Įkraunama...
Įkraunama...

Naujieji MIMA vežimėliai

Gal jau kas galite pasidalinti ispudziais apie siuos vezimelius? Uzmaciau internete, nuvaziavau i Kotryna likau apzaveta, suzaveta. Kotryna juo atsiveze tik gruodzio menesi tai idomu gal jau kas isigijote? Pati apsistojau ties juo, bet dar turiu siek tiek laiko.
mane pakerejo kad jis toks kompaktiskas, viskas issilanksto is vienos dalies, lengvas. Tik neapsisprendziu kuris modelis geriau XARI ar Kobi. Skiriasi realiai tik pati vaziuokle, Kobi ratai siek tiek didesni.
MIMA vezimeliai

user posted image

user posted image

Atsakyti
Kokia maždaug kaina? smile.gif
Atsakyti
Kai as buvau Tobi modelio kaina buvo 3600 kazkur, Xari jos pacios nezinojo. Auto nesyne atskirai dar virs 700
Atsakyti
Mane taip pat domina atsiliepimai apie si vezimeli, kadangi realiai apziureti galimybes neturime. Ar vezimelis tvirtas, medziagos kokybiskos? Kaip suprantu visas svoris laikosi tik ant rankenu, ar nelinguoja visas vezimas vaikuciui judant? Siai pats dizainas bent paveikelyje suzaveno 😊
Atsakyti
QUOTE(Vatide @ 2014 06 24, 23:36)
Mane taip pat domina atsiliepimai apie si vezimeli, kadangi realiai apziureti galimybes neturime. Ar vezimelis tvirtas, medziagos kokybiskos? Kaip suprantu visas svoris laikosi tik ant rankenu, ar nelinguoja visas vezimas vaikuciui judant? Siai pats dizainas bent paveikelyje suzaveno 😊


As isigijau MIMA Kobi. siaipviskas labai kokybiska, medziagos tvirtos, vaziuokle manevringa. Vaziuojant lopsys nelingupja, bet vaika raminant galima ranka ji palinguot. Tokia lanksti sistema. Man vienintelis lopsio minusas tas, kad jis ne kietas. jei vaikas miega jau masinoj neparsivesi lopsy. pries tai turejau chicco tai jis tvirtindavos dirzais, trumpa atstuma parsivezdavau.
Ir pati vaziuokle platoka, man i golfa netelpa, reik nuimt vina rata, bet jis nusiema vieno mugtuko paspaudimu
Atsakyti
QUOTE(Batukė @ 2014 06 25, 12:43)
As isigijau MIMA Kobi. siaipviskas labai kokybiska, medziagos tvirtos, vaziuokle manevringa. Vaziuojant lopsys nelingupja, bet vaika raminant galima ranka ji palinguot. Tokia lanksti sistema. Man vienintelis lopsio minusas tas, kad jis ne kietas. jei vaikas miega jau masinoj neparsivesi lopsy. pries tai turejau chicco tai jis tvirtindavos dirzais, trumpa atstuma parsivezdavau.
Ir pati vaziuokle platoka, man i golfa netelpa, reik nuimt vina rata, bet jis nusiema vieno mugtuko paspaudimu


Pirkote parduotuveje? nes mm yra skelbimas,kad uz 1500lt uzsako is kazkur:) idomu kiek juo galima tiketi, nes kaina tai per puse mazesne:( nors su LT antkainiais tai reali situacija:)
Atsakyti
QUOTE(noli moli @ 2014 06 29, 18:16)
Pirkote parduotuveje? nes mm yra skelbimas,kad uz 1500lt uzsako is kazkur:) idomu kiek juo galima tiketi, nes kaina tai per puse mazesne:( nors su LT antkainiais tai reali situacija:)


as pirkau babymarket.pries tai isieskojau visus ebay, amazon ir panasiai nieko neradau pigiau. nesitiki man kad uz 1500 uzsako.
Atsakyti
As maciau ebejuje, kad prekiauja padirbtais stokke,viskas galima sakyti typ top,tik be stokke logo,tai kaina per puse,itariu cia ir bus kopija biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onoff: 29 birželio 2014 - 22:30
QUOTE(Batukė @ 2014 06 29, 20:33)
as pirkau babymarket.pries tai isieskojau visus ebay, amazon ir panasiai nieko neradau pigiau. nesitiki man kad uz 1500 uzsako.


taip. uzskao is kinu:) sako kad labai fainas ir jei nepatiks galima neimti..
Atsakyti
Gal kas galetu daugiau papasakoti apie vezimeli? Kaip lopsys, sedimoji dalys? Ne per siauros? Kaip vaziuoja vezimukas? smile.gif

Maciau ir as uz 1500 lt. Labai skirias kokybe? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes!

Pratesiant tema MIMA vezimeliai:

MIMA KOBI white snow/red vezimeliu naudojuosi jau metai laiko. Superinis vezimelis, su aliuminio karkasu ir odos strukturos pakaitalu (bent jau manasis white, kiek zinau Camel spalvos yra tikros odos). Sis vezimelis TIK stilingoms ir megstancioms issiskirti mamytems, nes gatveje su MIMA visada sulaukiu lb daug komentaru ir pagyru, kartais net fotoaparatu smile.gif Atradau savaji MIMA jau senai, kai dar LT net kvepeti nekvepejo tokiais stilingais vaikiskais ratais smile.gif Pamaciau si grazuoli viename is uzsienio kurortu stiklineje vitrinoje graziai sau besisukanti ekspozicijoje - taigi lb apsidziaugiau suzinojusi kad pagaliau ir i Lietuva atkeliauja vaikiskas stilius ir isskirtinumas. Vezimelis man su visais priedais ir pribumbasais is uzsienio kainavo apie 4000lt (cia jau su autokedute, apsaugom nuo lietaus, ciuzinukais ir t.t.) Taigi manau mamytes neapsigaukite, jei kas zada jums uz 1500lt - kaip sniego vasara taip ir stebuklingu kainu nebuna... (nors kartais retai ir buna smile.gif)
Praeita savaite uzsisakiau savo mazylei nauja MIMA BOO vezimeli, nes isbandzius MIMA i kitas jokias firmas ziureti nesinori. Taigi OFICIALIAI skelbiu, jeigu kuria nors mamyte domintu musu nuostabusis MIMA KOBI white snow/ red vezimelis - mielai parodyciau nuotraukas ir supazindinciau placiau apie siuos ratukus smile.gif
BEJE dar mielosios, KOBI ir XARI skiriasi ne tik konstrukcija: KOBI galima vesti netgi 2 vaikus papildomai uzsakius dar viena lopsi!!! Xari visada bus pigesnis nes tokios galimybes neturi. smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Mamytės, kas turi ar turėjote Mima vežimėlį, prašau, pakomentuokite apie vežimėlio ratus. Kaip jie žiemos metu kai sniego daug, ar lengva vežti miško keliu it t.t..

Ačiū!
Atsakyti