Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

QUOTE(Ereba @ 2014 02 13, 23:56)
Matau, lengva naglakių manija thumbup.gif
Kas topų topai iš visko? 4u.gif Buvau klaususi apie sausą eko šampūną, bet pasigalvojusi, užsisakiau vaik. pudrą, matau ten burt's bees ir yra? Kaip RT akių šepetėliai? Teko girdėti, kad daug kam jie per dideli tiesiog akims, aš turiu tą rinkinuką, tai beveik visus naudoju (tik kirstas antakiamas nepatinka, per storas).

Labai domina, nes matau pasirinkimas nemažas, kuris šepetėlis atrodo tinkamiausias mineralinei pudrai, bronzantui (skaistalams)? Mano ELF studio rinkinys jau kiek pasidėvėjęs, norėtųsi atsinaujinti.

"100% yra antakiu priemone" tai čia tas apvalus, kaip šešėlis? Kaip laikymasis ir spalva? Gal palygintumėt su essence dvispalvio antakių šešėlių rinkinuko šviesiąja spalva?

Kas ten plaukams iš desert essence, kaip sudėtys, ar 100% Švarios ir kaip patinka? 4u.gif Pakuotės sufleruoja, kad skaniai kvepia biggrin.gif

Ir veido priemonių nelabai atpažįstu, pakankamai nematytos pakuotės, domina atsiliepimai apie geriausias iš jų ir pilnai EKO, be menkiausių nuklydimų ax.gif


Is nagu laku tai turbut Priti NYC geriausi - dziuvimo ir laikymo prasme. Bet mazai as ju spalvu turiu, o dabar dar pabranginti ($15 vietoj buvusiu $12.50), tai neplanuoju daugiau pirktis. O ir gyvai neturiu kur apziuret, be to swatch'u mazai online. Siaip dazniausiai naudoju Zoya (sitie jau irgi $1 pabranginti), OPI, Essie - bet is esmes tai lakuojuosiu pagal nuotaika: susigalvoju norima spalva, o tada jau ziuriu is visu ka turiu.

Aha, ten Burt's Bees vaikiska pudra - man pilnai jos pakanka, nebent jau prabangiau kur einu, tai tada Ambiance sampuna naudoju.

Real Techniques akiu sepeteliu praktiskai nenaudoju.... ax.gif Del dydzio man jie nekliuna, bet tiesiog neprieinu iki ju - dazausi seseliais minimaliai, 1-2 spalvos ir viskas, nuolad panasiai tai 1-2 sepeteliais ir apsieinu. Va todel ir neprieinu iki RT, nes vis megstamesni pagriebiu.

Mineralinei pudra vienareiksmiskai Everyday Minerals - flat top kabuki ar tas kitas riestesnis, tai jokio man skirtumo. Imu ta, kuris svarus tuo metu buna. biggrin.gif Bronzata itin retai naudoju ir ne visam veidui, o skruostikauliams, tai realiai ne nepasakysiu su kuriuo geriausia. Per retai naudoju, kad buciau atradus ta tobuliausia. Visa veida turbut tepciau tuo paciu didziausiu Everyday Minerals, nes jis toks pudrus, didelis, tai lengvai ir graziai padengtu (uzbaigimo pudra juo tepu). Skaistalams naudoju Sigma kirsta arba Everyday Minerals (nepamenu tikslaus pavadinimo, nesu tikra, kad cia skaistalu).

Taip, 100% Pure tas apvalus - tik 2 spalvos yra, tai as sviesiaja naudoju. Paryskina antakius, bet nera per tamsi. Issilaiko kuo puikiausiai visa diena (tiesa sakant, tai kartoju jau sia priemone). Essence nebandzius.

Desert Essence avietinis sampunas ir kondicionierius - kvepia skaniai, bet biski primena avietinias tabletes (vitaminus). Del sudeciu labai nesigilinau, perku naturaliam supermarkete (aisku ten irgi visko pasitaiko, t.y. ir svaresniu, ir ne tiek svariu produktu). Dabar greitai permeciau akim, tai bent sampune man niekas nekliuva. Dar neseniai naudoju, bet patinka. Man is ju obuoline ir vynuogiu serijos dar patiko (obuoliu kartojau).

