Įkraunama...
Įkraunama...

Sausinukai 99 | 51

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(crazy woman @ 2014 01 13, 23:31)
O aš maniau mano vienos vaikai namus aukštyn kojom verčia  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif man atrodo, kad mes kiekviena taip manom hihihi.gif

siandienos gausu buri sukaktuvininku su traciuoju gimtadieniu! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ddinaa geru nuotrauku pridejai thumbup.gif

Jicky demesio vertos nuotraukos ir akimirkos wub.gif

Aciu uz sveikinimus smile.gif Rytoj laukia didelis gimtadienis, o siandiena namuose su seima, beje taip verkti siandiena norisi smile.gif Padariau Milutei staigmena, prikabinau daug balionu, internete radau gera ideja loveit.lt
Atsakyti
Jicky uz namucius 4u.gif

Tina taviske taip graziai - mergaitiskai zaidzia smile.gif

ACIU uz sveikinimus
Mes taip pat sveikinam Vaiva, Nikita, Dovyda ir Aukse! birthday.gif birthday.gif birthday.gif

Vakare laukiam sveciu, tai begu ruostis wink.gif
Atsakyti
Labas, uzsukau pasveiktinti bendragimtadieninkus!!! Aisku, ir visiem kitiem bendramenesiukam, sveikinimai smile.gif Ir aciu uz sveikinimus 4u.gif

Mes daug ka planavom - is pradziu vaiku zaidimu kambari, bet Do nuo Nauju su bronchitu ir pan., tupi namie, tai persigalvojom. Kadangi jau beveik pasveiko, sakem eisim bent i kavine vakarienes tik mes ir dar viena drauge musu, tai dabar ir Martynas apsirgo is paskos, ir vyras, tai is viso liksim namie vakarieniaut. Do uzsisake sraigiu ir sushiu, tai laukia nesulaukia biggrin.gif

o namie, tai megsta futbola, lakstyt aplink su riedlente, masina, dviraciu, skaityti, kaladeles, masinytes, deliones paprastas, uzduoteles, lipdukus. Siandien buvo drauge uzsukus, tai nuvare ja nuo koju totaliai, nes mane tai sunkiai prisikalbina lakstymams ratu. Bet siaip noreciau, kad daugiau vienas uzsiimtu, bet jis labai broliui demesio pavydi, tai viska reikia kartu daryti, retai vienas pazaidzia, ypac jei mato, kad as su Martynu...

bet tai kaip mane uzkniso tos ligos, darzelyje lygiai puse dienos pabuvo, o moketi tai vis tiek reikia...
Atsakyti

Dovydą, Vaivą, Milą, Nikitą, Vakarį su trečiuoju gimtadieniu clap.gif clap.gif clap.gif happybday.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif yahoo.gif
prisidedu prie mileretos sveikinimu thumbup.gif
Atsakyti
visą gausų būrį 14d. sausinukus su 3 gimtadieniu smile.gif clap.gif happybday.gif Man dar sunku priprasti prie to pasikeitusio skaičio 3 smile.gif

jicky manoji nė velnio nestato, nepiešia, neklijuoja. Vos prikalbinu ją knygutes pavartyti. Pasakų nenori, knygą net užverčia. O vat fotikas ir mobilus telefonas tai kažkas stebuklingo. Fotiko per daug nenuodu, sakau čia mamos žaislas, o vat mobiliuoju jau tenka dalintis... Jei ne modelinas, tai visai prastai būtų. Nedomina jos niekas schmoll.gif tad vizitai pas logopedus mus labai gelbsti ir pailsim nuo šiuolaikinės technikos.

QUOTE(heditt @ 2014 01 12, 22:52)
Siandien ilsydejom tetuka, tai liudna namie...

neliūdėk 4u.gif mes mielai kviečiame jus į svečius wink.gif


QUOTE(Tina* @ 2014 01 13, 18:59)
atrodo, kad jiems esme viska issitraukti, o kol issitraukia, tai pamirsta, kad zaist norejo.

greičiausiai taip ir yra biggrin.gif aš kai Faustę į žaidimo kambarį nuvedu matau, ji nubėga prie vienos dėžės, išverčia, prie kitos - išverčia, pre trečios biggrin.gif žodžiu padaro totalų jovalą biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinimai šios dienos gimtadieninkams birthday.gif

QUOTE(juros_lasas @ 2014 01 14, 19:42)
jicky manoji nė velnio nestato, nepiešia, neklijuoja.
maniškis irgi nei piešia, nei klijuoja, nei puzlius dėlioja. kad ne piešia, tai nesistebiu, turbūt darželyje atsipaišo, nes kasdien matau sukabintą eilę naujų piešinių.

dėl žaislų, Martynas jiems turi tokį užkampį kambaryje paskirtą, tai žaislus surenku į dėžes, kai siurbliuoju ar plaunu grindis. kitu atveju aš prie jų net nelendu, nes tvarka ten būna labai trumpalaikė.
anksčiau labai nervindavausi, kaip čia taip - tik surinkau, o ir vėl bardakas. dabar jau numojau ranka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juros_lasas @ 2014 01 14, 19:42)
žodžiu padaro totalų jovalą biggrin.gif

tai cia mums jovalas biggrin.gif Augustinui sakau siandien, sudek ismetytus zaisliukus, o jis tik pagusciojo peciais, apsidaire- tipo nesuprato, kad cia tvarkytis, juk ir taip tvarka ir vienamasina pajudines nuejo doh.gif
Atsakyti
visam buriui sausinuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Jicky @ 2014 01 14, 20:54)
Sveikinimai šios dienos gimtadieninkams birthday.gif

maniškis irgi nei piešia, nei klijuoja, nei puzlius dėlioja. kad ne piešia, tai nesistebiu, turbūt darželyje atsipaišo, nes kasdien matau sukabintą eilę naujų piešinių.

dėl žaislų, Martynas jiems turi tokį užkampį kambaryje paskirtą, tai žaislus surenku į dėžes, kai siurbliuoju ar plaunu grindis. kitu atveju aš prie jų net nelendu, nes tvarka ten būna labai trumpalaikė.
anksčiau labai nervindavausi, kaip čia taip - tik surinkau, o ir vėl bardakas. dabar jau numojau ranka biggrin.gif


o aš vis dar nervinuos del netvarkos namuose biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
jicky tavasis bent darželyje atsipiešia smile.gif mes į daržą neiname, tai mūsų pieštukai ir flamasteriai dažniausiai išmetomi, o ne pagal paskirtį naudojami doh.gif O kas dėl betvarkės... stengiuosi per daug į ją nekreipti... tvarkymas yra bergzdžias reikalas. Prieš gimtadienį visi kampai buvo išlaižyti, o šiandiena kambariai vėl pavirtę betvarke...

Nikoles neužmatau čia, nors ir pati retai užsuku, bet jei netyčia užsuktų Markui perduodame sveikinimus happybday.gif
Atsakyti
rankyte parasyti A sunkiai sekasi, bet va isdelioti is traukinio begiu galima biggrin.gif
user posted image
Atsakyti