Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių vaikai ir mamos I-pusmetis

user posted image

Balti kalniukai, medžiai, vėžės...
Kaip pasiilgo mūs mažieji jų!
Ir dūžių dvylika artėja vis-
LAIMINGŲ METŲ MUMS VISIEMS NAUJŲ !

MŪSŲ STEBUKLĖLIAI

SAUSIS
Jonukas - 3 d. (Ennga)

VASARIS
Markas - 6 d. (Rucccike)
Arnas - 12 d. (jurgiuks22)
Gytė - 13 d. (˜“ª¤Julija¤ª“˜)
Ąžuolas - 18 d. (ader_22)
Aistė - 24 d. (Natele)
Domantas - 25 d. (*Dorotėja*)

KOVAS
Ieva - 7 d. (Liepa131)
Ineta - 10 d. (mellarin)
Deimilė - 25 d. (w_ilt_e)

BALANDIS
Luknė - 12 d. (sanDDra)
Viltė - 24 d. (zara**)
Gustė - 30 d. (rasixe)

GEGUŽĖ
Robertas - 3 d. (Norika)
Upė - 3 d. (giedrutė86)
Vesta - 12 d. (Dinka*)
Edvinas - 19 d. (JORITA)

BIRŽELIS
Žygimantas - 20 d. (Reginiukas)

LIEPA
Vaida - 13 d. (viilda)

user posted image

Turime 12 mergaičių ir 8 berniukus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 30 gruodžio 2013 - 18:12
QUOTE(Averita @ 2013 12 30, 11:26)
Natele atmintis tavo smile.gif

aš darbo irgi visą rudenį ieškojau, kiek cv išsiūsta, kiek į darbo pokalbius ėjau, niekas nekabino schmoll.gif prekyba, draudimai, bite, tele2 schmoll.gif ir t.t. kol vistiek nusprendziau grįšt ten pat, iš kur atėjus biggrin.gif

Kur cia neatsiminsi - skolu biggrin.gif .

QUOTE(NORIKA @ 2013 12 30, 12:46)
O mūsų įmonė visą rudenį darbuotojo ieškojo, tai kažkas baisaus, prisiuntė visokių bamžiukų iš biržos be jokio supratimo apie darbo sritį  doh.gif Arba ateina vien dėl parašo kad tipo netinkamas ir kad toliau pašalpą gautų  gun_bandana.gif  Tokius išvaiėm su trenksmais  bash.gif  parazituojantys, ne daugiau.... doh.gif  Ir paskui kniaukia vyrija, kad darbo nėra.... Sakyčiau jo yra, tik dirbt nėr kam  cool.gif

O galejot moters ieskot biggrin.gif . Stoju pirma i eile, jei ka biggrin.gif .
Na, zinok, DBirza (t.y. tarpininkes) tik ir siuncia, neziuredamos nieko - tinka, netinka, salygu daznai net nezino, kur zmogu siuncia...) Visiems reikia pliusa uzsidet... Teko ir man taip paejet... ypac vienas kartas uzstrigo - tikrai pasakiau, parasykit, kad netinku, nes kitaip iseities nemaciau tokiom salygom.. zodziu, parasai planus bureliui, po poros menesiu gal priims kokioms 3 valandoms per savaite, jei dar ir vaikus sugebesi susirinkt i bureli doh.gif . O dar tai, kas su mano specialybe susije, bureliu nebereikia,nes jau yra... kazko mandresnio reikia... O birzos lapely tik 2 punktai - netinkamas arba atsisake. Tai kaip dabar ta pacia akimirka gali pasakyt, tinkamas ar ne , kai aisku butu tik po 2 men. g.gif Ir kaip DB isivaizduoja idarbinima, jei zmogus net puses etato negauna, gal tik koki 0,2 etato g.gif .
Atsakyti
ačiū už temute 4u.gif


QUOTE(Natele @ 2013 12 30, 19:29)
Kur cia neatsiminsi - skolu  biggrin.gif .
O galejot moters ieskot  biggrin.gif . Stoju pirma i eile, jei ka  biggrin.gif .
Na, zinok, DBirza (t.y. tarpininkes) tik ir siuncia, neziuredamos nieko - tinka, netinka, salygu daznai net nezino, kur zmogu siuncia...) Visiems reikia pliusa uzsidet... Teko ir man taip paejet... ypac vienas kartas uzstrigo - tikrai pasakiau, parasykit, kad netinku, nes kitaip iseities nemaciau  tokiom salygom.. zodziu, parasai planus bureliui, po poros menesiu gal priims kokioms 3 valandoms per savaite, jei dar ir vaikus sugebesi  susirinkt i bureli doh.gif . O dar tai, kas su mano specialybe susije, bureliu nebereikia,nes jau yra... kazko mandresnio reikia... O birzos lapely tik 2 punktai - netinkamas arba atsisake. Tai kaip dabar ta pacia akimirka gali pasakyt, tinkamas ar ne , kai aisku butu tik po 2 men. g.gif Ir kaip DB isivaizduoja idarbinima, jei zmogus net puses etato negauna, gal tik koki 0,2 etato  g.gif .