Sudeciu tikrai neprisimenu visu - kai kas kartojama n kartu ir jau seniai tas buvo kai ziurejau kas viduje... blush2.gif Veido priemones man rodos visos svarios (tik nesertifikuotos kaip eko), tik del Earth Science prausiklio 100% negarantuoju - tobulesnio neradus, tai naudoju ji jau nemazai metu, o per ta laika keitesi pakuote, galbut ir sudetis. g.gif Siaip jame labai daug alieju, nors ir kremine tekstura. O i sudeti labai ir neziuriu, nes jis is naturaliuju firmu, kazko labai blogo nera, o kadangi neturiu kuo pakeist, tai ir nesigilinu... Tai jis man nr1 kaip prausiklis. Dar kartoju Suki sveitikli-prausikli - toobulas ir ilgam uztenka wub.gif Weleda 'almond' krema kartoju kelinta karta - man jo ziema norisi, nors nera labai sunkus (pirmas naudotas buvo senosios 'almond' linijos kai keli skirtingo sunkumo kremai buvo, dabar tik kremas ir losjonas). Pai tonika kartoju, bet pati nepirkciau del kainos (viena pirkau, suluzo purkstukas, tai gavau kita) - vienintelis tonikas, kurio drekinimas man jauciasi ir keliskart pasipurskus veida galiu nesitept kremo. Visus kitus tonikus naudoju papildomam veido nuvalymui. Bet kuriuo atveju, $50 uz tonika man per daug. Kaip tik neseniai subaigiau Thayers hamamelio tonika - va jis tai nuolat kartojamas pas mane. Ai, dar del makiazo valymo serveteliu sudeciu nieko nepasakysiu, bet tos rozinej pakuotej labai patinka - kelis metus naudojau Comodynes, o dabar vietoj ju sias pardavineja, bet jos gal net geresnes. Tik nusipirkt galima tik Trader Joe's parduotuvej (vietinis supermarketas, jo brando sios serveteles).

Siuo metu pas mane tikrai ne visos priemones susipirktos pagal norus - esu kai ka dovanu gavus, tai ir naudoju (pvz Jeffrey James seruma ir krema veidui). Idealiu atveju krepselis dar apmazetu ir tureciau tik tai, ka noriu ir ka jau naudojus esu (bent pagrinde, nes pradejau atsirinkt patinkancius produktus ir naujoves nelabai gundo).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 13 vasario 2014 - 23:37
Ms. Blonde, grazu ir visko uztektinai, jau nekalbant apie nagu laukus.
kiek laiko mazdaug uztenka Suki sveitiklio? cia pirma ar antra tavo pakuote sio sveitiklio? pamenu,kad senokai lyg rodeisi pirkiniu temoj su juo ar kitoj temoj kalbejai apie ji.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siriii: 14 vasario 2014 - 02:02
QUOTE(Siriii @ 2014 02 14, 02:59)
Ms. Blonde, grazu ir visko uztektinai, jau nekalbant apie nagu laukus.
kiek laiko mazdaug uztenka Suki sveitiklio? cia pirma ar antra tavo pakuote sio sveitiklio? pamenu,kad senokai lyg rodeisi pirkiniu temoj su juo ar kitoj temoj kalbejai apie ji.


Nagu laku tai daug, bet kad tu spalvu vis norimu atrandu, tai kaip nepirkt biggrin.gif O siaip man toks produktas, kad praktiskai amzinas - kai kuriuos Sephora by OPI 5 metus turiu ir nesutirsteje ir pan, tai dar drasiai naudosiu ilgai.

