Įkraunama...
Įkraunama...

2011 gruodinukai


user posted image

user posted image


Mūsų šauniosios mamytės:



Lapkričio 17

ryyd (lapkričio 29) – Silvija (3680g/52cm)

Lapkričio 24

sodine (lapkričio 29) - Ignas (3850g/52cm)

Lapkričio 26

Tanite (Lapkričio 29) - Paulius (3130g/52cm)

Lapkričio 28

jutoma (gruodžio 8) - Paulius (3512g/52cm)

Gruodžio 2

Ryzandra - Benas (4200g/57cm)

Gruodžio 3

gelyte26 (gruodžio 10) - dukrytė (3500g/53cm)
Tiura (gruodžio 4) – dukrytė (2950g/50cm)

Gruodžio 4

Zefyrinė (gruodžio 10) - Pijus (3250g/51cm)

Gruodžio 5

Indriuka (gruodžio 14) - Modestas (3400g/53cm)
isora (lapkričio 30) - Dovydas (3520g/52cm)

Gruodžio 8

Guosta (gruodžio 18) – Akvilė (3335g/53cm)

Gruodžio 9


`ChimorinkA` (gruodžio 9) – Paulius (4200g/54cm)

Gruodžio 11

Katu (gruodžio 14) – Isadora (3572g/50cm)
angelface (gruodžio 3) – Saulė (3440g/52cm)

Gruodžio 12

Staigmenele;) (Gruodžio 10) - sūnelis (4050g/54cm)

Gruodžio 13

anomis098 (gruodžio 13) - sūnelis (3364g/56cm)

Gruodžio 15


Tejaa (Gruodžio 23) – Adelė (3250g/51cm)
Daisy:) (gruodžio 23) - Martynas (3450g/51cm)

Gruodžio 16

NeNaujoke (gruodžio 22) – Patricija (4500g/55cm)
Ying (gruodžio 19) - Žygis (4370g/56cm)

Gruodžio 17

Vilkų motinėlė (gruodžio 18) – dukrytė (4120g/55cm)

Gruodžio 18

druskute (gruodžio 30) - Martynas Romas (2859g/53cm)

Gruodžio 21


LadyOneMillion (gruodžio 17) – Rojus (3580g/51cm)
barric (sausio 1) – Laima (3650g/56cm)

Gruodžio 24

donateelaa (Gruodžio 16) - Melita (3930g/56cm)

Gruodžio 26

Mažulėlė (Gruodžio 27) - Aurelija (4560g/59cm)
Exastee (Gruodžio 25) - Austė (3400g/54cm)
Klumpė (Gruodžio 16)- Šarūnas (4237g/55cm)

Gruodžio 27

Anqeliukas (Gruodžio 27) - Aistė (3640g/53cm)
Euforija (Gruodžio 28) - sūnelis (3490g/53.5cm)

Gruodžio 28

S@msara (Gruodžio 21) - Benas (3340g/50cm)



user posted image


Pirmoji pagalba namuose
Vaikų ligos
Homeopatiniai vaistai
Ką daryti užspringus kūdikiui 1 ir 2
Kas mums kelia nerimą
Kūdikio gebėjimų raida
Sauskelnių turinys - gidas su vaizdais
Eteriniai aliejai nuo peršalimo ligų


user posted image

Svarbi informacija:

Mes turime savo nuotraukų albumą, norint į jį patekti reikia laikytis taisyklių:

- aktyviai ir nuoširdžiai bendrauti temoje ne mažiau kaip mėnesį.
- norint gauti prisijungimo duomenis siųsti savo nuotrauką, trumpą info apie save Anqeliukui el.paštu m.anzelika@takas.lt
- kantriai laukti prisijungimo duomenų.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angelface: 12 sausio 2014 - 17:56
Labas naujoj temoj!!!!
Atsakyti
Dekui Angelface smile.gif , sena trioba pribaigt tai sugebejau, bet naujos pastatyti, tai ne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(S@msara @ 2014 01 13, 14:52)
Dekui Angelface  smile.gif , sena trioba pribaigt tai sugebejau, bet naujos pastatyti, tai ne  blush2.gif

