Įkraunama...
Įkraunama...

Bloom prekės

Sveikos mamytės. smile.gif Norėčiau, kad šioje temoje pasidalintumėte savo įspūdžiais naudojant Bloom maitimo kėdutes, gultukus ar baldus. smile.gif Ar esate patenkintos? Ar kaina atitiko kokybę? Kokios buvo pagrindinės priežastys, paskatinusios jus pirkti būtent šios firmos gaminius? Kur įsigijote šias prekes? Ar pastebėjote gaminių trūkumų? Domina visa jūsų patirtis. smile.gif
Papildyta:
Aš pati kol kas esu tvirtai apsisprendusi įsigyti Bloom Fresco Chrome maitinimo kėdutę http://buymodernbaby...me1-480x280.jpg , taip pat domiuosi Bloom Coco Go gultuku http://4.bp.blogspot...-Vd...5][2].jpg , gal turite atsiliepimų apie šiuos gaminius? smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat domiuosi Bloom maitinimo kedute, kol kas ji labiausiai iš matytų patiko. Lietuvoje yra kas prekiauja jomis, gal tures ir parodyt kaip jos atrodo. Kotrynoj panašaus stiliaus mačiau neseniai, tai labai nekokia plastmasė pasirodė. Mums dar ankstoka ją pirkti - už kelių mėnesių bus aktualu. Būtų labai idomu sužinot atsiliepimų.
Atsakyti
As pirkau bloom maitinimo kedute, visiskai balta, nerealus man grozis wub.gif Drauge mano turi, tai patenkinta tikrai, kokybiska gera, naudojo nuo mazu dienu- tiesiog vaika pasiguldyt kol sukies virtuveje 4u.gif Labai laukiu kada pradesim naudot , nes musu dar dezeje stovi ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Mes turim maitinimo kedute Bloom,esam labai patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ER&ER @ 2014 01 25, 20:31)
Aš taip pat domiuosi Bloom maitinimo kedute, kol kas ji labiausiai iš matytų patiko. Lietuvoje yra kas prekiauja jomis, gal tures ir parodyt kaip jos atrodo. Kotrynoj panašaus stiliaus mačiau neseniai, tai labai nekokia plastmasė pasirodė. Mums dar ankstoka ją pirkti - už kelių mėnesių bus aktualu. Būtų labai idomu sužinot atsiliepimų.


Aš ir žiūrėjau panašų modelį Kotrynoj, tai plastamsė schmoll.gif Būtent Bloom kėdutės neteko čiupinėt, bet man kaina atrodo truputį neprotinga blink.gif Ir aš lauksiu daugiau atsiliepimų, nes kolkas atrodo, kad pinigai mokami tik už dizainą...
Atsakyti
Mes ta Bloom kedute turime jau 4 metai.
Del dizaino ir pirkom.Kedute stovi virtuveje sauleje,tai sedimoji vieta,is isores kiausinis,igijo gelsva spalva nuo saules.Bet nesimato ryskiai,i akis nekrenta.
Ir per ta laika pakeiteme nauja kedutes sedyne,turejome raudona,palietus,kaip gumine medziaga,ji su laiku apsitryne,nebeissiplove,nusipirkome juoda,kaip lakuotos medziagos(vadinasi snakes skin black),rami galva,nuvalei ir kaip nauja thumbup.gif
Padeklo maistui galima sakyti nenaudojom,tai ji pas mus kaip nauja.Ir saugos dirzo net neispakavome,nereikejo.
Jei klaustumet ar pirkciau dar karta,negalvodama is karto atsakau taip thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo addicted: 13 gegužės 2014 - 13:24
mes jau isigijom smile.gif kokybe liuks. Laukiam leliuko, kad pradetume naudoti, tada ir naudojima pakomentuot galesim.
Atsakyti
QUOTE(ER&ER @ 2014 05 13, 21:06)
mes jau isigijom smile.gif kokybe liuks. Laukiam leliuko, kad pradetume naudoti, tada ir naudojima pakomentuot galesim.

Kuria issirinkot? Kokios spalvos?
Atsakyti
Mes Bloom Fresco kedute turim jau 5 m....ir vis dar naudojam. Laukiam naujo leliaus, tai reiks keisti kedutes dekla (auksine spalva pas mus). Gal kas zinot kur galika isigyti toki dekla...?
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2014 05 13, 14:22)
Mes ta Bloom kedute turime jau 4 metai.
Del dizaino ir pirkom.Kedute stovi virtuveje sauleje,tai sedimoji vieta,is isores kiausinis,igijo gelsva spalva nuo saules.Bet nesimato ryskiai,i akis nekrenta.
Ir per ta laika pakeiteme nauja kedutes sedyne,turejome raudona,palietus,kaip gumine medziaga,ji su laiku apsitryne,nebeissiplove,nusipirkome juoda,kaip lakuotos medziagos(vadinasi snakes skin black),rami galva,nuvalei ir kaip nauja  thumbup.gif
Padeklo maistui galima sakyti nenaudojom,tai ji pas mus kaip nauja.Ir saugos dirzo net neispakavome,nereikejo.
Jei klaustumet ar pirkciau dar karta,negalvodama is karto atsakau taip  thumbup.gif



Na nežinau, kai kainuoja tokius pinigus, tai turėtų negelsti nuo saulės... schmoll.gif Dar ir sėdynę reikėjo keist... Staliuko ir diržų nenaudojot net... Tai kodėl taip užtikrintai pirktumėte ir antrą kartą? Nes pliusų neįvardinot... Tik dėl dizaino??? blink.gif
Atsakyti
Daiktas tikrai išvaizdus, patogus. Kokybės labai plačiai pakomentuot negaliu, tačiau tikrai viena iš geresnių. Bet kaina tai užlaužta kaip reikiant.
Atsakyti
Bet ar galit dar kas nors paminėti, kokie pliusai? Man ir labai patinka idizainas wub.gif Bet nerandu argumentų vyrui, nes jam atrodo, kad ta kėdutė neverta tokių pinigų... verysad.gif
Atsakyti