Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiruošimas nėštumui po persileidimo, abrazijos

Aš žinau ką man primena žvaigždės...
Jos man primena motinų ašaras
Jose matau nepagimdytus, o taip lauktus vaikus.
Taip norėtus ir nešiotus po ir širdyse...
Palaidotus tik mintyse, širdyse ir...dažniausiai tik motinų
Nes sunku, be proto sunku suvokti: nematyto, negirdėto ir nejausto netektį.
Mamos juos matė, girdėjo ir jautė.
MAMOS JUOS JAU MYLĖJO...


user posted image

Ką daryti po persileidimo?

Išsiaiškink, kodėl ankstesnis nėštumas nutrūko. Neretai persileidimai įvyksta be jokių aiškių priežasčių, tiesiog tai yra natūrali gamtos atranka, esant netikėtoms genų mutacijoms. Jei vis dėlto tau nustatė kokių nors sveikatos sutrikimų, sužinok, ką turėtum daryti, kad kitas nėštumas būtų sėkmingas. Pasidomėk, ar buvo kokių nors genetinių sutrikimų, ar tu nesirgai kokia nors liga, kuri galėjo turėti įtakos vaisiaus sveikatai. Jeigu reikia – pasidaryk tyrimus ar apsilankyk genetiko konsultacijoje.

Pasitikslink, kada vėl galėsi bandyti pastoti. Nepamiršk paklausti ginekologo, kiek laiko jums reikėtų saugotis nėštumo. Pasaulio Sveikatos Organizacija rekomenduoja vėl bandyti pastoti ne anksčiau kaip po 6 mėnesių nuo persileidimo, tačiau neseniai paskelbti stebėjimų duomenys rodo, kad, jei persileidimas buvo ankstyvas, atsistatyti fiziologiškai pakanka vieno pilno menstruacijų ciklo, o pastojus nėštumo rizikos laipsnis dėl to nepadidėja. Vienaip ar kitaip, šiuo klausimu pasitark su savo gydytoju.

Nesigraužk dėl to, kas įvyko. Persileidimas – nemalonus, tačiau natūralus ir dažnai pasitaikantis dalykas. Tikslios persileidimų statistikos nėra, nes ne visos moterys praneša apie tai savo gydytojams. Be to, kartais persileidimas įvyksta labai ankstyvoje stadijoje, kai moteris net neįtaria, kad laukiasi. Spėjama, kad persileidimu baigiasi vienas iš 3-5 nėštumų. Paprastai kitas nėštumas praeina be jokių komplikacijų, ir šeimai gimsta visiškai sveikas vaikelis. Daugumai persileidimą patyrusių nėštukių pirmojo trimestro dienos slenka ypatingai lėtai, jos su baime laukia nėštumo savaitės, kuomet praeitą kartą neteko mažylio. Kad dienos slinktų greičiau, susirask veiklos, bendrauk su aplinkiniams, stenkis mažiau būti viena ir neleisk neramioms mintims tavęs valdyti.

Paprastai kitas nėštumas praeina be jokių komplikacijų, ir šeimai gimsta visiškai sveikas vaikelis.

Naudinga informacija:

Hormonų tyrimai atliekami 3 - 5 ciklo dieną:

* estradiolis (E2),
* liuteinizuojantis hormonas (LH),
* folikulus stimuliuojantis hormonas (FSH),
* tirotropinis hormonas (TTH),
* Lytinius hormonus jungiantis globulinas (SHBG),
* Testosteronas (T).

Hormonų tyrimai atliekami 7 DPO, t.y. 19 - 21 ciklo dieną (jei ciklas 28 d.):

* prolaktinas (PRL),
* progesteronas (PG);

Taip pat rekomenduojami tyrimai: chlamidijų, mikroplazmų, ureaplazmų, dėl Antifosfolipidinio sindromo (AFS);

user posted image

Kai ką nors planuojame, mes nežinome, kas mūsų laukia ateityje, kol neatsimušame į gyvenimo jūros bangas, visada žiūrėk į šviesiąją gyvenimo pusę. Jeigu nėra šviesios pusės, palauk, kol pašvies saulė, NEPRARASK vilties – gražiausi dalykai atsitiks, kai jų mažiausiai tikėsiesi



Atsisveikinome, kad vėl susitiktume...

Atsakyti
Dekinga uz nauja tema!!! Ji vis dar reikalinga daug kam 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*DonAngel* @ 2014 01 12, 12:55)
Dekinga uz nauja tema!!! Ji vis dar reikalinga daug kam 4u.gif  4u.gif  4u.gif


