Įkraunama...
Įkraunama...

mitas ar tiesa?

Apklausa: ko susilaukėte? berniuko? mergaitės? (551 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
gal ir vėl tik bobučių pasakos, bet pakankamai daug atvejų(tiesa sakant vos ne kiek pažįstu mamų) kurios susilaukė berniukų, nėštumo metu laiudiškai tariant "nevėmė" ir aš pati rolleyes.gif , o kas dukryčių laukėsi tai draugavo su WC... idomu pasidarė kaip jums g.gif
Papildyta:
svarstau gal pagal tai galima spresti ko laukiesi blush2.gif ....
Atsakyti
QUOTE(blackie @ 2006 06 16, 23:43)
gal ir vėl tik bobučių pasakos, bet pakankamai daug atvejų(tiesa sakant vos ne kiek pažįstu mamų) kurios susilaukė berniukų, nėštumo metu laiudiškai tariant "nevėmė" ir aš pati rolleyes.gif , o kas dukryčių laukėsi tai draugavo su WC... idomu pasidarė kaip jums g.gif

Aš nevėmiau per pirmą nėštumą, susilaukiau mergytės, nevėmiau ir per antrą nėštumą laukiu taip pat mergytės, vakar echoskopu žiūrėjo sakė mergytė, kai gims bus galutinai aišku. Kitą savaitę. Bet manau, kad čia nuo organizmo priklauso.
Atsakyti
Gerai sugalvojai, idomu, kokie rezultatai bus bigsmile.gif
Laukiausi flirt.gif , nepykino.
Atsakyti
Manau,kad tai visiskai neturi reiksmes.Turiu maza mergyte ir nesu vemus nei karto per nestuma. mirksiukas.gif Geras nestumas ax.gif
Atsakyti
As dar nezinau ko laukiuos bet nepykino ir manes,nu tik galva svaigsta,bet cia pas mane jau toks spaudimas blush2.gif
Nu ziuresim ko lauksiuos,nu nevemiau nei kartelio g.gif dar 4 dienos eisiu pas daktare,gal jau dabar pamatys ko laukiuos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai laukiausi dukrytes, vemiau per visa nestuma 5 kartus ax.gif Dabar laukiuosi berniuko, vemiau iki 16 sav. kartais i diena po 7 kartus verysad.gif Mano atveju, tai tik bobuciu kalbos, cia labiau priklauso nuo organizmo.
Atsakyti
Na tikrai ydomu,laukiuosi ir nezinau dar kas bus,bet per visa praeita laika vemiau gal 3-4 kartus...
Atsakyti
Kai laukiausi pirmijo leliaus biggrin.gif ,nesvaigao galva, nebuvo bloga ,nevemiau ,vienu žodžiu ,iki devynių menesių, taip gerai jaučiausi thumbup.gif ,kad kartais pamiršdavau kad esu neščia ,tik pilvukas augo ir tiek,pagimdžiau dukrytė,o jau antras neštumas doh.gif ,tai nekas buvo ir bloga ,pykino , schmoll.gif na sunkus buvo ir ką pagimdžiau antra dukrytė ,nors neštumai ir skirtingi buvo turiu dvi dukrytės . thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gedra @ 2006 06 16, 22:31)
Kai laukiausi pirmijo leliaus  biggrin.gif ,nesvaigao galva, nebuvo bloga ,nevemiau ,vienu žodžiu ,iki devynių menesių, taip gerai jaučiausi thumbup.gif  ,kad kartais pamiršdavau kad esu neščia ,tik pilvukas augo ir tiek,pagimdžiau dukrytė,o jau antras neštumas  doh.gif ,tai nekas buvo ir bloga ,pykino , schmoll.gif na sunkus buvo ir ką pagimdžiau antra dukrytė ,nors neštumai ir skirtingi buvo turiu dvi dukrytės . thumbup.gif

ISVADA: bobuciu plepalai lotuliukas.gif
Atsakyti
na as siuo prietaru netikiu... ax.gif
Atsakyti
mane tik truputi pykino,bet ne kart nevemiau,siaip jauciausi gerai,gime berniukas.
Atsakyti
Manau, kad cia tik bobuciu ismislas... ka pati turesiu dar nezinau, nors iki 9 sav. vemiau kieviena ryta doh.gif , dabar apstojau ir jegos grizo ir noras valgyti biggrin.gif

taciau mano drauges abi pagimde mergaiciukes, nors per nestumus visai neveme ax.gif
Atsakyti