Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nutinka eismo įvykis.

Sveikos,
žemiau aprašysiu situaciją, kuri neseniai nutiko man. galbūt esate susidūrusios su panašia situacija ar turėsite patarimų.
Prieš keletą dienų apturėjau eismo įvykį. Kai sukau i kairę mane lenkė ( kelyje buvo abiem kryptim po vieną eismo juostą) . automobiliai susidūrė, žalos mažai, o išlipęs dėdė nupasakojo kad aš kalta. policijos nekvietėm ( dabar jau gailiuosi) . tada pasimečiau ir patikėjau. susipildėm deklaraciją ir išsiskirstėm ( beje kad kalti pasirašėm abu. nors jis man nupasakojo kad tik aš kalta.) užregistravom ivyki viskas tvarkoje. tik kad ne vienas zmogus išgirdęs mano situaciją pasakė kad lygtais ne aš kalta buvau. ką daryti tokiu atveju kai deklaracija jau užpildyta? ar draudimas dar peržiūri visą situaciją ir gali nugynčyti deklaraciją ir išaiškinti kas iš tiesų kaltas?
Atsakyti
QUOTE(~Sniegena~ @ 2014 01 27, 16:09)
Sveikos,
žemiau aprašysiu situaciją, kuri neseniai nutiko man. galbūt esate susidūrusios su panašia situacija ar turėsite patarimų.
Prieš keletą dienų apturėjau eismo įvykį. Kai sukau i kairę mane lenkė ( kelyje buvo abiem kryptim po vieną eismo juostą) . automobiliai susidūrė, žalos mažai, o išlipęs dėdė nupasakojo kad aš kalta. policijos nekvietėm ( dabar jau gailiuosi) . tada pasimečiau ir patikėjau. susipildėm deklaraciją ir išsiskirstėm ( beje kad kalti pasirašėm abu. nors jis man nupasakojo kad tik aš kalta.) užregistravom ivyki viskas tvarkoje. tik kad ne vienas zmogus išgirdęs mano situaciją pasakė kad lygtais ne aš kalta buvau. ką daryti tokiu atveju kai deklaracija jau užpildyta? ar draudimas dar peržiūri visą situaciją ir gali nugynčyti deklaraciją ir išaiškinti kas iš tiesų kaltas?

Tas dede kaltas-jei,aisku,pries sukdama rodei posuki,o jei tai buvo sankryza-tai sankryzose isvis draudziama lenkti...Vnz.,draudimas situacijas perziuri,bet as patarciau vis del to kreiptis i juos del patikslinimo-nepakenks...nes kaltininkams,ypac jei dar stazas mazesnis nei 10m.-labai brangsta draudimas,ir paskui taip ir velkasi ta avarijos uodega...Ateity,jei bus neaiskios situacijos,ir nebusi tikra kas kaltas-nebijok kviesti policija,jie atvaziuoja,issiaiskina,pasako kas kaltas ir,jei nesispardai-liepia pildyti deklaracija,bauda buna tik tada,jei kaltininkas "draskosi".
Atsakyti
QUOTE(~Sniegena~ @ 2014 01 27, 15:09)
Sveikos,
žemiau aprašysiu situaciją, kuri neseniai nutiko man. galbūt esate susidūrusios su panašia situacija ar turėsite patarimų.
Prieš keletą dienų apturėjau eismo įvykį. Kai sukau i kairę mane lenkė ( kelyje buvo abiem kryptim po vieną eismo juostą) . automobiliai susidūrė, žalos mažai, o išlipęs dėdė nupasakojo kad aš kalta. policijos nekvietėm ( dabar jau gailiuosi) . tada pasimečiau ir patikėjau. susipildėm deklaraciją ir išsiskirstėm ( beje kad kalti pasirašėm abu. nors jis man nupasakojo kad tik aš kalta.) užregistravom ivyki viskas tvarkoje. tik kad ne vienas zmogus išgirdęs mano situaciją pasakė kad lygtais ne aš kalta buvau. ką daryti tokiu atveju kai deklaracija jau užpildyta? ar draudimas dar peržiūri visą situaciją ir gali nugynčyti deklaraciją ir išaiškinti kas iš tiesų kaltas?

O čia priklauso nuo aplinkybiu, kurių jūs čia nedetalizavote: kurioje vietoje sukote (sankryža ar įvažiavimas į kiemą), ar yra ištisinė ar nėra ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 01 29, 18:12)
O čia priklauso nuo aplinkybiu, kurių jūs čia nedetalizavote: kurioje vietoje sukote (sankryža ar įvažiavimas į kiemą), ar yra ištisinė ar nėra ir t.t.

Tos aplinkybes pagal dabar galiojancias ket itakos beveik neturi,i kur tas ivaziavimas-neturi reiksmes,tas dede bet kokiu atveju lenkti neturejo teises,esant kai kurioms aplinkybems galetu buti pripazinta abipuse kalte,bet tokiu atveju dede butu nusikaltes jau pagal du punktus.
Atsakyti