man tikrai ši tema kažkiek padėjo.... linkiu, kad ir kitoms padėtų...
Atsakyti
as ir vis ateinu paskaitinet, paziuret kaip mergaitems sekas, ypac nuoskauda gryzta artejant tai dienai kaip jau butu mazylis pas mus atejes verysad.gif
Atsakyti
....Jo, suprantu..nelengva ta data ir man bus...Šiandien visai atsitiktinai sutikau vyro draugų šeimą, kurie ir paklausė, kada gims..nieko nežinojo mat. Teko pasisakyt..ir mintyse pagalvojau, kad jau ko gero būt buvus kokia 27 sav..Na, ką padarysi, išvis tikiu, kad įvyko tas, kas turėjo įvykt, kad esam apsaugoti nuo kažko blogesnio, o aš padariau labai daug kad to nebūtų, kaip ten ką besakyčiau, esu dėkinga, kad nors neteko sprendimo priimt pačiai..tai ką bepadarysi, žiauriai apmaudu, kad gyvenime tokių dalykų buvo, bet ką...kitiems būna ir žymiai sunkiau...anyway, tokie visi eilėraštukai negimusiems ir paminkliukai mane veikia neigiamai, tiesiog negaliu žiūrėt į tai doh.gif ..Kažin, ar to reikia ,ar tai dar labiau neskaudina, hmmm... g.gif bet vėl, jei tai yra, kažkam, vadinasi ,reikia, kažkam padeda.

Kas dar..na, gal kuri jau planuojate? Taip rimtai planuojate? mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2014 01 14, 20:01)
....

Kas dar..na, gal kuri jau planuojate? Taip rimtai planuojate?  mirksiukas.gif  blush2.gif

as uz keliu dienu tureciau suzinoti atsakymus del chromosomu ir kariotipu, bei visa kruva kitu tyrimu atsakymus, tada jau bus galima ramiai planuoti arba galvoti kaip taisyti padeti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Markata: 14 sausio 2014 - 20:05
..aš sąžiningai folį pradėjau gert, artimiausiu metu galvoju pasidaryt kraujo tyrimą..ir pas ginę nueit profilaktiškai. Labai geri vaistai būtų nestuke.gif sukankant tai nelemtai datai..bet vėl galvoju, kaip išgyvent tą ribą..nu man net iki 13 sav tempt reiktų, visą pirmą trimestrą... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2014 01 14, 20:16)
..aš sąžiningai folį pradėjau gert, artimiausiu metu galvoju pasidaryt kraujo tyrimą..ir pas ginę nueit profilaktiškai. Labai geri vaistai būtų  nestuke.gif sukankant tai nelemtai datai..bet vėl  galvoju, kaip išgyvent tą ribą..nu man net iki 13 sav tempt reiktų, visą pirmą trimestrą... doh.gif

istempsim ir ne tai smile.gif ir greitai visos uznestesim 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos, noriu prisijungti prie jusu, per sventes turejau persileidima abrazija, tai dabar reikia psichologiskai atsistatyt o nuo kovo bandysim vel, priimsit mane i savo vilties temute? g.gif
Atsakyti
QUOTE(provizore @ 2014 01 14, 21:02)
sveikos merginos, noriu prisijungti prie jusu, per sventes turejau persileidima abrazija, tai dabar reikia psichologiskai atsistatyt o nuo kovo bandysim vel, priimsit mane i savo vilties temute? g.gif


kad ir kaip liūdna sakyti, bet sveika prisijungusi 4u.gif Žinoma, kad priimsim. Aš ir prieš pat šventes tą patyriau... puikiai tave suprantu. O kiek jums jau savaitėlių buvo, jei nepaslaptis?
Aš psichologiškai dar ne visai atsigavau, dar vis užeina liūdnumo akimirkų, būna ir ašarų, bet stengiuos žiūrėti į ateitį optimistiškai. Planuojam ir mes jau apie kovą pradėt planuot, jei tik bus galima. Kol kas dar gydausi, po to dar tyrimus kelis pasidarysiu...

Violeta*, aš ir vis pagaunu save mąstant, kaip norėtųsi jau sukankant tai nelemtai datai būti nestuke.gif .
Atsakyti
mums buvo 6sav, dar visa savaite buvo gulimas rezimas tikejausi kad pavyks issaugot(gydytojai sansu nedave), bet deja
paverkiu ir as kartais, bet jau noriu pradet ND kad tik uzsimirst
merginos o kaip jusu santykii su vyru po persileidimo?
mes paskutine saveite pykstames del smulkmenos nors vakare pasisnekam ir suprantam kad jau cia nervai neatlaiko tai vasario pradzioj vaziuosim i druskininkus kad pailset mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(provizore @ 2014 01 15, 15:37)
mums buvo 6sav, dar visa savaite buvo gulimas rezimas tikejausi kad pavyks issaugot(gydytojai sansu nedave), bet deja
paverkiu ir as kartais, bet jau noriu pradet ND kad tik uzsimirst
merginos o kaip jusu santykii su vyru po persileidimo?
mes paskutine saveite pykstames del smulkmenos nors vakare pasisnekam ir suprantam kad jau cia nervai neatlaiko  tai vasario pradzioj vaziuosim i druskininkus kad pailset mirksiukas.gif

Visko buvo, bet tik del to, kad man norejosi kalbetis, o jam savyje viska islaikyti. Bet viska atlaikem, galeciau pasakyti, kad net ir santykiai pagerejo ir sustiprejo. Persileidimai - tai didelis isbandymas seimai.
Atsakyti