Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvus mąstymas

Siūlyčiau mamytėms ir tėveliams norintiems išugdyti savim pasitikintį, protingą, laimingą ir mokantį džiaugtis gyvenimu vaiką paskaityti Murphio knygą "Jūsų pasąmonės galia", kurioje labai paprastai, įtikinamai išdėstyti teigiamo mąstymo pagrindai ir privalumai thumbup.gif .
Vėliau dar pagilinant žinias praverstų John Kehoe "proto galios XXI amžiuje thumbup.gif ir Barbaros Berger "Greitasis maistas sielai" thumbup.gif . Kai prisiminę įvykius iš savo gyvenimo patirties ir suvokę, jog pozityvus mąstymas iš tikrųjų veikia, visa tai galėsite pritaikyti savo vaikams. Tik gaila jog, lietuvių kalboje yra išleista tik viena knyga
Ivonne Delaflor "Pozityvus vaikas", kurio nieko labai naudingo nesužinojau ir jai leisti pinigų tikrai neverta biggrin.gif . O rusų kalba yra labai nuostabi John Kehoe "Sila razuma dlia detei", kurią perskaičius taps daug lengviau auklėti vaikus ir patikėti, jog be ypatingai didelių pastangų galėsi duoti savo vaikui geriausius gyvenimo pagrindus.




Atsakyti
Labai noriu pabendrauti su mamom, kas praktikuoja pozityvų vaiko auklėjimą.

Pasidalinkim patirtim, situacijomis. Kada tie metodai veikia, kada ne? Ar veikia apskritai? Ar jums pavyksta, rasti tą rybą ir nuolat vaiką kontroliuoti ne ribojant jo laisvės? Ar ne būna situacijų, kad ne žinote ką daryti ir kaip elgtis? Ką darote tokiais atvėjais...?

Ir dar daugiau klausimų gali iškilti diskusijos metu.

Tikiuosi, kad atsiras žmonių praktikuojančių ir išmanančių. Kad galėtume vieni iš kitų pasisemti patirties... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nataliukė: 17 rugpjūčio 2007 - 09:16
QUOTE(Nataliukė @ 2007 08 17, 10:16)
Labai noriu pabendrauti su mamom, kas praktikuoja pozityvų vaiko auklėjimą.

Pasidalinkim patirtim, situacijomis.  Kada tie metodai veikia, kada ne? Ar veikia apskritai? Ar jums pavyksta, rasti tą rybą ir nuolat vaiką kontroliuoti ne ribojant jo laisvės? Ar ne būna situacijų, kad ne žinote ką daryti ir kaip elgtis? Ką darote tokiais atvėjais...?

Ir dar daugiau klausimų gali iškilti diskusijos metu.

Tikiuosi, kad atsiras žmonių praktikuojančių ir išmanančių. Kad galėtume vieni iš kitų pasisemti patirties... 4u.gif

a placiau galite paaiskinti kas yra pozityvaus auklejimo metodas???
pozityvus- teigiamas??
kazkaip niaisku man
g.gif
Atsakyti
Yra daug literatūros šia tema...
Tai auklėjimas be bausmių. Kaip tiksliai tą daryti šiaip ne nupasakosi. Db aš skaitau knygą Džon Gray "Dangaus vaikai", ten labai gerai paaiškinta viskas.

O prieš tai lankaiu kursus taip vadinamus, kur susipažinau su tuo auklėjimo būdu.
VA čia yra šiek tiek info

Bet kadangi mano auklėjimas buvo kitoks, mūsų daugumos auklėjimas tradicinis, todėl tokį visai kitą auklėjimą ir elgesio modelį sunku taikyti praktikoja. Reik save pačią auklėti iš naujo...
Atsakyti
Sveika 4u.gif
Seniai jau galvojau atydaryti tokią tema, tik va aš pati tokia pusiau praktikuojanti blush2.gif Trūksta info, o kad į ją įsigilinti - trūksta tam laiko. Bet stengiuosi auklėdama sūnų vadovautis daugiau pozytiviu principu, nors visko būna ir visko pasitaiko...
Būtų idomi tavo patirtis bigsmile.gif
Pvz kaip elgiesi kai vaikas meluoja?
Kai atsikalbinėja?
Kai daro priešingai nei prašai?
Ir t.t. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2007 08 17, 22:40)

1. Pvz kaip elgiesi kai vaikas meluoja?
2. Kai atsikalbinėja?
3. Kai daro priešingai nei prašai?
Ir t.t.  rolleyes.gif


1. Šiaip, maniškis kol kas dar tfu tfu, ne meluoja, gal per mažas dar tam. g.gif
2. ne labai suprantu, ką turi omeny "atsikalbinėja", nes man to ptirti dar ne teko, gal jau pradeda tai daryti, bet pas mus tai ležuvio rodymas ko gero g.gif tai ne reagoju į tai, nepastėbiu tokio elgesio.
3. O daro priešingai tai, man atrodo, kad 24 val per parą lotuliukas.gif O jei rimtai, tai stengiuos taikyti visus tos knygoje minėtus metodus. Ne gailiu pagirų, paskatinu, pranešu apie pasekmes. Rezultatai yra, bet sunkiai pasėkiami.

Ir dar, kai tik pradedu aš rodyti ožius, pakeliu balsą ir t.t. Tuo aš viską sugadinu, todėl tie metodai jau pas mūs ne veikia...
Atsakyti
aš taip pat bandau praktikuoti pozityvaus auklėjimo metodus. tik ne visada tai išeina. kantrybės begalinės reikia, ir mokytis šito meno. nes augau tradicinėje šeimoje, gaudavau lupt verysad.gif
yra daug literatūros. perskaičiau knygą neseniai John Gray " Vaikai kilę iš dangaus" . pritariu, kad gera knyga. viskas labai aiškiai aprašyta, kaip vienu ar kitu atveju elgtis. tik ne visad tai gaunas doh.gif
Atsakyti
man tai niekaip neiseina pozityviai auklet,nors kiekviena diena tai prisizadu sau,neturiu kantrybes nors tu ka sad.gif
Atsakyti
Gaila aisku, kad ne iseina... man iseina, tik kartais paleidziu vadeles ir jauciu, kad pradedu jam nusileisti, toj vietoj kur ne tureciau, vien del to kad isvengti konflikto, o knygoje raso, kad tai reiskia, kad vaiko tu realiai ne kontroloji. verysad.gif

Siaip man patinka ta metoda taikyti, nes labai efektivus, ypac ta dalys kur reik daugiau girti vaika, pastebeti jo pasekimus, gera elgesi, gerus darbus.... jis tada toks mielas buna, nori dar graziau elgtis...

pas problematiska situacija buna sveciose, kur nera vaiku ir jam ner ka veikt, pas senelius pvz., sunkiai kontroliojamas buna.. gal ne tas zodis ne kontroliojamas, bet reiklus labai, sau nori demesio, o mes susede norim kartais ir patis pabendrauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nataliukė: 21 rugpjūčio 2007 - 22:35
Natliuke gali gal kokias citatas iš tos knygos čia parašyt na kokius esminius patarimus kad ir apie tuos girimus vaiko ir pan... aš kai ne LT tai negaliu tos knygos gaut, ji dar knygynuose parduodama?
Atsakyti
geras resursas ta tema
www.gentlechristianmothers.com
Atsakyti
Veliau paieškosiu ir išversiu, nes aš skaitau rūsų kalba, parsisiunčiau tą knygą iš čia

Dar tutiu kitokios info lt kalba, kai nuskanosiu galiu išsiusti, tik į AZ parašyk savo pašto adresą...
Atsakyti