Įkraunama...
Įkraunama...

Disneilendas

IV tema

Disney pasakų šalis šalia Paryžiaus
user posted image

Dalinamės įspūdžiais, patarimais, patirtimi, nuotraukomis ir informacija

Smagių akimirkų pasakų šalyje!!!!


user posted image

III tema

II tema

I tema

user posted imageuser posted image
user posted image

labai informatyvi žinutė čia


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isila: 22 sausio 2014 - 11:27

QUOTE(LaukinesRozes @ 2014 01 22, 09:12)
Taip ten visa diena praleidi Disneilende o nakvoji Paryžiuje. Bet, manau vaikams užtenka ir tos vienos dienos, juk pervargsta jie, ner čia ko kankint, kad jei jau atvažiavai tai ir būk. Be to, su tuo pasiūlymu sekančią dieną praleidi Paryžiuje, o kitą diena vyksti į Asterikso pramogų parką. Mano vaikas tai trypia kojom apie šitą kelionę išgirdęs, mums toks variantas atrodo labai tinkantis.

Palyginau galbūt skirtingai, bet buvo parašyta vienos nakvynės ir kelionės kaina, atitinkamai su 6n. ir kelionės  dviejose šalyse +ekskursijų kainą.. Man vistiek atrodo patraukliau įvairumas


mano vaikams ir savaitės ten negana hihihi.gif Ir jie ten visai nesikankina irnesakyk.gif net gi priešingai. Bet tai turbūt priklauso nuo pačio vaiko. Pvz.: jiems Paryžius būtų visai neįdomus. Nedomina jų nei Eifelio bokštas, nei Luvras. Va ten jie vargtų, ir kankintųsi. Jiems žaist reikia biggrin.gif Žodžiu, skirtingi poreikiai ir lūkesčiai.

Šiuo atveju, jei vyksit į tą kelionę, jums apsilankymas DLP kainuos papildomai. Tad kelionės kaina dar padidės. Plius, įėjimas į mokamus objektus niekur neįeina į kainą. Tad vėl reiks mokėti. Na, irobettačiau - šios kelionės yra visiškai skirtingos.

Tačiau sulaukti atsiliepimų ir įspūdžių labai norėtume. Nes tikrai įdomu. Tikiuosi pasidalinsit, kai grįšit drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isila: 22 sausio 2014 - 12:10
QUOTE(Isila @ 2014 01 22, 13:10)
mano vaikams ir savaitės ten negana hihihi.gif Ir jie ten visai nesikankina irnesakyk.gif net gi priešingai.

Maniškėms irgi smile.gif
Tik vyras išprotėtų turbūt, tai tenka derintis.
Vaikams Luvras, Eifelis, pilys - irgi nelabai. Kenčia tik tuomet, jei žino, kad vakare baseinas viešbutyje bus - jau kelionės metu tenka rinktis tokius, kad visų poreikius patenkinti smile.gif
Atsakyti
Maniškiai irgi baseino labai nori, bet šįkart apsieis. Kainų skirtumas buvo per didelis, nevertas baseinas tokių pinigų biggrin.gif
Atsakyti
Vaikams tikrai turėtų patikti, nes aš buvau prieš keletą metų, tai jau man pačiai laaabai patiko: tiek kalnelių, tiek pasakų herojų 4u.gif Tikrai gali pasijausti kaip vaikas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 01 22, 12:10)
mano vaikams ir savaitės ten negana hihihi.gif Ir jie ten visai nesikankina irnesakyk.gif net gi priešingai. Bet tai turbūt priklauso nuo pačio vaiko. Pvz.: jiems Paryžius būtų visai neįdomus. Nedomina jų nei Eifelio bokštas, nei Luvras. Va ten jie vargtų, ir kankintųsi. Jiems žaist reikia biggrin.gif Žodžiu, skirtingi poreikiai ir lūkesčiai.

Šiuo atveju, jei vyksit į tą kelionę, jums apsilankymas DLP kainuos papildomai. Tad kelionės kaina dar padidės. Plius, įėjimas į mokamus objektus niekur neįeina į kainą. Tad vėl reiks mokėti. Na, irobettačiau - šios kelionės yra visiškai skirtingos.

Tačiau sulaukti atsiliepimų ir įspūdžių labai norėtume. Nes tikrai įdomu. Tikiuosi pasidalinsit, kai grįšit  drinks_cheers.gif



butinai pasidalinsiu, ispudziais smile.gif pritariu, kad keliones siek tiek skirtingos ir kiekvienai seimai pagal poreikius. Mano vaikui reikia nuolat keisti aplinką, pervargsta, atsibosta ir jau zyzia velniukas smile.gif Tai mes šiuo atveju linkę kelionėse gauti kuo daugiau ir kad visi būtų patenkinti. Noriu ir kad vaikui butu pramogu ir vyrui butu idomu ir man smile.gif O sitoje kelioneje panasu, kad viskas taip ir sudeliota smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LaukinesRozes @ 2014 01 27, 11:27)
butinai pasidalinsiu, ispudziais smile.gif pritariu, kad keliones siek tiek skirtingos ir kiekvienai seimai pagal poreikius. Mano vaikui reikia nuolat keisti aplinką, pervargsta, atsibosta ir jau zyzia velniukas smile.gif Tai mes šiuo atveju linkę kelionėse gauti kuo daugiau ir kad visi būtų patenkinti. Noriu ir kad vaikui butu pramogu ir vyrui butu idomu ir man smile.gif O sitoje kelioneje panasu, kad viskas taip ir sudeliota smile.gif


smagu kai taip drinks_cheers.gif mano vyras atsisako visų kelionių lėktuvu doh.gif tai keliauju viena su vaikais rolleyes.gif vaikai nežino, kad važiuos, bet patys stengiasi dėl to kelionės, man vis primena, kad nori važiuoti, pinigus taupo hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 01 27, 13:24)
smagu kai taip  drinks_cheers.gif  mano vyras atsisako visų kelionių lėktuvu  doh.gif  tai keliauju viena su vaikais  rolleyes.gif vaikai nežino, kad važiuos, bet patys stengiasi dėl to kelionės, man vis primena, kad nori važiuoti, pinigus taupo hihihi.gif

Jūsų vyrui nepatinka keliauti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LaukinesRozes @ 2014 01 28, 11:25)
Jūsų vyrui nepatinka keliauti? smile.gif

Skraidyti nepatinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 01 28, 15:38)
Skraidyti nepatinka biggrin.gif

Labai jį suprantu. Todėl...keliausiu su dukra, matyt, autobusu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidara @ 2014 01 28, 18:17)
Labai jį suprantu. Todėl...keliausiu su dukra, matyt, autobusu. 4u.gif

Aš irgi svarsčiau šį varinatą. Galvojau gal pigiau bus? Bet ne. Iš kitos pusės, gal ir įdomu taip. gaila nėra kokio greitojo traukinio.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 01 28, 19:53)
Aš irgi svarsčiau šį varinatą. Galvojau gal pigiau bus? Bet ne. Iš kitos pusės, gal ir įdomu taip. gaila nėra kokio greitojo traukinio.

Na gaila, kad nėra. Bet iš kitos pusės aplankomi dar keli miestai, ispūdžių daug. O jei autobuse susirinktų vaikų daugiau ir panašaus amžiaus tai vaikams būna super kelionė. Mes pernai taip keliavome į Legolendą-Heidės parką. Nerealiai patiko. O kai visos nakvynės viešbučiuose, tai ir tas nuovargis kelionės ne toks baisus.
Atsakyti