Įkraunama...
Įkraunama...

Skubos darbą velnias gaudo?

Štai tokia tema priešpiečiams :-)
Mane pradėjo erzinti žmonių požiūris su kuriuo aš susiduriu. Pastebėjau, kad mano temperamentas man kenkia :-) Paprastai aš darau viską "greit ir kokybiškai", bet labai ilgai užtrunku įrodinėdama "greit=kokybiška" rolleyes.gif
Kodėl įsigaliojęs toks požiūris, kad kuo ilgiau kapstaisi, tuo tavo požiūris į darbą rimtesnis ir tuo geriau dirbi? Pati pradėjau taikyti naują taktiką, kad nebūti "balta varna". Padarau viską ir neprisipažįstu, "brandinu" atliktą darbą, kad vėl nepasirodytų per greit :-) bet kaip toks dalykas erzina..
O kaip pas jus brangiosios ir brangieji? Mėgstat dirbtinį vilkinimą ar skubat pasirodyt kuo geriau?Ir kaip vertinat tuos, kurie dirba "žaibo greičiu" wink.gif
Na aišku, gal yra sferų kur nepriimtinas skubėjimas blush-anim-cl.gif, bet čia jau marš diskutuoti "Už miegamojo durų" laugh.gif Šita tema apie mūsų kasdienybę wink.gif
Atsakyti
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif Rasma, Rasma, galejai jau ir priprasti tiek laiko dirbdama ten kur dirbi.

As va jau po mensiuko kokio dirbu taip kaip visi, ta prasme letai ir neskubant, ne aiksu viska darau kaip ipratusi gretai, taciau darau reiksmingas pertraukas darbe, va po foruma pasiganau, naujienas paskaitau- megaukis darbu rolleyes.gif
Atsakyti
Rasma,
as dirbu greit ir kokybiskai, (kol dirbau) man nereikdavo sedet po darbo, ar ateit anksciau, atvirksciai, padarius darbus ateidavau ne 7,30 o 9 i darba
ir iseidavau ne 16,30 o ir 15 ir kartais anksciau tongue.gif
budavo dienu kai is vis i darba neidavau
gera darba dirbau, o uzdarbis priklausydavo nuo padarytu bylu skaiciaus tongue.gif

taip kad man patinka greiti darbuotojai wink.gif
Atsakyti
rasma mums reik eiti i toki darba kuri padarai ir laisvas wink.gif arba kuo daugiau padarysi - tuo daugiau gausi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Iva @ 2004 08 09, 11:52)
rasma mums reik eiti i toki darba kuri padarai ir laisvas wink.gif arba kuo daugiau padarysi - tuo daugiau gausi rolleyes.gif

vat vat as toki turejau, tai dziaugiausi nerealiai, o visi aplinkiniai stebejosi, kad dar tokiu yra
Atsakyti
na man taip pat nepatinka ilgai terliotis prie vieno darbo. jeigu per ilgai darau, atsiranda tikimybe, kad visai jo nebepabaigsiu.
man malonu nerti stacia galva, padaryti , o po to tingeti wink.gif
Atsakyti
Mėgstu darbą atlikti greitai(jei tas darbas nereikalauja ypatingo kruopštumo).Tik kad paskui nejaukiai jaučiuosi,lyg tinginiaučiau,tai ir ne savo darbus kartais užsikraunu.Geriausia būtų neskubėti,vaizduoti-oi,kiek man darbo huh.gif ,bet...kol kas dar neišmokau,bet reiks ateity pamėgint wink.gif Kad tik iš darbo neatleistų blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Iva @ 2004 08 09, 11:52)
kuo daugiau padarysi - tuo daugiau gausi rolleyes.gif