Nieko nieko mirksiukas.gif išsigandau, kad liksim be namų, tai šiaip ne taip pirmą kartą sukurpiau temą smile.gif
Atsakyti
Prisijungiam ir mes su L naujoj temukėj smile.gif šiansien smagiai su kiemo draugu pasibuvom Saulės slėnyje, užkniso kiemas, važiuojam po gamtas
Atsakyti
Sveikos. atsikraustau ir aš į naujus namus.
Mes laikomės neblogai. Manasis jau žygiuoja daržan pilną dieną, antra savaitė kaip miega ten, viskas kaip ir gerai, tik išsiskyrimai dar sunkūs. Auklėtoja sunerimus, kad vangokai jis kramto, tad mokomės namuose kramtymo, sėdžiu kai valgo ir vis raginu kramtyti. Namuose viskas ok, o va darže matyt pamiršta, kad valgyt reikia. Nors aišku kietesnio kažko neįveikia šiaip ar taip, dantai nauji, visai neseniai išdygo pirmieji krūminiai, dabar iltinukai kalasi, nemoka su jais elgtis dar. na bet išmoksim kaip nors.
Dar keliausim į raidos centrą, neurologė siuntė dar vasarą, bet tik dabar teprisiruošėm. Čia dėl tos mūsų ligelės, nori įsitikint, kad tikrai neatsilieka ta raida.
Kaip jūsų mažųjų pėdutės? Jau pilnai susiformavę lankai? Manasis toks lepečkojis dar, kai pėda nepastatyta, atrodo tas išlinkimas yra, bet kai eina, stato pilna pėda. baiminuosi, kad ir liks pilnapadis, nors gal be reikalo dar, nzn...
Atsakyti
Tanite, maniskiui truksta paskutiniu 4 kruminuku, bet irgi linkes daugiau ryti, nei kramtyti, pvz. jautienos gabaleli didesni kartais isspjauja, arba siaip tiesiog ryja.

Su pedutem lyg ir ok pas mus. O del raidos, tai uij, kaip nervina LT su savo paranojos varymais tevams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S@msara @ 2014 01 16, 13:56)
Tanite, maniskiui truksta paskutiniu 4 kruminuku, bet irgi linkes daugiau ryti, nei kramtyti, pvz. jautienos gabaleli didesni kartais isspjauja, arba siaip tiesiog ryja.

Su pedutem lyg ir ok pas mus.  O del raidos, tai uij, kaip nervina LT su savo paranojos varymais tevams  4u.gif

matai, kai maniškiui ta epi yra, tai užtai čia siunčia. dėl viso pikto. vengiau, delsiau, bet nusprendėm, kad bala nematė, nueisim. tik tiesos yra tame, kad daug vaikų be reikalo siunčiami, įbaugina, visokių diagnozių būtų nebūtų prirašo. pas mus čia tos ribos, kas normalu, o kas ne, kažkaip iškreiptos yra. tik iš kitos pusės, norisi nepradelsti kažko, jei išties bėda yra.
o dėl pėdučių, nuo pat pradžių jis jas stato pilna pėda, na taip į vidine puse pėdos, o ne išorine. stato tiesiai, bet netaisyklingai dėl tos pilnos pėdutės. aišku dar formuojasi tas skliautas, tik gal reikės nueiti pasikonsultuoti, ką reiktų papildomai daryt, nes aš nei pratimų kokių žinau, nei ką.
Atsakyti
Na ir aš pasirodau naujoj temoj smile.gif Labos 4u.gif
buvom didžiąjam echo, tai vaikis ir šitas pilvuke auga pagreitintai smile.gif tai įtariu irgi nesulauksiu termino ir gimdysiu anksčiau kaip ir G. Ir tikrai tikrai bus berniukas thumbup.gif
G kai nustojau maitint birželį, tai nepriaugo nei vieno šimto gramų. Taip ir sustojo ties 13kg, tik į ūgį tįsta.
Šneka panašiai kaip ir Šarūnas biggrin.gif t.y. primatų kalba smile.gif o čia pasiūlytas variantas valandą į dieną skaityt atrodo iš fantastikos zonos. Šitą mano vijurką nulaikyt 10 min prie tokios veiklos kaip eilėraščiai- misija neįmanoma. Bet kasdien paskaitom tai zuikį puikį, tai voro vestuves... Aš nepanikuoju, ateis laikas- šnekės.
SU puodu reikalai manau geri, naktimis dar dedu pampį bet jau kokias 4 iš 7 naktų išmiega sausas, o dieną pilnai prašosi ant puodo (pasakyt nemoka tai parodo). Pats nesisėda, kelnių nusimaut nemoka, rengtis intereso pats nerodo...
Užtat aktyvumo tai blink.gif pasimatom su keliom kitom gruodinukų mamytėm, tai mano G prie jų atrodo kaip įgeltas doh.gif lekia lekia lekia. Bet būna kad užsižaidžia ir vienas su mašinom ar traukiniais (fanatiškai šitus myli, niekaip nenusibosta).

