Įkraunama...
Įkraunama...

"Varpelio" mokykla

sena tema čia

toliau tęsiame diskusijas.

Kada būna atvirų durų dienos? Kai skambinausi į mokyklą, sakė stebėti internete, bet kad jų internetinis psl paskutinįkart atnaujintas prieš beveik 5 mėn.
Atsakyti
Mamytes, parasykite apie busimu pirmoku mokytojas, labai aktuali info 4u.gif Aciu
Atsakyti
galite pasiskambinti i mokykla, labai maloniai isvardina
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2014 01 07, 17:57)
galite pasiskambinti i mokykla, labai maloniai isvardina

Ačiū už išsamią informaciją
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2014 01 02, 20:55)
o kas buvo jūsų vaiko mokytoja?


mano dukros mokytoja buvo Nijolė P., čia anoj temoj kažkas minėjo, kad kartais rėkia, tai jau nežinau, man tai iš fantastikos srities, mūsų laidoje buvo tokių kurie jau antrą vaiką pas tą pačią mokytoją veda ir po mūsų atėjo kelių mokinukų sesės ir broliai pas tą pačią mokytoją. Puikus pedagogas, kas man asmeniškai labai lipo, kad nėra jokių meilių nemeilių, niekada nėra vaikai viešai aptarinėjami per susirinkimus ar šiaip, ką matau darželyje ir dičkės mokykloje dabartinėje. Penktoje klasėje mano dičkė, kuri išėjo į Atžalyno mokyklą, būdavo grįžta ir sako, o mes tai jau tai mokėmės, nes tikrai nuoširdžiai galiu pasakyt, kad pagrindus labai gerus vaikams davė, mokėjo išreikalaut, paskatint, motyvuot. Asmeniškai man atrodo geriau griežtesnė mokytoja ir geri rezultatai, nei geruolė ir prasti rezultatai vaiko. Suvaldyt trisdešimt pirmokų, o paskui ketvirtokų, kurie jau vos ne su mokytoja lygus yra nejuokas 4u.gif
Atsakyti
atviru duru diena busimiems pirmokams - 01.30, 18 val. 4u.gif

Paziurejau dar karta, ir pamaciau, kad ju tinklapy nonsensas. Parasyta, kad 2014-01-30 (penktadieni). g.gif g.gif o 30d. tai yra 4nis simet.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 13 sausio 2014 - 21:32
QUOTE(Realesne @ 2014 01 13, 21:29)
atviru duru diena busimiems pirmokams - 01.30, 18 val.  4u.gif

Paziurejau dar karta, ir pamaciau, kad ju tinklapy nonsensas. Parasyta, kad 2014-01-30 (penktadieni).  g.gif  g.gif  o 30d. tai yra 4nis simet.... g.gif



net paskaičiau, kad parašyta ketvirtadienis, gal pataisėsmile.gif

o siaip labai įdomios būtų nuomonės apie mokytojas, nors kiek skaitau tai visos labai giriamos, tai net sunku pasirinkti. įtariu kad ateisim į atvirų durų dieną ir dukrytė pasirinks pati.... nes ji sakė nori jaunos ir gražios:)


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingakroska: 23 sausio 2014 - 15:54
QUOTE(Deganti @ 2014 01 09, 19:02)
mano dukros mokytoja buvo Nijolė P., čia anoj temoj kažkas minėjo, kad kartais rėkia, tai jau nežinau, man tai iš fantastikos srities, mūsų laidoje buvo tokių kurie jau antrą vaiką pas tą pačią mokytoją veda ir po mūsų atėjo kelių mokinukų sesės ir broliai pas tą pačią mokytoją. Puikus pedagogas, kas man asmeniškai labai lipo, kad nėra jokių meilių nemeilių, niekada nėra vaikai viešai aptarinėjami per susirinkimus ar šiaip, ką matau darželyje ir dičkės mokykloje dabartinėje. Penktoje klasėje mano dičkė, kuri išėjo į Atžalyno mokyklą, būdavo grįžta ir sako, o mes tai jau tai mokėmės, nes tikrai nuoširdžiai galiu pasakyt, kad pagrindus labai gerus vaikams davė, mokėjo išreikalaut, paskatint, motyvuot. Asmeniškai man atrodo geriau griežtesnė mokytoja ir geri rezultatai, nei geruolė ir prasti rezultatai vaiko. Suvaldyt trisdešimt pirmokų, o paskui ketvirtokų, kurie jau vos ne su mokytoja lygus yra nejuokas  4u.gif