Mano toks darbas smile.gif . Turiu pripazint, kad ne visada greitis=kokybe. Nes uz kokybe man irgi moka. Jeigu nemoketu dirbciau dar greiciau cool.gif .
Atsakyti
Nuostabi tema thumbup.gif Ir tik dabar pamaciau rolleyes.gif
Vienas is dalyku, kuriu ypac nemegau savo darbe, butent ir buvo nieko neveikimas. Nervindavo,kad reikia sedet nuo-iki, vietoj to,kad padarius visus darbus galeciau siausti namo. Na, mano, matyt, budas toks: greit susiorientuoju kas kur ir padarau. Tai irgi, belikdavo rimtu veidu suleeeetintai viska daryti. Uzmusinedavau laika, taip sakant biggrin.gif Nes darbo metu landzioti po interneta ar uzsiimti kokia kita sau naudinga veikla sazine neleisdavo laugh.gif Zinoma, buvo galimybe uzsimesti papildomu darbu, bet kai pamaciau, kad direktoriui vienodai sviecia,jog ari uz tris,spjoviau i pionieres vaidmeni. Todel dabar ieskau tokio pacio darbo, koki teko studentaujant dirbti: visa diena sukiesi is paskutiniuju, nes laikas spaudzia, itampa (maloni tokia,sakyciau) didele ir visi aplinkui stresuoja smile.gif Na man tai buvo nesvietiskas kaifas thumbup.gif
Atsakyti
Reikia suderinti savo temperamentą su viršininko temperamentu biggrin.gif Nes 'greit' lygu 'daugiau darbo viršininkui'. Jis gi turi patikrinti, naują darbą duoti ir prižiūrėti, kad be darbo nesėdėtum. Beje, jei pas jį tokių būtų 10, tai žmogus visai nuo koto nusivarytų darbus dalindamas ir perskirtydamas. Darbas yra padarytas gerai tada, kai jis atliktas 'laiku ir kokybiškai'. 'Laiku' reiškia, tada, kada nurodyta ir sutarta, ne vėliau ir ne anksčiau.
Atsakyti
QUOTE(afyte @ 2004 08 16, 17:38)
Na, mano, matyt, budas toks: greit susiorientuoju kas kur ir padarau.


visgi nemažai čia mūsų greitų mergičkų thumbup.gif svarbiausia mūsų būdui rasti teisingą šefą, kuriam rūpi padarytas darbas, o ne užkepalių trynimas ir tuščios šnekos bigsmile.gif kaip toj rusiškoj patarlėj - sdelal delo, guliaj smelo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2004 08 09, 11:37)
Štai tokia tema priešpiečiams :-)
Mane pradėjo erzinti žmonių požiūris su kuriuo aš susiduriu. Pastebėjau, kad mano temperamentas man kenkia :-) Paprastai aš darau viską "greit ir kokybiškai", bet labai ilgai užtrunku įrodinėdama "greit=kokybiška" rolleyes.gif
Kodėl įsigaliojęs toks požiūris, kad kuo ilgiau kapstaisi, tuo tavo požiūris į darbą rimtesnis ir tuo geriau dirbi? Pati pradėjau taikyti naują taktiką, kad nebūti "balta varna". Padarau viską ir neprisipažįstu, "brandinu" atliktą darbą, kad vėl nepasirodytų per greit :-) bet kaip toks dalykas erzina..
O kaip pas jus brangiosios ir brangieji? Mėgstat dirbtinį vilkinimą ar skubat pasirodyt kuo geriau?Ir kaip vertinat tuos, kurie dirba "žaibo greičiu" wink.gif
Na aišku, gal yra sferų kur nepriimtinas skubėjimas blush-anim-cl.gif, bet čia jau marš diskutuoti "Už miegamojo durų" laugh.gif Šita tema apie mūsų kasdienybę wink.gif


Aš tai pati labai nemėgstu visko vilkinti ir truputį nervina, kai ir kiti prie paprasčiausio darbo krapštosi valandų valandas, o gale rezultatas vis tiek tas pats, jei tą darbą darytų ir perpus trumpiau. Pati irgi viską darau greitai, o kokybė nuo to nenukenčia smile.gif
Atsakyti