Labai skausmingai daigina paskutinius krūminius, net gaila vaiko.. Gal dėl to ir sloga prikibus laikosi ištisai, jau dvi savaites darže nebuvo ir manau dar ir pirmadienį neleisiu unsure.gif
Atsakyti
ojetau, reik L į burną paspoksot su žibintuvėliu, gal ir jai auga tie dantai paskutiniai, nes nepakenčiama biškuti smile.gif pamiršau jau apie tai, kad turi dar dygt smile.gif
Žydinti, kada tavo terminas? vardą turit?
Atsakyti
Na va, pajudejo tema thumbup.gif
Del puodo M. mane i nevilti varo. Nesipraso neseda o apie nakti sausa isvis pasvajot tegaliu. Klausykit, jusu maziai turbut migdos jau be pieno? Maniskis ismaukia 300 ml ir paskui nakti vel praso doh.gif o kol uzmiega turiu dar ir salia pagulet. Nesavarankiskas bet aisku ir man malonu. Nes sako - mamyte, gult, uzsiklok. O paskui - mamyte as tave myliu wub.gif ir susileidzia mamyte...
Pas mane daba daug reikalu vyksta tik nervina kad jokios itakos jiems neturiu ir turiu laimingos pabaigos laukt.
Sia sav. paskambino kad nuo kovo galiu dirbt ligoninej savo mieste. Ji man 5 min nuo namu. Super nes daba vazineju i darba uz 50 km. Bet dar turiu laukt kol sutarti kazkas patvirtins tai ner kaip dziaugtis. Ir bus nemalonu senoj darbovietej atsakyt, jau daba suku galva kaip.
Be to lyg perka mano buta lt. Tvarkos paskolos reikalus o i klausima kaip sekas ner atsakymo. Ir vel sedziu ir tikiuos kad nepersigalvos. Palinkekit man kantrybes lotuliukas.gif
M. Labai juokina savo kalbom. Kai nori ant ranku saukia" palaikyk vaika!". Iskart susilydau. Nugalelis - kupranugaris, kimelis- kilimas, ir da visokiu perliuku. Knygas ples ir leidzia tik trumpai ka papasakot. Arba vardina ka mato. Mistinis zodis ambulanc ir 2 feuerver - cia greitoji ir gaisrine. Visur situ masinu iesko.
Pradejo telefonu kalbet, paklausia kaip sekasi. Prisimoke zodeliu " tai aisku" bei "koks skirtumas".klausiu pvz ar skanu jis- aisku lotuliukas.gif .
Tai taip ir gyvenam.
Atsakyti
Barric man terminą šiandien ginė paankstino pagal echo ir įrašė 05-27. O vardo neturim, vyras užsidegęs Jonuku pavadint, bet man nelimpa, tai turiu prigalvot gerų alternatyvų šitam...reiks padirbėt, ne taip kaip su G, iškart žinojom
QUOTE(druskute @ 2014 01 17, 16:12)
Klausykit, jusu maziai turbut migdos jau be pieno? Maniskis ismaukia 300 ml ir paskui nakti vel praso doh.gif  o kol uzmiega turiu dar ir salia pagulet.
Visur situ masinu iesko.

nuo tada kai nutraukiau maitinimą nebereik pieno migdymuisi, nes ir nekeičiau jo niekuo nutraukinėdama. Išvis to paprasto karvės pieno nelabai nori, net ir košėje pajaučia jei yra. Tai tik sūrius ir varškes valgo iš pieno pr. Migdymaisi dieną dabar paprastesni, pasiimu aš jį ant kelių, palaikau, padainuoju lopšinę ir lūžta per 5-10 min, o vakarais gulasi savo lovoj, aš šalia turiu gulėt ir laukt kol užmigs, paniūniuot kokią lopšinę arba irgi ant kelių atsikrausto. Tik dabar tas procesas vakare kol užmiega beproto ilgai trunka doh.gif geriausiu atveju per pusvalandį užmiega, o dažnai ir po valandą doh.gif doh.gif nervina tai žiauriai, ypač kai dabar tik mama mama mama, anksčiau tėtis tikdavo kas antrą vakarą, o dabar tik aš smile.gif
Bet kaip jau šneka blink.gif paskaitai ir eini į sieną galvą patrankyt.
G irgi labai mėgsta wyuwyu visas mašinas (policiją, greitają ir gaisrinę), visur jas pamato iš labai toli, o jau patenkintas būna. Ir visada į parduotuvę turim važiuot vežimu palei gatvę, nes ten GAL pravažiuos su sirena kas nors lotuliukas.gif ir dar tūtūūūū mėgsta (traukinius), jau mintinai mieste važiuojant žino, kad už posūkio bus geležinkelio stotis tai iš tolo rėkia TŪTŪŪŪŪ biggrin.gif va tokia va kalba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydinti: 17 sausio 2014 - 18:24