Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubas Goodlife Vilniuje

Labas vakaras, likimo sesės... Visai neseniai atradau sporto klubą Goodlife Vilniuje, pilaitės mikrorajone. Įdomu būtų padiskutuoti apie efektyviausias treniruotes, geriausius trenerius ir t.t. Gal yra pilaitiškių besilankančių šiame sporto klube? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja_krikštamotė: 26 sausio 2014 - 20:05
Sveikos:) as lankau, bet vaikstau ant takelio po valanda...buvau kalanetikoje man patiko...bet dabar planuoju "apmesti" svori ir tada imtis treneriu...siaip mergaites sake kad visi neblogi...ziurint kas ko iesko...

Atsakyti
Šiandien kaip tik buvau kalanetikoj tai labai patiko ir trenerė, ir mergaitės šaunios. Ryt planuoju šturmuot anticeliulitinę ir kūno dizainą. Tai va domina kaip treneriai ten. Uoj dabar daug visko norisi išbandyt. Tik kaip viską spėt, nesinori persistengti ,bet norisi ir rezultatų.
Atsakyti
Aš irgi noriu eiti,


nes žiūriu lyginant su impulsu, kaina patrauklesnė. Tik įdomu kaip ten žiūrima į klientą ar norima padėti, ar tik kad eitų.

Tai kaip ten merginos, ar dar lankote?
Atsakyti
Atleiskiite, kad tik dabar. Žinokit į klieną žiūri pagarbiai, visada treneriai pasiruošę pagelbėt, tikrai verta eiti ax.gif

QUOTE(Ausrina @ 2014 12 23, 14:28)
Aš irgi noriu eiti,
nes žiūriu lyginant su impulsu, kaina patrauklesnė. Tik įdomu kaip ten žiūrima į klientą ar norima padėti, ar tik kad eitų.

Tai kaip ten merginos, ar dar lankote?

Atsakyti