Įkraunama...
Įkraunama...

Rašančioms magistrinį. Bendri vargai_3

smile.gif naujoji mūsų temutė 4u.gif
Papildyta:
Na tikiuosi merginos rasit čia mane smile.gif)))

Puma84... jau viskas padaryta... reikia tik išsitobulinti pasiūlymus.... va dabar pasitvarkysiu ir einu spausdintis, rišti ir į paštą biggrin.gif biggrin.gif
reik išsiųst vadovui darbą. gal dar bent paskutinį kartą patars dėl pasiūlymų... nes aš ten tik 3 pasiūlymus daviau smile.gif vienam pasiūlymui -sakinys.

Kaip vakar sekės skaidres daryt?

Aš dar vakar nuo kokių 15val naujus metus švenčiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2014 01 02, 10:22)
smile.gif naujoji mūsų temutė  4u.gif
Papildyta:
Na tikiuosi merginos rasit čia mane smile.gif)))

Puma84... jau viskas padaryta... reikia tik išsitobulinti pasiūlymus.... va dabar pasitvarkysiu ir einu spausdintis, rišti ir į paštą biggrin.gif biggrin.gif
reik išsiųst vadovui darbą. gal dar bent paskutinį kartą patars dėl pasiūlymų... nes aš ten tik 3 pasiūlymus daviau smile.gif vienam pasiūlymui -sakinys.

Kaip vakar sekės skaidres daryt?

Aš dar vakar nuo kokių 15val naujus metus švenčiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif drinks_cheers.gif

Tai tos skaidres tai geros valandos darbas ten, dabar pagrindas sumastyt ka ten pagal jas daugiau papliurpt smile.gif Oi as tai pasiulymu nei nepateikiau tokiu atskirai, pas mane isvados su pasiulymais, nors gal reikejo atskirai surasyt, rimciau atrodytu... Ai, jau ka padariau ta padariau, o ko nepadariau uz tai atkentesiu treciadieni doh.gif lotuliukas.gif Jetau kaip sunku nusiteikti gint darba, kurio gerumu pati abejoji doh.gif O dar kai zinau kad destytojas paskutinio mano isvadu varianto nei neskaites pasirase, tai...
Nu super, pas mus tai vakar rami poilsio diena buvo - visi pozicijas ant sofos uzeme pries telika visa diena doh.gif smile.gif tai ta proga ir pramankstinau pagiringas smegenis - skaidres pasidariau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puma84: 02 sausio 2014 - 12:51


Sveikute,
sugalvosi ką sakyt smile.gif apsirašyk tas skaidres... ką maždaug pasakotum. Paskui bus geriau smile.gif

Aš jau išsiunčiau darbą... žiūriu pagal siuntu paiešką, kad mano laišką gavo vakar. Į paštą neatrašė man. tai laiške rašiau kad pirmadienį apie 18 val. paskambinsiu. tikiuosi pakels. labai bijau skmabinti... nezinau ką sakys. Nes jis aplamai mano drabo nė nežiūrėjo nuo gruodžio 2 dienos doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif



manau kad gerai jei įterpiai tuos pasiūlmus prie išvadų. jei būtų netikę vadovas ir pirmą kartą būtų tai pasakęs. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniukste: 05 sausio 2014 - 19:25
QUOTE(Liniukste @ 2014 01 05, 21:25)
Sveikute,
sugalvosi ką sakyt smile.gif apsirašyk tas skaidres... ką maždaug pasakotum. Paskui bus geriau smile.gif

Aš jau išsiunčiau darbą... žiūriu pagal siuntu paiešką, kad mano laišką gavo vakar. Į paštą neatrašė man. tai laiške rašiau kad pirmadienį apie 18 val. paskambinsiu. tikiuosi pakels. labai bijau skmabinti... nezinau ką sakys. Nes jis aplamai mano drabo nė nežiūrėjo nuo gruodžio 2 dienos  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
manau kad gerai jei įterpiai tuos pasiūlmus prie išvadų. jei būtų netikę vadovas ir pirmą kartą būtų tai pasakęs.  rolleyes.gif

Tai cia jau pridavimas i katedra tavo darbo skaitysis ar dar tik destytojui issiuntei?
Nu ka, arteja mano paskutinioji doh.gif lotuliukas.gif Jetau, tikra savizude esu, kad tokioj katedroj magistrini rasiau, bet jau per velu gailetis doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
Savo baigiąmąjam darbui esu pasidariusi vadinamuosius "rėmus". Gal patarsite, iš savo patirties, kaip atsirinkti teisingai literatūrą, jos yra labai daug, laiko kaip žinia jos skaitymui praktiškai tik naktys. Ar pradėti nuo knygų, ar straipsnių? Problemą kurią analizuočiau kaip ir aiški. Darbo vadovas jokių konsultacijų neteikia. Turėjau porą, bet ir jos buvo rekomendacinio, bendro pobūdžio. Dėkoju, jei patarsite 4u.gif

Vis paskaitau šią temą, esate ŠAUNUOLĖS, kurios jau finišo tiesiojoj, parašiusios ir pridavusios darbus, medalis Jums thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klauda: 06 sausio 2014 - 00:52
Labas rytas,

Puma84 į katedrą priduosiu kitą savaitę. dabar reikėjo galutinį variantą paduoti vadovui. Labai bijau jam šiandiena skambinti sad.gif brrrrr... tikiuos pasakys ką nors gero ir ką reik dar pataisyti... net neįsivaizduoju kokiu balu mane įvertins... O kiek tu gavai iš vadovo balų? O kodėl tavo katedra tokia baisi? blush2.gif


Klauda aš siūlyčiau rinktis ir skaityti straipsnius. Nes darbe tu turi remtis moksliniais straipsniais o ne knygomis smile.gif Kada tau gynimas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2014 01 06, 10:24)
Labas rytas,

Puma84 į katedrą priduosiu kitą savaitę. dabar reikėjo galutinį variantą paduoti vadovui. Labai bijau jam šiandiena skambinti sad.gif brrrrr... tikiuos pasakys ką nors gero ir ką reik dar pataisyti... net neįsivaizduoju kokiu balu mane įvertins... O kiek tu gavai iš vadovo balų? O kodėl tavo katedra tokia baisi?  blush2.gif
Klauda aš siūlyčiau rinktis ir skaityti straipsnius. Nes darbe tu turi remtis moksliniais straipsniais o ne knygomis smile.gif Kada tau gynimas? smile.gif

Pas mane vadovas kaip ir neivertino balu, matai kiek universitetu, tiek atskiru tvarku, pas mus matomai nevertina doh.gif O del katedros, tai bent jau anksciau, pries 5 metus vyravo joje tendencija, kad neakivaizdininkas negali geram pazymiui moket doh.gif Pvz bakalaure dieniniam sioje katedroje mokiausi devynetais desimtais, o neakivaizdiniam magistranturoje geriausias pazymys mano gautas pas juos 8, nekalbant apie tai kad puse grupes tiesiog egzu neislaikydavo, murkdydavosi skolose pastoviai doh.gif Kazkaip be skolu magistrantura praplaukiau stebuklingai, bet va del gynimu tai nesu visai rami kai zinau tokias neakivaizdininku vertinimo tendencijas joje doh.gif
Recenzijos vis dar neturiu - gynimas treciadieni doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2014 01 06, 09:30)




eina sau... šiurpai net eina... bandyk skambinti į katedrą ir klausti kaip čia dabar dėl recenzijų yra. Aš galvojų , kad jei iki pietų nebus, per galvą neduos. rolleyes.gif
o kitiems grupiokams kaip yra? nežinai?



Paskaičiau kad tau treč gynimas paziūrėjau į kalendorių ir pilvą susuko unsure.gif unsure.gif unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2014 01 06, 11:57)
eina sau... šiurpai net eina... bandyk skambinti į katedrą ir klausti kaip čia dabar dėl recenzijų yra. Aš galvojų , kad jei iki pietų nebus, per galvą neduos.  rolleyes.gif
o kitiems grupiokams kaip yra? nežinai?
Paskaičiau kad tau treč gynimas paziūrėjau į kalendorių ir pilvą susuko  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  doh.gif

O as kazkaip keistai kuo arciau gynimai, tuo ramiau jauciuosi, gal todel, kad jau kaip ir pasiruosusi ka kalbesiu, labiau isigilinusi i tai ka parasiau, o be to ir darba prisiruosiau nuo iki visa perskaityt pagaliau ir lengviau atsikvepiau kad viskas ten jame kaip ir neblogai, tik va isvados tai ir sitos man skystokos atrodo blush2.gif Nu nieko, kai ginsiuos pakomentuosiu gal placiau tas kurios per silpnos man atrodys...
Atsakyti
Nu ka, gavau recenzija, konkreciu balu kazkaip pas mus nevertina, tik gale visu privalumu ir trukumu sarasiuko isvada kad "Apibendrinant galima pasakyti, kad magistrantei pavyko atskleisti nagrinėjamą temą, darbas yra analitinis-giluminis, dominuoja kritinis, argumentuotas autorės požiūris, o išsakyti trūkumai yra neesminiai.
Taigi galima konstatuoti, kad magistro baigiamasis darbas atitinka tokio pobūdžio moksliniams darbams keliamus reikalavimus ir gali būti vertinamas aukštu balu." Nu matysim, kas tas aukstas balas poryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2014 01 06, 08:24)

Klauda aš siūlyčiau rinktis ir skaityti straipsnius. Nes darbe tu turi remtis moksliniais straipsniais o ne knygomis smile.gif Kada tau gynimas? smile.gif


Ačiū už patarimą 4u.gif
Mano gynimas pavasarį, gegužės mėn. iki balandžio mėn. turiu turėti su darbo vadovu visą sustyguotą darbą blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

Puma84 smagu kad jau gavai recenziją smile.gif Aukštas balas 8-9 smile.gif)))) Džiaugiuos, kad darbas atitinka reikalavimus smile.gif Jei klaus taves del kokios isvados tai ir pakomentuok. nemanau kad verta pristatinejant komentuoti isvadas... O kiek pas tave uzdaviniu?

Vakar skambinau destytojui... tai jis mano darbo net nepasieme is pasto doh.gif doh.gif šiandien liepe paskambinti... unsure.gif bijau bijau bijau... unsure.gif nes man atrodo kad mano darbas toks prastas yra verysad.gif


Klauda tai nemiegok dabar ir kibk į darbus smile.gif kad nereiktų gailėtis, kad galėjai labiau pasistengti smile.gif)) Nedaryk mūsų klaidų blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Rinkis straipsnius ir braukis juose kas tinka... susirenki kelis apsirasai ir toliau renkies smile.gif vistiek turi jau planą ir zinai ką turi rašyti ir ieškotis pagal potemes smile.gif)))
Atsakyti