Įkraunama...
Įkraunama...

Fiziniai pojūčiai meditacijos metu

Sveikos,
jau kurį laiką pastebiu, kad medituojant/darant atsipalaidavimo pratimus jaučiu kaktos, taip pat ir trečiosios akies srityje kažkokį spaudimą (tai nėra nemalonus, skausmingas ar koks kitoks nemalonus pojūtis) Tiesiog kažkoks pojūtis būtent šioje srityje ... Norėčiau paklausti praktikuojančių ir atliekančių meditacijas ir kt. praktikas, ką tai galėtų reikšti? Ar tai susiję su intuicija (kadangi trečioji akis) kažkaip ir pan.?

Maloniai laukiu pasisakymų šia tema smile.gif
Atsakyti

patariu neprasideti su meditacijom, nes buna ivairiu pojuciu. as pati nesugebejau viena karta is tos meditacijos iseiti. taigi manau tai pavojinga. galima prisizaisti, o visur kisa ta meditacija kaip kokius saldainius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥vivo♥: 13 sausio 2014 - 20:33
Sudetinga spelioti kai visiskai nepazisti zmogaus, nezinai jo gyvenimo budo ir kiek rimtai jis uzsiima meditacija.
Savishvietai siulyciau pasiziureti keleta filmuku. Atrodo Jus turite potenciala suaktyvinti savo "treciaja aki" - jei tokia galimybe dziugina, puiku; jei gi atvirksciai - pvz. baugina, neramu ir pan., tuomet - geriau "toliau" neiti.

Patarimai kaip aktyvuoti treciaja aki:
http://www.youtube.c...h?v=KDnBw7EXa3w

Is esmes geri filmukai apie meditacija:
http://www.youtube.c...qURS7NZUEtanijA

Idomus pasakojimas apie nirvanos patirti istikus insultui:
http://www.youtube.c...h?v=FkxdB3zEaNU

P.S. saunus klausimas; puiku, kad ji uzdavete. Idomu ka kiti papasakos.
Atsakyti
QUOTE(mamamia321 @ 2014 01 13, 22:27)
Sveikos,
jau kurį laiką pastebiu, kad medituojant/darant atsipalaidavimo pratimus jaučiu kaktos, taip pat ir trečiosios akies srityje kažkokį spaudimą (tai nėra nemalonus, skausmingas ar koks kitoks nemalonus pojūtis) Tiesiog kažkoks pojūtis būtent šioje srityje ... Norėčiau paklausti praktikuojančių ir atliekančių meditacijas ir kt. praktikas, ką tai galėtų reikšti? Ar tai susiję su intuicija (kadangi trečioji akis) kažkaip ir pan.?

Maloniai laukiu pasisakymų šia tema  smile.gif



Laba,

o meditacijos metu koncentruojiesi kur nors? Man būtent spaudimas trečiosios akies srityje būna kuomet meditacijos metu susitelkiu ir būtent dirbu su koncentracija, tuomet trečioji akis kaip sakant gauna darbo ir suaktyvėjus jaučiasi tie požymiai.

Labai sureikšminti to nereikia, aišku reikia stebėti atsirandančius pajūčius, juos gerai užsirašyti, bet per daug neprisirišti.
Atsakyti
Na, iš pradžių ir aš pagalvojau, kad tai ir yra būtent trečiosios akies suaktyvinimas smile.gif
Tiesiog buvo įdomu paklausti ir ar kitoms taip yra buvę...
Atsakyti
as matydavau zalia ir violetine spalvas. ilgainiui po meditaciju pradejau jaustis apsnudusi, o viena karta ir isvis iki galo neisejau savaite. siaip jau kai kas nutinka, tai mokytojai tada i krumus ir niekas nepaaiskina kas ir kodel. lietuvoje tu tokiu tikru mano nuomone isvis ir nera, o medituoti bet kaip yra pavojinga.
Atsakyti
QUOTE(♥vivo♥ @ 2014 01 14, 15:34)
as matydavau zalia ir violetine spalvas. ilgainiui po meditaciju pradejau jaustis apsnudusi, o viena karta ir isvis iki galo neisejau savaite. siaip jau kai kas nutinka, tai mokytojai tada i krumus ir niekas nepaaiskina kas ir kodel. lietuvoje tu tokiu tikru mano nuomone isvis ir nera, o medituoti bet kaip yra pavojinga.



būdavo ir man, kad „neišeidavau“ kelias dienas, bet tai praktikos, savęs stebėjimo dalykas, tuomet norėdavosi paaiškinimo, ką ne taip darau ir pan., dabar matau, kad kai yra apsisprendimas bei drąsa eiti toliau tuo keliu atsiveria kita.
Atsakyti
QUOTE(Pievugele999 @ 2014 01 15, 09:18)
būdavo ir man, kad „neišeidavau“ kelias dienas, bet tai praktikos, savęs stebėjimo dalykas, tuomet norėdavosi paaiškinimo, ką ne taip darau ir pan., dabar matau, kad kai yra apsisprendimas bei drąsa eiti toliau tuo keliu atsiveria kita.

nebera noro ir drasos. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(♥vivo♥ @ 2014 01 15, 09:37)
nebera noro ir drasos.  schmoll.gif



Na, žinoma, kiekvienam skirtingos patirtys... O gal tiesiog pabandykite pakeisti pacias praktikas, pasidometi kitokio pobudzio meditacijomis (aisku jei dar tai aktualu) ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamamia321 @ 2014 01 17, 20:13)
Na, žinoma, kiekvienam skirtingos patirtys... O gal tiesiog pabandykite pakeisti pacias praktikas, pasidometi kitokio pobudzio meditacijomis (aisku jei dar tai aktualu) ? smile.gif

nebeaktualu. atradau, kad vizualizacija labiau veikia mane ir galiu sulaukti greitesniu ir labiau apciuopiamu rezultatu. nereikia be rezultatu metu metais praktikuoti joga ir meditacijas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥vivo♥: 18 sausio 2014 - 10:13
Ne apie fizinius pojūčius, bet verta paskaityti:

http://www.psicholog...gija/medituoti/
Atsakyti
Ačiū smile.gif
Atsakyti