4u.gif kiekvienam skirtingai,man.pavyzdziui,svarbiausia kaip jauciasi vaikas.Ir net ne grieztume esme,o mokytojos sugebejime dirbti su kiekvienu vaiku pagal jo tempa,o ne orientuojantis i geriausius ir pagal ju lygi "tempiant" vidutiniskai besimokancius,kurie turi kelias valandas daryti namu darbus,kad pasivytu gabiuosius.Gaila,bet dauguma mokytoju dabar susikoncentrave i rezultata,net nesistengdami suvokti,kokia kaina vaikas ji pasieks,turiu omeny vidutiniu ir silpnu gebejimu vaikus.
As kaip tik uz mokytoja,kaip jus vadinat.geruole ir uz tai,kad vaikas jaustusi gerai klaseje,nebijotu mokytojos ir judetu per pertraukas,o ne sedetu ir darytu uzduotis.nieko nuostabaus,kad po metu vaikai buna iskrypusiais stuburais,sugadintom akim,sergantys mazakraujyste ir pan.juk pamirstama,kad pirmokui dar ir pazaisti,lauke pabuti norisi,o ne knygas skaityti..
Ne sia mokykla lankom,bet papuolem pas LABAI GERA,GRIEZTA mokytoja,i LABAI STIPRIA KLASE.deja nesam prie gabiuju,todel kyla noras dingti neatsigreziant is tos mokyklos ir tos GEROS klases.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2014 01 23, 17:37)
4u.gif kiekvienam skirtingai,man.pavyzdziui,svarbiausia kaip jauciasi vaikas.Ir net ne grieztume esme,o mokytojos sugebejime dirbti su kiekvienu vaiku pagal jo tempa,o ne orientuojantis i geriausius ir pagal ju lygi "tempiant" vidutiniskai besimokancius,kurie turi kelias valandas daryti namu darbus,kad pasivytu gabiuosius.Gaila,bet dauguma mokytoju dabar susikoncentrave i rezultata,net nesistengdami suvokti,kokia kaina vaikas ji pasieks,turiu omeny vidutiniu ir silpnu gebejimu vaikus.
As kaip tik uz mokytoja,kaip jus vadinat.geruole ir uz tai,kad vaikas jaustusi gerai klaseje,nebijotu mokytojos ir judetu per pertraukas,o ne sedetu ir darytu uzduotis.nieko nuostabaus,kad po metu  vaikai buna iskrypusiais stuburais,sugadintom akim,sergantys mazakraujyste ir pan.juk pamirstama,kad pirmokui  dar ir pazaisti,lauke pabuti norisi,o ne knygas skaityti..
Ne sia mokykla lankom,bet papuolem pas LABAI GERA,GRIEZTA mokytoja,i LABAI STIPRIA KLASE.deja nesam prie gabiuju,todel kyla noras dingti neatsigreziant is tos mokyklos ir tos GEROS klases.


Laba 4u.gif ,

thumbup.gif , labai protingas komentaras, pirmiausia ir turėtų būti užtikrinta gera vaikui atmosfera, ir tik tada gali būti geri rezultatai, per prievartą nieko nepasieksi ir visų nesuvienodinsi, visur ir visada bus gabesnių ir silpnesnių, vieni bus geri matematikai, kiti sportininkai ar menininkai, o mokslui galbūt nelabai ir gabūs. Todėl pirmiausia reikėtų rasti mokytoją, kuris sudarytų sąlygas atsiskleisti ir neužgniaužtų dalykų rėmuose.

Gal atsilieps dabartinių trečiokų mamos, kaip varpelio šios laidos mokytojos? (2015/2016 m. būsimos pirmokų mokytojos)
Atsakyti
laba diena

kadangi man aktualu buvo priešmokyklinė grupė, nes nuo rugsėjo planuoju ten vesti savo dukrytę, tai parašiau prašymą, tik sakė kokia mokytoja bus priešmokyklinei klasei neaišku, nes dabartinė mokytoja išeina į pensiją... na bet tikiuosi bus gera.
Atsakyti
QUOTE(ingakroska @ 2014 01 23, 13:50)
net paskaičiau, kad parašyta ketvirtadienis, gal pataisėsmile.gif

o siaip labai įdomios būtų nuomonės apie mokytojas, nors kiek skaitau tai visos labai giriamos, tai net sunku pasirinkti. įtariu kad ateisim į atvirų durų dieną ir dukrytė pasirinks pati.... nes ji sakė nori jaunos ir gražios:)



skambinau i mokykla, sake pataisys, matyt ir pataise smile.gif

Na, jaunu mokytoju nebuvo, kuria issirinkot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2014 02 01, 19:13)
skambinau i mokykla, sake pataisys, matyt ir pataise smile.gif

Na, jaunu mokytoju nebuvo, kuria issirinkot?  g.gif



ax.gif ha ha, nei vienos pavardės nedarašiau į prašymą. g.gif nes kaip nei vienos nežinau, o apie visas kalbama buvo tik gerai, tai ir nežinojau ką rašyt. o dukrytė iš vis susinervino ir sakė nenoriu aš į jokia mokykla blink.gif
Atsakyti