Įkraunama...
Įkraunama...

90 dienų maisto derinimo dieta

user posted image

SVEIKOS SUGRĮŽUSIOS NAMO

user posted image

user posted image 90 MAISTO DERINIMO PRINCIPAI user posted image SĖKMĖS PRINCIPAI user posted imageMENIUKAI user posted imageMINI SANTRAUKĖLĖ user posted image PARUOŠIAMIEJI DARBAI



Papildyta:

user posted imageBALTYMAI user posted imageKRAKMOLASuser posted imageKITŲ ANGLIAVANDENIŲ DIENAuser posted imageVITAMINŲ DIENAuser posted imageKas 29diena VANDENS DIENA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodabagyra: 13 sausio 2014 - 14:31
QUOTE(Rebutia @ 2014 01 13, 15:46)
nes aš galvoju, kad jei pietums ir vakarienei valgyt tą patį, tai gal imt ir pradėt dalint trims kartams biggrin.gif Kai valgau dažniau vakare man neužeina - o dabar ką nors suvalgykim, nu ir dar šiek tiek biggrin.gif Nes jei tik neišeidavo pavalgyti darbe du kartus, taip vakare aš sukdavau ratus ir žiūrėdavau, ką įsimest į burną...
Dabar aš jau matau, kad man pietūs ir vakarienė yra per retai....

cia arba persilausi per pora savaiciu arba ne. del to yra ivariu dietu, gal sita ne tavoji.
Atsakyti
QUOTE(Juodabagyra @ 2014 01 13, 15:48)
cia arba persilausi per pora savaiciu arba ne. del to yra ivariu dietu, gal sita ne tavoji.


vat reikia tada rast tokią, kur valgyt galima dažniau, bet beveik viską. O ne ryžiai- grikiai- ryžiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodabagyra @ 2014 01 13, 14:41)
apsiedimai buna pradzioje, paskui kuo toliau tuo mazesnes porcijos iseina, savaime kazkaip... sako srandis nesitraukia, tai gal smegenys tada susitraukia  biggrin.gif

Na kas dėl kiekių, tai ištiesų, praeita savaite - pirma, buvo žiauri su kiekiais, šią savaitę jau ir pirkome visko mažiau, nes kas surašyta meniu vienam, mes su vyru dviese praktiškai suvalgome lotuliukas.gif

QUOTE(Rebutia @ 2014 01 13, 14:46)
nes aš galvoju, kad jei pietums ir vakarienei valgyt tą patį, tai gal imt ir pradėt dalint trims kartams biggrin.gif Kai valgau dažniau vakare man neužeina - o dabar ką nors suvalgykim, nu ir dar šiek tiek biggrin.gif Nes jei tik neišeidavo pavalgyti darbe du kartus, taip vakare aš sukdavau ratus ir žiūrėdavau, ką įsimest į burną...
Dabar aš jau matau, kad man pietūs ir vakarienė yra per retai....

Svarbiausias dalykas, kuris tikrai padėtų - tai užsiėmimas.. Kažkokia veikla, kuri Jūsų mintis apie maistą vytų lauk, mums labai padėjo sportas, hiperaktyvus vaikas ir daug kitų veiklų.
Rebutia kelinta dieną laikaisi?
Atsakyti
QUOTE(Rebutia @ 2014 01 13, 15:51)
vat reikia tada rast tokią, kur valgyt galima dažniau, bet beveik viską. O ne ryžiai- grikiai- ryžiai smile.gif

tada svoris nekris, jei valgysi viska biggrin.gif bandziau dukano dieta, labai efektyvi, gali valgyti kada ir kiek nori baltymu. daugiau nieko. trecia diena ciut koridoriumi paejau biggrin.gif ir anas galas uzsiklijavo. grizau prie sios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodabagyra @ 2014 01 13, 15:53)
tada svoris nekris, jei valgysi viska  biggrin.gif bandziau dukano dieta, labai efektyvi, gali valgyti kada ir kiek nori baltymu. daugiau nieko. trecia diena ciut koridoriumi paejau biggrin.gif ir anas galas uzsiklijavo. grizau prie sios smile.gif


Apie viską kai kalbėjau, tai omeny turėjau, kad nėra čia labai griežta, nes yra ir mėsos, ir makaronų, ir kruopų ir sriubos smile.gif Nėra taip, kad racionas susideda iš penkių produktų ir viskas smile.gif

O šiaip panašu, kad reikės susiimti, nes reikia per mėnesį numesti 3-4 kg, ir po to iki kovo pabaigos dar kokius 2-3 kg nuridenti smile.gif ir būsiu laiminga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rebutia @ 2014 01 13, 15:59)
Apie viską kai kalbėjau, tai omeny turėjau, kad nėra čia labai griežta, nes yra ir mėsos, ir makaronų, ir kruopų ir sriubos smile.gif Nėra taip, kad racionas susideda iš penkių produktų ir viskas smile.gif