man ir buvo, net važiavau į šiaulius pokalbiui. o kai tik pamatė, kad turiu mergyte 2 metukų, vienas klausimas, kas prižiūrės, net neįrodžiau, kad turiu, kas prižiūrės, nei vieno klausimo apie darba, tik apie vaikus jei sirgs, ar taip ar taip, bet nesiklausė, kad sakiau, jog turiu kas padeda doh.gif
arba kitas atvejis, nori apskaitininkės ne su darbo patirtimi, o su aukštuoju išsilavinimu, aš jam sakau turiu 4 metų patirtį, o sako jis man ar sugebėsite juk neturite aukštojo išsilavinimo doh.gif čia mano kaime unsure.gif tai ką daryt ir vis tikiuosi rasti darba unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2013 12 30, 20:10)
man ir buvo, net važiavau į šiaulius pokalbiui. o kai tik pamatė, kad turiu mergyte 2 metukų, vienas klausimas, kas prižiūrės, net neįrodžiau, kad turiu, kas prižiūrės, nei vieno klausimo apie darba, tik apie vaikus jei sirgs, ar taip ar taip, bet nesiklausė, kad sakiau, jog turiu kas padeda doh.gif
arba kitas atvejis, nori apskaitininkės ne su darbo patirtimi, o su aukštuoju išsilavinimu, aš jam sakau turiu 4 metų patirtį, o sako jis man ar sugebėsite juk neturite aukštojo išsilavinimo doh.gif čia mano kaime unsure.gif tai ką daryt ir vis tikiuosi rasti darba unsure.gif

Tikrai taip verysad.gif . Ir dazniausiai renkasi ta, kas graziau pasnekes, moka save pagirt butais ir nebutais dalykais... ir visai vienodai, koks is tiesu darbuotojas bus...
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 12 30, 20:16)
Tikrai taip verysad.gif . Ir dazniausiai renkasi ta, kas graziau pasnekes, moka save pagirt butais ir nebutais dalykais... ir visai vienodai, koks is tiesu darbuotojas bus...



ir kas liūdniausia, kad aš neiimu biuletenių sukuosi taip ir niekas dėl to nežiūri, neklausinėja, kad esu gera darbuotja, neišsikalinėju atlikinėju savo darba doh.gif

nu bet tikiuosi atsiras ir man darbo vieta g.gif to ir tau linkiu rasti darba 4u.gif
Atsakyti
Ačiu už naujus namučius 4u.gif
Atsakyti
Su Naujais metais 4u.gif 4u.gif 4u.gif visus sveikiname 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
su Naujais 4u.gif

ogo Natele kaip viską prisimeni smile.gif, anokia čia skola mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2014 01 03, 19:36)
su Naujais  4u.gif

ogo Natele kaip viską prisimeni smile.gif, anokia čia skola  mirksiukas.gif

ko neprisimenu, tai neprisimenu, jei niekas neprimena - gal ir rimtesniu pamirstu skolu turiu biggrin.gif . Bet va sita kazkaip istrigo, tai gausit kada vistiek i svecius atlekt lotuliukas.gif .
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Šimtas metų be šių metų biggrin.gif Mes gyvenam gerai, mama išėjo į priešlaikinę, tai dabar jei negali į daržiuką mažas, tai tada su močiute laiką leidžia. Aš darbais ir mokslais apsivertus, nu bet šviesa tunelio gale jau matosi po turputį, tai kaip nors lotuliukas.gif

Visoms sėkmingų metų, mažiesiems - kad nesirgtų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ader_22 @ 2014 01 16, 22:24)
Sveikos 4u.gif
Šimtas metų be šių metų biggrin.gif Mes gyvenam gerai, mama išėjo į priešlaikinę, tai dabar jei negali į daržiuką mažas, tai tada su močiute laiką leidžia. Aš darbais ir mokslais apsivertus, nu bet šviesa tunelio gale jau matosi po turputį, tai kaip nors  lotuliukas.gif

Visoms sėkmingų metų, mažiesiems - kad nesirgtų 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Smagu girdet, seniai girdeta ir dar seniau matyta 4u.gif .
Mociute - geras dalykas - tikrai gerokai maziau rupesciu, kai nereikia galvoti, ka reikes daryt, kai vaikas susirgs thumbup.gif . LInkejimai anukeli mylinciai mociutei, nors ir nepazystu 4u.gif smile.gif .
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
kol buvome sanatorijoje kiek praleidome gimtadieniu, oj jau 3-ti pradėjo derėti. dideliausi sveikinimai nuo mūsų sukaktuvininkams 4u.gif
Markas Arnas Ąžuolas Gytė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti