QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 01 22, 21:43)
Mokejau $245 kazkur - buvo pilna kaina ir taike 30% jam. Sale smelinio nesu macius, o ir nezinau ar isvis buve. Zinau, kad labai pigiai merginos yra kokonus pirke, na bet ne siemet. O ir tai, kaip jis man patinka ir kiek nesioju, tai negaila ne vieno pinigelio.
Dabar navy berods yra sale skyrelyje su 50% nuolaida, tai ten jau gaunasi apie $150 kokonas. Manau tikrai labai gera kaina.
O Factory lyg $118 budavo ir nuo jos papildoma nuolaida, tai maximum 40%, tai uz kokia $70 galima pagaut
Ačiū labai labai
Viena labai maloni SM narė pamatavo savo factory kokoną 2 dydžio, tai jis man idealiai tiktų. Ilgis 77, krūtinė 49, rankovė 46.
Dar reikia susižinoti 4 petite ir 2 regular išmatavimus, kad 100proc viskas būtų aišku
Papildyta:
QUOTE(ellinga @ 2014 01 22, 21:56)
J. Crew palto vilna daug smagesne ir malonesne, factory tai tokia savotiska... pasikabinau spintoje, mastau ka daryti. Nors storis ju panasus. Bet mano ne coconai.
Labai ačiū už nuomonę
QUOTE(-_erinija_- @ 2014 01 22, 22:09)
labai gerai isformuotos- mano peda labai patogiai sedi jose- dar db ziema, salta- o jokiu bedu0 tikrai neslepsi- tas kulnas atrodo kaip uzsikabina..

kiek turejau balerinu- sitos patogiausios

lauksim Tavo ispudziu

Ir prie siu kaip tiks spalviskai....

Joo, puikiai žiūrėsis
Aš savo batelius pas mamą palikau, jau nuo vyro biški tenka slėptis su tokia galybe pirkinių

Reiks nematomai parsigabent ir normaliai po namus pasivaikštinėt ir nusifotkint