyti
Sveikutes,
jau temuke uzbaiget, oho pavaret smile.gif
Seniai bebuvau aplankiusi, juodai apsikasiau darbais, visa savaitgali sveciu turejom, vakar darzely ziburelis, siandien muzikos mokykloje koncertas, nespeju visur lakstyti, uosviene turiu sveciuose, tai mazaja priziuri, isleidzia mane biggrin.gif
Mano vidurinele susirgo, siandien lekem pas gydytoja, tikiuosi mazosios neapkres g.gif
Siaip mazoji keiciasi dienom, rieciasi, kelia galvyte, labai nori sestis smile.gif bet dar neleidziam, apziurineja savo rankoves, jei apmaunu margus marskinukus, su kita rankyte rakineja biggrin.gif jau vis geriau ima zaisliuka, o paemusi viska kisa i burnyte biggrin.gif seiles upeliais teka biggrin.gif
Laukiame Kaledu, mazajai uosviene numezge sarafana, pasipuosim per sventes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2013 12 17, 17:34)
o mes ir taip masomes nes ju daug  lotuliukas.gif o dar visi po du turi, tai buna juokingu kombinaciju


As ir vyras nesimaisom su vaiku vardais, bet va, draugai ir gimines daznai maisosi ir maiso. biggrin.gif Kai prasideda...D D D D D.... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekantisaule: 17 gruodžio 2013 - 17:43
QUOTE(Narvile @ 2013 12 17, 18:01)
jei apmaunu margus marskinukus, su kita rankyte rakineja  biggrin.gif 

lotuliukas.gif thumbup.gif gerule ... primeciau vaizdelis
Atsakyti