Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai - patikę, nepatikę, palikę abejingais :)

Toliau dalinamės atsiliepimais apie filmus
SENA TEMA
user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amabel @ 2014 01 02, 10:29)
Toliau dalinamės atsiliepimais apie filmus
SENA TEMA
user posted image
user posted image

Gal reikejo temute uzvadinit lygiai taip pat FILMAI FILMAI FILMAI,lnegviau surasti butu, o ir siaip jau iprasta smile.gif) Bet cia smulkmena visiska smile.gif
Atsakyti
pagaliau pažiūrėjau Django Unchained (2012) , ir, atsižvelgiant į reitingus, nusivyliau unsure.gif . Nežinau kodėl, bet jis man labiau nepatiko nei patiko. Nepatiko siužetas-skerdynės dėl skerdynių, daug žiaurumo, išvien jaučiau neigiamą įtampą. Tik patys aktoriai ten buvo vienas malonumas, ypač Christoph Waltz, jo žaisminga maniera, kaip ir "Negarbinguose šunsnukiuose" visą mano dėmesį surijo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2014 01 02, 12:04)
Gal reikejo temute uzvadinit lygiai taip pat FILMAI FILMAI FILMAI,lnegviau  surasti butu, o ir siaip jau iprasta smile.gif) Bet cia smulkmena visiska smile.gif

Įsidėkit į Favorites ir nereiks kaskart ieškot mirksiukas.gif
Atsakyti
The Hangover/2009 - ne veltui aš vis prisibijau tų lėkštų amerikietiškų komedijų, bet kai rodo per tv, sueina rolleyes.gif Prisijuokiau, aišku, bet, kad nieko neprarasi nepažiūrėjęs, tai faktas. Nors vien dėl gražuoliuko Bradley Cooper galima žiūrėt smile.gif Vyriška komedija, vyras rankom plojo, kaip patiko biggrin.gif

Prisijungiau prie imdb.com, truputį nesuprantu, kur dėti matytus filmus? Gal kas paaiškintų?
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 01 02, 14:59)
Prisijungiau prie imdb.com, truputį nesuprantu, kur dėti matytus filmus? Gal kas paaiškintų?


Aš tai tiesiog įvertinu ir paskui prie Ratings matosi visi mano matyti (įvertinti) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 02 sausio 2014 - 15:04
QUOTE(gaily @ 2014 01 02, 16:03)
Aš tai tiesiog įvertinu ir paskui prie Ratings matosi visi mano matyti (įvertinti) smile.gif

ir aš taip pagalvojau, bet sakau, gal kažkaip kitaip .
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2014 01 02, 13:04)
Gal reikejo temute uzvadinit lygiai taip pat FILMAI FILMAI FILMAI,lnegviau  surasti butu, o ir siaip jau iprasta smile.gif) Bet cia smulkmena visiska smile.gif


Tikrai kad smulkmena biggrin.gif .
Kas seka, įsitrauks į favoritus ir nereikės ieškoti, o kas neseka ras ir Filmaix3 ir Filmaix1 hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 01 02, 15:59)
[b]<...>

Prisijungiau prie imdb.com, truputį nesuprantu, kur dėti matytus filmus? Gal kas paaiškintų?


Labas diena 4u.gif

dažnai jus aplankau, bet tyliai, t. y. nekomentuoju. Kadangi nemažai gerų filmų atsirenku skaitydama čia rašomus komentarus, tai galvoju reikia pagelbėti su imdb

Į Watchlist'ą dedu filmus kuriuos noriu pažiūrėti. Tiesiog susiradus filmą reikia paspausti geltoną mygtuką "+watchlist".

Jei norim pasidaryti kitokius sąrašus, tai spaudžiam prie to paties mygtuko "+watchlist" yra rodyklytė į apačią ir ten pasirenkam "New list" na ir tada užsirašom to listo pavadinimą, pvz "peržiūrėti 2014 m." ir tada "start listening". Vėliau atsidarius bet kokį filmą paspaudus rodyklę į apačią prie "+watchlist"mygtuko matysite ir savo susikurto list'o pavadinimą ir pasirinkus jį filmas bus įtraukiamas į sąrašą. Visus savo sąrašus galima peržiūrėti užėjus dešiniajame kame ant savo vardo ir pasirinkus "your lists"

Beja atsidarius list'ą yra įvairūs nustatymai (settings) ten galima pasirinkti, kad filmus rikiuotų chronologiškai, kad pagal imdb reitingus, arba pagal jūsų asmeninius reitingus smile.gif Taip pat galima nustatyti ar norite, jog tam tikras sąrašas būtų viešas ar privatus.

tikiuosi pagelbėjau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2014 01 02, 13:04)
Gal reikejo temute uzvadinit lygiai taip pat FILMAI FILMAI FILMAI,lnegviau  surasti butu, o ir siaip jau iprasta smile.gif) Bet cia smulkmena visiska smile.gif

aš tik atsidarius temą pamačiau, kad vau, po tiek metų naujas pavadinimas biggrin.gif kaip tik 2014 metams smile.gif

QUOTE(mjforever @ 2014 01 02, 13:04)
pagaliau pažiūrėjau  Django Unchained (2012) , ir, atsižvelgiant į reitingus, nusivyliau unsure.gif . Nežinau kodėl, bet jis man labiau nepatiko nei patiko. Nepatiko siužetas-skerdynės dėl skerdynių, daug žiaurumo, išvien jaučiau neigiamą įtampą. T

drinks_cheers.gif man jis tikrai 8.6 balo nevertas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2014 01 02, 17:35)
Jei norim pasidaryti kitokius sąrašus, tai spaudžiam prie to paties mygtuko "+watchlist" yra rodyklytė į apačią ir ten pasirenkam "New list" na ir tada užsirašom to listo pavadinimą, pvz "peržiūrėti 2014 m." ir tada "start listening".

o kaip sukurti, man neduoda blush2.gif ar būtina visokius tel. numerius pildyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eliss: 02 sausio 2014 - 16:49
QUOTE(eliss @ 2014 01 02, 16:48)
o kaip sukurti, man neduoda blush2.gif ar būtina visokius tel.  numerius pildyt?

Kokius numerius? Katik pabandziau susikurti, visai paprasta g.gif
Atsakyti