Mes su vyru naudojam Suki sveitikli, o ir nereguliariai, tai sunku tiksliai pasakyt. Puse metu tai tikrai uztenka - jo mazycio zirniuko visam veidui pakanka. Sita antra pakuote. Nepigus jis, bet man vertas kiekvieno cento (nors ir pirma, ir sia dovanu gavau, tai tikrai negaila biggrin.gif ). Is pigesniu, bet labai panasiu efektu, konsistencija, kvapu ir tt yra Andalou Naturals sveitiklis. Tiesa, Suki dar turi kunui sveitikli - gali but, kad ir ji rodziau. Jis irgi labai skalsus, toks pat nuostabus, bet greitokai sunaudojau - cia specialiai daugiau jo naudojau, nes vyras megsta palikt atsukes ir prileist vandnes i vidu ir pan doh.gif Tai nenorejau, kad sugestu ar pan. Tik kuno sveitiklio didziausias minusas stikline pakuote - labai saugot reikia, kad vonioj nenuslystu, nenukristu. O siaip sveitikliai man daugmaz vienodi, galiu ir savadarbi naudot, o jau Suki tai tikrai visiskai kitoks, niekad nieko panasuas nebuvau turejus.
Atsakyti
Žiūriu ir galvoju gal Ms.Blonde daro manikiūrus biggrin.gif wub.gif wub.gif pagalvojau kad esu apsileidusi tada šita tema nes man gaila pirkti daug nagu laku nes vis tiek per laika sustingsta jie, kiek kartu per savaite naujai lakuojat nagučius? ax.gif smile.gif
Atsakyti
Blonde, gražus krepšiukas. Kaip Dr. Hauschka kompaktinė pudra? ax.gif
Atsakyti
Ms. Blonde krepšelis... wub.gif Nėr ką klaust beveik biggrin.gif kaip jums Burt's Bees tinted lip balm (jei gerai įžvelgiu), giovanni plaukų purškalas? Kažkada norėjau jį bandyt, bet Giovanni nėr tokia jau puiki sudėtis, nepamenu dabar ko, bet rods phenoxyethanol ar ko ten turi. O man tai noris kokią priemonę apskritai rast, kad būtų galima tept/purkšt plaukus, nuimt tą tokį pūtimąsi. Nes sunkių kondicionierių neužtepsi, iškart susiriebina plaukai, kažkokiais aliejais labai irgi neištepsi - tas pats. Gal uoga uoga tas kokosų aliejus vos vos padeda, bet ir tai aš jį galams tik tepu, kad nesausėtų labai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labai grazus Miss Blonde krepsiukas , kaip Jums juice couture kvepalai vis galvoju reikia man ju ar ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 02 13, 23:31)

Ačiū už išsamų atsakymą, atsirinkau kas pačiai aktualu ir kitoms tikiuosi pravers 4u.gif
Atsakyti
Ms.Blonde, kaip jums nagu lipdukai? Ar verti demesio? Kiek laiko? 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau prisiruosiau ideti savo krepseli. Mano nuomone, jis nera nei labai kuklus, nei labai gausus, toks per viduri, bet cia, aisku, kiekviena pagal save vertinam smile.gif

Veidui
user posted image
user posted image

Vonios, kuno prieziuros priemones
user posted image

Plauku prieziura
user posted image

Plauku formavimo priemones
user posted image

Pamirstukai ir kitur netiktukai
user posted image

Makiazo pagrindai
user posted image

Sausos, birios pudros, BB kremas
user posted image
user posted image

Papildyta:
Akiu seseliai
user posted image
user posted image

Skaistalai, konturavimo priemones ir kt.
user posted image
user posted image

Tusai, akiu, lupu piestukai, maskuokliai, eyeliner'is
user posted image

Sepeteliai
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Pandora_: 14 vasario 2014 - 16:32
labai grazu wub.gif thumbup.gif

kaip patinka Shiseido maskuoklis? ir apskritai, kuris maskuoklis megstamiausias?
Atsakyti
Blizgesiai, lupdaziai
user posted image
user posted image

Nagu lakai
user posted image

Plauku sepeciai
user posted image

Plauku technika
user posted image

Kvepalai
user posted image

karsta.gif biggrin.gif
Atsakyti