Įkraunama...
Įkraunama...

Valyklos, skalbyklos

Kaip daznai naudojates valyklu, skalbyklu paslaugomis? Ar viska darote namie? Suprantama kostiumai, paltai, striukes valomi ten.
Tragiskai nmegstu lyginti patalynes :smile.gif, tad patalyne vezu skalbti i skalbyklas.. Ir siaip nemazai drabuziu valau. Taip pat kilimus, uzuolaidas..
Buvau istikima "Joglei", o dabar pradejau naudotis "Svaros pasaulis" paslaugomis - pigiau kainuoja, geros nuolaidos, kokybiskai dirba, daug akciju vyksta ;D Cia apie Vilniaus valyklas.
Kas naudojasi kitu firmu paslaugomis? Gal ka rekomenduosite arba atvirksciai - perspesite del nekokybisko darbo wink.gif
Atsakyti
Aš tai naudojuosi ir skalbyklos ir valyklos paslaugomis. Kadangi vyras į darbą eina su kostiumu, tai dažnai tenka valyti švarkus. O dar visi paltai, puspalčiai, mano švarkeliai, juk namie tokių neišsiskalbsi.
Skalbyklon irgi nešu patalynę, staltieses, rankšluoščius, užuolaidas. Kadangi šeimyna nemaža, neįsivaizduoju kur reiktų viską išdžiaustyti išskalbus :smile.gif O dar lyginimas, irgi nelabai malonus darbelis wink.gif Rankšluoščiai būna labai purus kai išdžiovinti džiovintuve, jei tenka namuose pasidžiauti, nors ir minkštiklio pilu, vistiek būna šiurkštoki.
Atsakyti
   :o  Na nesuprantu, as nieko, absoliuciai nieko namie nelyginu. Ir vaikstau visai nesusiglamziusi. Lygintuva ijungiu geriausiu atveju tris kartus per metus. Man atrodo, kad jei turi gera skalbimo masina ir su protu pili milteliu bei parenki gera programa, tai drabuziai tikrai nesiglamzo. Na, bent jau pas mane. Viska skalbiu su masina. na, tik liemeneles vengiu, nes neturiu spec. maiselio apatiniams skalbykleje skalbt. Valyklos paslaugomis irgi nesinaudoju, nebet vyras. Nors greitai reiks nesti savo palta ir iseigine suknute, kurios pati nedristu skalbti.    
Atsakyti
Siaip viska skalbiu namuose,skalbimo masinoje,pagal ruba ir programa pasirenku,lyginu visus rubus is eiles,nesvarbu rubas pasiglamzias ar ne,nelyginto negaliu uzsivilkti. :smile.gif Valyklos paslaugomis naudojamies tik kostiumams isvalyti ir paltams. wink.gif
Atsakyti
O kiek kainuoja skalbykloje patalyne isskalbt?
Atsakyti
QUOTE
O kiek kainuoja skalbykloje patalyne isskalbt?

Skalbykloje, kuria aš naudojuosi, išskalbti patalynės  kilogramą kainuoja 3,20 lt. Užuolaidos, lovatiesės-5 lt. kilogramas.
Atsakyti
Drugeli, parasyk koordinates tos skalbyklos wink.gif
O ten kur as vezu, "Svaros pasaulis", tai net nezinau :smile.gif, nes dar priedo visokiausiu rubu vezu valyti. Tad kaina sumuojasi. Tik nuolaida 25% turiu, tad pigiau gaunasi
Atsakyti
QUOTE
[color=Navy][i]Drugeli, parasyk koordinates tos skalbyklos wink.gif

DANI, ta skalbykla-valykla kurios paslaugomis aš naudojuosi yra Kaune. Tu, kiek supratau, esi vilnietė. Bet parašysiu, gal kam pravers. Ji randasi Baltų pr. 53, tame pačiame pastate kur ir Šilainių komunalinių butų ūkis. Ten jie tik priima skalbti ir valyti, o kur jie juos veža sutvarkymui, nelabai žinau.
Atsakyti
O as viska nesu valyt i Akropoly (ten yra  valykly, kur viskas po 7Lt)
Siaip valo kokybiskai ir greitai. As patenkinta  ;D
Atsakyti
Tai va, siandien suzinojau nuvaziavus, kad "Svaros pasaulyje" patalynes skalbimas 1 kg/4.5 lt. Kitur kiek zinau, 1kg/7 lt. Ar panasiai? Kas zino pigiau? Kokybiskai, be baisinio sovietinio kvapo? Kazkada bandziau "Vilputos" skalbykloje, tai tas kvapas sunervino >:(
Atsakyti
QUOTE
[color=Navy][i]Tai va, siandien suzinojau nuvaziavus, kad "Svaros pasaulyje" patalynes skalbimas 1 kg/4.5 lt. Kitur kiek zinau, 1kg/7 lt.

O, siaube, kokios kainos   :smile.gif Kuo skambesnis firmos pavadinimas tuo kaina didesnė ;)Pasirodo, aš labai pigiai apsiskalbiu wink.gif
Atsakyti
Gal kas žinot, ar yra Vilniuj toks dalykas, kaip savitarnos skalbyklos ???
Atsakyti