Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo tvarka į darželius, 11

QUOTE(dok2266 @ 2014 01 19, 21:27)
Nes retas kuris nuomotojas sutinka savo bute prideklaruoti nuomininkus.

deklaruota gyvenamoji vieta niekaip nesusijusi su turto turėjimu 4u.gif
pvz., mano vyras deklaruotas pas savo tėvus kitam mieste, bet jis to buto kaip savininkas neturi smile.gif
Papildyta:
sena tema
Atsakyti
QUOTE(aleksiuke @ 2014 01 20, 12:59)
deklaruota gyvenamoji vieta niekaip nesusijusi su turto turėjimu  4u.gif
pvz., mano vyras deklaruotas pas savo tėvus kitam mieste, bet jis to buto kaip savininkas neturi smile.gif


Susijusi, ir labai. Deklaruoti pas save gali tik tas, kas yra NT savininkas (Jūsų atveju - vyro tėvai). Be savininko sutikimo nieko nebus, o savininkai taip paprastai sutikimais nesišvaisto, ypač svetimi žmonės, kurie Jums nuomoja būstą.

Taigi išeitys dvi - deklaruotis prie savivaldybės (taigi ne tame rajone, kur norite darželio, o tai reiškia šansus beveik lygius nuliui), arba pirkti savo būstą tame rajone, kuriame norite gyventi / leisti vaikus į daržiuką.
Atsakyti
QUOTE(aleksiuke @ 2014 01 20, 11:59)
deklaruota gyvenamoji vieta niekaip nesusijusi su turto turėjimu  4u.gif
pvz., mano vyras deklaruotas pas savo tėvus kitam mieste, bet jis to buto kaip savininkas neturi smile.gif
Papildyta:
sena tema

Na manau suprantama apie ką kalba eina smile.gif Aš irgi mielai prisideklaruočiau pas tėvus, jei jie gyventų Vilniuje, bet yra kaip yra. Nuosavo būsto neturime, nuomojamo savininkai nedeklaruoja tai ir kabom prie savivaldybės smile.gif
Atsakyti
Aš tai vis dar negaliu prisijungt pasižiūrėt eilės.
Atsakyti
QUOTE(Ali @ 2014 01 20, 14:26)
Aš tai vis dar negaliu prisijungt pasižiūrėt eilės.

Ar bandėte per kokią kitą naršyklę, kompiuterį?
Atsakyti
Palaukite, savivaldybe neleistinai didina darzeliu grupes, neatskleidzia info kas uz tai atsakingas..o del Santariskiu nelabai net suprantu kaip jiem sove mintis leisti ten registruotis, nebent niekur nerase formaliai, kad pvz 2015 rugseji jis bus atidaromas.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 01 20, 21:21)
Palaukite, savivaldybe neleistinai didina darzeliu grupes, neatskleidzia info kas uz tai atsakingas..o del Santariskiu nelabai net suprantu kaip jiem sove mintis leisti ten registruotis, nebent niekur nerase formaliai, kad pvz 2015 rugseji  jis bus atidaromas.

Kas liecia santariskes, tai man viena sav.darbuotoja sake, kad gal dalis darzeluo jau veiks rudeni, todel ir leido registruot.
Atsakyti
Ar gavote iš mero laišką? Nu įdomus toks ax.gif
Atsakyti
nea, negavau jokio laisko.
cia pries kelias dienas per telika jis sake, kad issius laiskus visiems su atsiprasymu, sake, kad suras kaltus del sistemos strigimo ir paprasys pasiulymu del nuobaudu tiems zmonems skyrimo.
apie tai gal laiskas?
Atsakyti
QUOTE(dok2266 @ 2014 01 20, 18:13)
Ar bandėte per kokią kitą naršyklę, kompiuterį?

Bandžiau ir iš namų, ir iš darbo...

QUOTE(Laumė* @ 2014 01 21, 08:36)
nea, negavau jokio laisko.
cia pries kelias dienas per telika jis sake, kad issius laiskus visiems su atsiprasymu, sake, kad suras kaltus del sistemos strigimo ir paprasys pasiulymu del nuobaudu tiems zmonems skyrimo.
apie tai gal laiskas?

Taip, čia tas laiškas. Reikia sudalyvauti apklausoje, kokią nuobaudą norėtumėme skirti atsakingiems asmenims. Bėda ta, kad matyt kalčiausi bus eiliniai žmogeliai, o ne aukštesnės personos.
Atsakyti
QUOTE(Ali @ 2014 01 21, 07:18)
Ar gavote iš mero laišką? Nu įdomus toks  ax.gif


Gavau, 4u.gif bet ziuriu musu problema dar nepasalinta, kaip nesimato deklaruotos vietos taip nesimato ax.gif
Atsakyti
Tas laiškas, tai reklaminė atrakcija prieš prezidento rinkimus, kad va aš rupinuos, pasipiktinęs ir t.t....fui....o kaip minėta, bus nubausti eiliniai zmogeliukai
Atsakyti