Įkraunama...
Įkraunama...

Sausinukai 99 | 51

Mes jau labai daug dantuku neturim, sunku net valgyt biggrin.gif
Atsakyti
Keturi pieniniai pasikeitė į nuolatinius ir išdygo 2 nuolatiniai krūminiai. 4u.gif
Atsakyti
Pas mus 7 nuolatiniai, aštuntas dygsta. Pirmuosius du pieninius išrovė, nes pradėjo dygti nuolatiniai už jų. Kažkaip paskui vienas po kito pradėjo kristi, bet pakankamai greitai jie užaugo, tai didelių sunkumų valgant nebuvo:)

Mano keturmetis jau su dviem nuolatiniais dantims. Kažkaip anksti pas juos abu pradėjo kristi:)


Na ka šiandien gavom atsakymą po brandumo įvertinimo testo. Praleido jį į mokyklą.
Atsakyti
Labai smagu už tuos, kurie eis į mokyklą.
Sėkmės būsimiems pirmokams. Parašykit kaip seksis.
Aš saviškio neskubinu - turiu sočiai patirties su vyresniąja dukra. smile.gif Suspės į mokyklą - bus brandesnis pirmai klasei ir man lengviau.
Laisvės jau ir dabar jam norisi, ypač, kai su vyresniais kieme žaidžiant. Pats pabūna vienas namie valandžiukę...
Mano berniukas jau gavo šešiamečio skiepus.
Dabar atostogauja. Bet esu pasiryžusi šią vasarą jį išmokyti skaityti - raides jau pažysta, skaičiuoja 10 ribose laisvai.
Atsakyti
Su Rugsėjo 1-a visus pirmokus ir priešmokyklinukus. Viesiems gerų mokslo metų ir žinių šventės. 4u.gif victory.gif smartass.gif didis.gif
Atsakyti

Sveikos  :bigsmile: 

  Prisiminiau, kad kazkur turetu buti temute, ir radau! Ir kaip smagu, kad joje dar buvo paplepeta  :wub: 

Tai kaip auga sausinukai? 

Augustinas siemet prades lankyti pirma klase. Neskubejom mes, nes dar nepasirenges. Mokytis ne is tolo nenori  :D  tai vis tikiuos, kad pradejus lankyti mokykla tas noras atsiras, nes kitaip turesim daug vargo  :rolleyes:​ 

 

P.s. cia buvusi tiutiute

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crazy bee: 14 liepos 2018 - 10:45

Sveiki, lyg ir galvoju, kad tiutiute tik Augustiną turi, o nikas kitas:) 

Beje sveikinimai dar kartą su dukrytės gimimu. Kokį vardą davėt? Kaip Augustinas reaguoja į sesę?

Nikita pabaigė pirmą klasę, buvo sunku jam, kadangi buvau nėščia, kai ėjo į pirmą klasę, tai jis dėl to pergyveno ir buvo toks gan agresyvus į mano pusę, nesuprato, kas su mama daros, nors daug su juo leidau laiko ir kalbėjau apie naują šeimos narį, bet vis tiek jam atrodė, kad kažkas vyksta kitaip, nei ankščiau. Į mokyklą jis noriai ėjo, bet kai pasiimdavau, tai sunku buvo su juo susišnekėti ir daryti pamokas jis neturėjo noro, bet su tėčiu buvo visai kitaip. Gimė vaikas ir tada viskas aprimo, beje, kaip mum psichologė ir minėjo, kad jo erzlumo ir tokio elgesio priežastis - mamos nėštumas. Futbule taip pat jis nenorėjo nieko daryti, ir specialiai darė netinkamai pratimus, lyg traukdavo dėmesį. 

Atsakyti

Sveiki, lyg ir galvoju, kad tiutiute tik Augustiną turi, o nikas kitas:) 

Beje sveikinimai dar kartą su dukrytės gimimu. Kokį vardą davėt? Kaip Augustinas reaguoja į sesę?

