Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

Tęsiame temą toliau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2013 12 18, 20:20)
Tęsiame temą toliau.  smile.gif


Tęsiam ir aš būčiau už mytą smile.gif
Atsakyti
Smagu cool.gif Gal dar kas nors norėtų prisijungti? Tiesa... turbūt esminis klausimas iš kurio Jūs miesto. blush2.gif biggrin.gif Aš iš Vilniaus. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Only1: 18 gruodžio 2013 - 21:30
QUOTE(Only1 @ 2013 12 18, 22:29)
Smagu  cool.gif  Gal dar kas nors norėtų prisijungti? Tiesa... turbūt esminis klausimas iš kurio Jūs miesto.  blush2.gif   biggrin.gif Aš iš Vilniaus.  smile.gif


Irgi Vilnius, bet neretai apsilankau Kaune ir Šiauliuose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidurvasaris: 20 gruodžio 2013 - 00:27
As visiskai nevartoju alkoholio ir tai mazdaug sutapo su mano pasinerimu i tikejima, gyvenimo prasmes ieskojima. Mano aplinkoje tokiu kaip as nera, tad retkarciais buna nepakeliamai sunku ir ilgu...tikrojo bendravimo, tad jei ka, ir as noreciau meetintis, esu vilniete blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
vakar isgirdau is vienos jaunos moteriskes, kad tie, kas visiskai nevartoja lakoholio, turbut nesveiki biggrin.gif na sake nenormalu juk taip.
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2013 12 21, 12:10)
vakar isgirdau is vienos jaunos moteriskes, kad tie, kas visiskai nevartoja lakoholio, turbut nesveiki  biggrin.gif  na sake nenormalu juk taip.


Jeigu lygiai taip pat negeriantis apie geriančius pasakytų - kad nenormalūs, tai baisus gi jau blaivininkų pasikėlimas, susireikšminimas ir netgi susidievinimas; o iš to žiū ir išvada - priklauso sektai biggrin.gif

Leidau sau papokštaut smile.gif Nuleist garą, nes mano aplinkoj šiuo ir kitais klausimais (blaivybė, vegetarizmas, joga) vėl prasidėjo neramumai, o jau maniau, kad viskas ok smile.gif Kažkokia antroji banga pakilo, ar ką - nesuprantu. Ir tai nėra aplinka, kur pasakei "soriukas, jūs mąstot vienaip, mes kitaip - išsiskirstom". Nežinau, kaip čia savo makaulėj viską susidėliot, nes dabar esu labai gynybinėj-puolamojoj būsenoj, kuri man nepatinka ir iki Kalėdų noriu su tuo susitvarkyt, nes kitaip susitikus tuos žmones gali įvykti sprogimas. Pasiguodžiau, ačiū smile.gif

smile.gif Tai kada mytinamės? Tarp Kalėdų ir Naujų? Ar jau kitais metais? Nes daug gastrolių tarpušvenčiu.
Atsakyti
siandien perskaiciau urnale, kad vyksta blaivus vakareliai, na buvau jau girdejus apie tai. vieni is ju Varom vadinasi, dar berods Goloko party buna. ir siaip vis daugeja tokiu blaiviu iniciatyvu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2013 12 21, 15:09)
siandien perskaiciau urnale, kad vyksta blaivus vakareliai, na buvau jau girdejus apie tai. vieni is ju Varom vadinasi, dar berods Goloko party buna. ir siaip vis daugeja tokiu blaiviu iniciatyvu  thumbup.gif



Taip taip - super smile.gif Ir yra kur naujus metus sutikti blaiviai su blaivia kompanija smile.gif
Atsakyti
Gal galite pasidalinti kur dar žmonės švęs Naujus metus be alkoholio? smile.gif O dėl susitikimo, tai gal po švenčių? Gaila, kad pirma temutė pasibaigė, o šios dar daug kas turbūt nepastebėjo. 4u.gif Dar smalsu, o kaip Jūsų antrosios pusės- vartoja, ar ne? smile.gif
p.s. Varom buvau ir man visai patiko. cool.gif
Atsakyti
Nevartoju alkoholio, tai vakarėliai jau daug metų įspūdingai atrodo...linksminimąsis tai lyg kažkas tarpinio tarp beždžionių ir kiaulių mitingo...na, išties net įžeidu gyvuliukus prilygint išgėrusiems ir jų linksmybėms. Kad matytų žmonės kokios nykios tos jų linksmybės, kaip kvailai iš šalies atrodo...brrr..net nupurto doh.gif
Atsakyti
ka visi ragauja tokiu party metu? vaisiu/uogu punsus ar isvis nieko mandro, tik mineralinis ir sultys? ax.gif
Atsakyti