O šiaip panašu, kad reikės susiimti, nes reikia per mėnesį numesti 3-4 kg, ir po to iki kovo pabaigos dar kokius 2-3 kg nuridenti smile.gif ir būsiu laiminga smile.gif

todel ir leidziama, nes tarpai dideli smile.gif

tiek tikrai galima numesti wink.gif

as realiai noriu 10 numest tai man blogiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodabagyra: 13 sausio 2014 - 15:03
QUOTE(Juodabagyra @ 2014 01 13, 16:02)
todel ir leidziama, nes tarpai dideli smile.gif

tiek tikrai galima numesti wink.gif

as realiai noriu 10 numest tai man blogiau  biggrin.gif


Tai ar 7 ar 10, ne toks didelis skirtumas smile.gif Tik aš galvoju, kad per du mėnesius aš tiek nepamesiu..Ypač kai jau žinau bent du savaitgalius, kai bus nuklydimas nuo dietos... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
user posted image

Baklažanų suktinukai

Baklažanai - puikus pasirinkimas užkandžiui, nes įdaryti juos galima pačiais įvairiausiais produktais. Skanu ir su daržovėmis, ir su mėsa ar sūriu. Iš pateikto produktų kiekio turėtų gautis apie 15 suktinukų.

Reikės:

2 didelių baklažanų
100-150 gramų kumpio
300 gramų pomidorų
150 gramų morkų
Druskos
Aliejaus

Baklažaną supjaustykite išilgai 3-5 mm storio riekelėmis. Kiekvieną riekelę apibarstykite druska ir palikite pastovėti 30 minučių (druska ištraukia kartumą). Tuomet baklažanus nuplaukite po šalto vandens srove.

Pomidorus susmulkinkite, morkas sutarkuokite smulkia tarka, o kumpį supjaustykite vidutinio storumo juostelėmis. Keptuvėje įkaitinkite aliejų ir pakepinkite morkas. Tuomet ten pat sudėkite pomidorus, pagardinkite druska ir dar šiek tiek pakepkite. Palikite, kad atšaltų.

Keptuvėje vėl įkaitinkite šiek tiek aliejaus ir apkepinkite baklažanų riekeles iš abiejų pusių. Pakepintus baklažanus sudėkite ant popierinio rankšluosčio, kad susigertų riebalų perteklius.

Ant storesniojo baklažano riekelės galo dėkite šiek tiek paruošto daržovių įdaro, vieną kumpio juostelę ir susukite gražų suktinuką.

Patiekalas paruoštas. Skanaus!
Atsakyti
QUOTE(Rebutia @ 2014 01 13, 14:28)
Tad gal kaip šios dietos asės, galit pasakyti kodėl svoris krenta smile.gif Todėl, kad tam tikros rūšies maistas valgomas visą dieną ir nemaišomas g.gif  Nes jei taip, manau, kad aš tuoj patobulinsiu dietą pagal save ir padarysiu dažnesnius valgymus smile.gif


Kazkada senoj temoj buvo idetas labai geras straipsnis apie maisto derinima, kodel krenta svoris butent taip valgant. As al visko detaliai neatpasakosiu, bet esme tokia, jog sumaisius skirtingus produktus tarpusavy, skrandis apsikrauna ir nebespeja suvirskinti visko, kai gauna tos pacios rusies maisto, jam lengviau virskinti ir svoris ima kristi, bet bet kuriuo atveju tarp valgymu turi buti 3-4 val skirtumas, nes tiek laiko jis virskina maista (isskyrus darzoves bei vaisius). Nzn, ar aiskiai cia parasiau biggrin.gif Si dieta tik vadinasi 90 dienu maisto derinimo dieta, is tikruju tai yra 90 dienu mokymai, kaip gyventi sveikai bei derinti maista, kad pasibaigus 90 dienu ir toliau valgytumet sveikai 4u.gif
Imetu sioki toki straipsni, nors jis turi nukrypimu nuo sios sistemos, bet bent jau paaiskinta kaip dirba skrandis 4u.gif
http://www.gyvenimog...isto-derinimas/
Atsakyti
Turiu klausimėlį 4u.gif smile.gif

kurią dieną būtų galima valgyti:
* salotas (salotos, agurkas, avokadas, apšlakstyta citrinų sultimis)
* konservuotus žirnelius
* ar vitaminų dieną valgote tik vaisius, ar galima ir kokių salotų? smile.gif



Atsakyti
QUOTE(Rebutia @ 2014 01 14, 16:36)
Turiu klausimėlį 4u.gif smile.gif

kurią dieną būtų galima valgyti:
* salotas (salotos, agurkas, avokadas, apšlakstyta citrinų sultimis)
* konservuotus žirnelius
* ar vitaminų dieną valgote tik vaisius, ar galima ir kokių salotų? smile.gif

pirmos salotos berods bet kada, konservuoti zirneliai siulyciau per krakmola. o vitaminu diena rekomenduojama valgyti kaip tik darzoves, nes vaisiai daug cukraus turi, o darzoves tinka visos isskyrus krakmolingas (zirneliai, pupeles, lesiai).
Atsakyti