Nikita pabaigė pirmą klasę, buvo sunku jam, kadangi buvau nėščia, kai ėjo į pirmą klasę, tai jis dėl to pergyveno ir buvo toks gan agresyvus į mano pusę, nesuprato, kas su mama daros, nors daug su juo leidau laiko ir kalbėjau apie naują šeimos narį, bet vis tiek jam atrodė, kad kažkas vyksta kitaip, nei ankščiau. Į mokyklą jis noriai ėjo, bet kai pasiimdavau, tai sunku buvo su juo susišnekėti ir daryti pamokas jis neturėjo noro, bet su tėčiu buvo visai kitaip. Gimė vaikas ir tada viskas aprimo, beje, kaip mum psichologė ir minėjo, kad jo erzlumo ir tokio elgesio priežastis - mamos nėštumas. Futbule taip pat jis nenorėjo nieko daryti, ir specialiai darė netinkamai pratimus, lyg traukdavo dėmesį. 

Aciu :) sese Emilija.

Teko kitu nicku prisijungti, nes ilgai planavom sese, o tada pastebejau, kad esu sekama, tai nesinorejo labai atvirauti kai yra skaitomi asmeniski dalykai. 

Augustinas labai lauke. Kai tik suzinojo, kad laukiuosi sake bus sese ir jokios kitos minties neprisileido. Tai kai tik pasake, kad bus sese jis labai dziaugesi. Labai mane saugojo ir priziurejo, visas nestumas buvo toks labai atsargus nes visa ji praleidau biuletenyje. Ir dabar labai noriai kalbina sese, nori ja fotografuoti. Tik jauciasi siek tiek, kad jam demesio stoka buvo pirma savaite. Bet dabar jau isivaziuojam visi, tai jau geriau. 

Oi kaip man neramu del mokyklos. Is pirmo zvilgsnio Augustinas toks " kietekas" atrodo, bet is tiesu tai jis labai jautrus ir nedrasus vaikas.

O kaip dabar Nikita reaguoja i sese? 

Atsakyti

Kaip smagu, kad Augustinas taip laukė ir taip džiaugiasi sese. 

Nikita norėjo brolio, visada sakydavo, kad mergaitės tik verkia ir panašiai:) Ir kad jam smagu būtų turėti dar vieną brolį, kartu žaisti futbolą, ir šiaip jis daug klausinėjo apie būsimą šeimos narį. Pirmas jo klausimas buvo, o kam mum tiek vaikų )))) Mes daug kalbėjome apie tai su juo visą nėštumą. Gimė sesė ir aš šiek tiek pergyvenau kaip jis reaguos, kaip elgsis. Sesę be galo myli, rūpinasi, neatstoja nuo jos, neduoda ramiai pabūti, visada nori būti šalia, apkabinti, bučiuoti, glostyti, liesti. Aš visai nesitikėjau, kad taip gali būti. Jis šiaip emocijas dažniausiai laiko viduje, o čia taip džiaugiasi ir didžiojasi, kad ją turi. Kai atėjau į mokyklą ar į treniruotę su sese, tai jis iškart visiems parodydavo ją:) Ir kai dabar sakau, juk tu taip brolio norėjai, kaip dabar manai ar brolis būtų geriau, tai sako, kad ne, kad labai gerai, kad sesė yra. 

Atsakyti
Teodoras ir iš neskubančių. Šiemet bus pirmokas. Gerai, kad neskubėjau - nes tik šiemet priaugo pirmoko lygį, kada tikrai pasiruošęs mokyklai. 4u.gif Gavome kitą mokyklą nei sesė, tai vaikai mokysis skirtingose mokyklose.
Atsakyti

Teodoras ir iš neskubančių. Šiemet bus pirmokas. Gerai, kad neskubėjau - nes tik šiemet priaugo pirmoko lygį, kada tikrai pasiruošęs mokyklai. 4u.gifGavome kitą mokyklą nei sesė, tai vaikai mokysis skirtingose mokyklose.

Oho, bet tai kodel skirtingos mokyklos? :hm: i kuria eisit? Augustinas i Sietuvos eis.

Atsakyti
Pakeitė gatvių sąrašus ir mūsų namą priskyrė kitai mokyklai nei lanko sesė. Sesė Gabijoje, sūnus eis į Aušrą. Į Gabiją sūnui pakliūti be šansų - Perkūnkiemis ir naujos statybos - viskas tuo pasakyta. Į Sietuvą eis Teodoro geriausias darželio draugas, keli Perkūnkiemio namai prisirti Sietuvai... Iš kitos pusės taip geriau - maža mokykla be antros pamainos ir su prailginta dienos grupe turi savo privalumų. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milereta: 15 rugpjūčio 2018 - 22:07