Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

user posted image user posted image

Klausimų ir atsakymų tema čia >> Gyvenimas vokietijoje a-z
Mes gyvenam čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KolJe: 19 gruodžio 2013 - 16:02
Aciu, KolJe 4u.gif
Puikus darbas pries kelione smile.gif
Atsakyti
Ner uz ka smile.gif nieko naujo nekeiciau, nukopinau is senos temos blush2.gif

issiaiskinau su tuo laisku, gavo vakar biggrin.gif prisiskambinau,kas turejo gaut ir paklausiau smile.gif
reik persirengt ir keliaut i krankengimnastik..tyngiu..o vakare i baznycia, Gabriele vaidins sventei tai repeticijos vyksta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angelgirl @ 2013 12 19, 14:34)

Ka tu cia dabar sugalvojai  blink.gif  doh.gif

Uz mano perlus, bijau kad vel nesutruktu biggrin.gif
Atsakyti
Auu, ar užmigot visos?
Kas čia dabar biggrin.gif

Ačiū Kolje 4u.gif už grybus ir už temą.. wub.gif

QUOTE(Fungu @ 2013 12 19, 14:55)
Kraunuosi lagaminą su pupa pasileidusios muziką biggrin.gif per dešimt minučių susikrovėme, keliauninkės mes, jau mintinai žinau, kiek ko reikia smile.gif Ech kaip džiaugiuosi, ryt jau į kelionę thumbup.gif

nu aš pavydžiu.. kelionėse visą savo gyvenimą, bet kraunuosi lėtai ilgai ir labai iš anksto doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Bastetė @ 2013 12 19, 19:43)
Auu, ar užmigot visos?
Kas čia dabar biggrin.gif

Ačiū Kolje 4u.gif už grybus ir už temą.. wub.gif


aha tyla smile.gif uzsiemusios visos, pries sventes smile.gif

Ner uz ka oro_buckis.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(KolJe @ 2013 12 19, 21:01)
Ner uz ka oro_buckis.gif  4u.gif


as irgi prisijungiu, nu saunuolle tu kaip visada, aciu 4u.gif
as tai pavargau naktim nemiegot del suniuko smile.gif sianakt zadu uzbaigti nuolaidziavimus, bet kimstuku i ausis reiks biggrin.gif
moocho, tu ryt BS i susitikima neini ?
Atsakyti
Mes šeštadienį pajudėsim link Lietuvos, o man nekyla rankos nei krautis, nei visokių sausainių ar bandelių kept, nei dovanų pakuot... doh.gif Vis atidėlioju, ai, ryt dar visa diena, spėsiu unsure.gif

Noriu važiuot, bet kartu taip širdelę skauda... Nuvažiuosiu, o ten nebėr mylimiausių žmonių. Kai čia, toli, prisiminimuose jie dar lyg gyvena, atrodo nuvažiuosiu ir rasiu močiutę sėdinčią fotely. O nieks nebesėdi... cray.gif Aš turėjau idealią šeimą, seneliai tą šeimą tokią darė. Kiek meilės ir rūpesčio. Kaip eglutę papuošdavo, kokias kūčias paruošdavo... Man šeimos susėdimas prie stalo, visiems kartu visuomet patiko. Net paauglei. Ir čia Vokietijoj kūčiavojom su vyru ir vaikais. Ir eglutė, ir patiekalai... Bet. Ai verysad.gif
Atsakyti
Mano kudikis siandien ryte i LT isvaziavo verysad.gif
Atsakyti
mes sekmadieni planuojam vaziuot. Visa diena kepiau karsta.gif siandien velai arba ryt susipakuosiu dovanas, o visa kita paskutine minute, kaip visada biggrin.gif

labai grazios reklamos, kas nematet biggrin.gif
http://www.lrytas.lt...tm#.UrNEruIzuQK
Atsakyti
as siandien gavau dovanu nuo koleges duona kepta stiklainyje...kol parsiveziau dviraciu i namus sudauziau ta stiklainiuka verysad.gif doh.gif nieko nesakysiu rytoj kolegei - geda ax.gif
Atsakyti
koki dar BS susitikima.. as neko apie toki nezinau smile.gif

Bastete, hihi, pasilikau batus smile.gif .



magistrante, buciau turejus kam padovanot, tai buciau gi cia nedejavus ka daryt smile.gif
bet nu ta likeri tai kazkaip suvartosiu, kai alkoholio noresis biggrin.gif vakar paragavau, tai ne toks bjaurus kaip pirktinis, ir laaabai stipriai alkoholiu atsiduoda, gerai atsaldzius turetu visai neblogai "laizytis" lotuliukas.gif
Atsakyti