Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai

Svočių nameliai, svočiutės snekučiuojasi toliau 4u.gif
user posted image


Kelios temos, kurioms buvo praleista numeracija, bet labai naudingos ir pilnos gražių ir įdomių idėjų:

XI tema
XIX tema

Temos su numeracija:

XLIX tema
XLVII tema
XLVI tema
Ankstesnės temos: L tema; LI tema
31-40 temos: XL tema, XXXIX tema, XXXVIII tema, XXXVII tema, XXXVI tema, XXXV tema, XXXIV tema, XXXIII tema, XXXII tema, XXXI tema

21-30 temos: XXX tema, XXIX tema, XXVIII tema, XXVII tema, XXVI, XXV tema, XXIV tema, XXIII tema, XXII tema, XXI tema

11-20 temos: XX tema, XIX tema, XVIII tema, XVII tema, XVI tema, XV tema, XIV tema, XIII tema, XII tema, XI tema

1-10 temos: X tema, IX tema, VIII tema, VII tema, VI tema, V tema, IV tema, III tema, II tema, I tema
Pradžių pradžia

NAUDINGOS NUORODOS
Pažadų torto detalės Schema
Netikras tortas Stalo ispirkimui
Programa etikečių, diplomų gamybai

Gerbkime viena kitą, mielos svočiutės. Ši tema nėra skirta Jūsų el.pašto adresams vardinti ir prašymams ką nors atsiųsti - tam yra AŽ (asmeninė žinutė).
Visų pirma perskaitykite nors kelias temas, pažiūrėkite, kas turi Jus dominančią medžiagą ir kreipkitės į SM'ietį/ -ę asmeniškai.
SVOČIOS TURI SAVO PAŠTUKĄ
adresas: svociuciupastas@gmail.com
Norinčios gauti slaptažodį, kreipkitės į bet kurią ilgesnį laiką bendraujančią svočiutę pasinaudojant AŽ

Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2014 02 05, 14:39)
gali įmest FB tą nuorodą?


stai prasom ax.gif as galvoju sita suknute http://www.ever-pret...-he09768pp.html purple spalvos, o stai cia yra jos reali foto kitos spalvos https://www.facebook...5...e=3 smile.gif
Atsakyti
graži suknelė smile.gif aš irgi kažkokias panašias žiūriu smile.gif gerai, kad realus vaizdas nesiskiria, nes nemaža rizika perkant internetu suknelę... Todėl bent kol kas ieškau tokios, kurią galiu pasimatuoti smile.gif
Atsakyti
Labai graži suknelė neperkrauta ir kartu labai elegantiška thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos svociutes 4u.gif
Na ir priplepejot ax.gif ziuriu diskusija apie sukneles verda, tai pasidalinsiu sava patirtim, maniau pirksiu internetu, jau buvau issirinkus, anoje temoje parodziau, bet kitam tinklapi radau tokia pat, tik laisvai krentancia ir siaubas, kaip nepatiko doh.gif o nuotraukoje kurioje vejalis buvo ir suknute plaikstosi lb grazi atrode... tai nusprendziau palauksiu vasaros ir pulsiu I paieskas...
o dabar pasipasakosiu ka jau turiu pasiruosus: komendantu korteles, zidini, saldainiu popieriuku maketa, keleta diplomu na ir uzsirasius sukuosenai, manikiurui bei makiazui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sjugk @ 2014 02 05, 20:48)
graži suknelė smile.gif aš irgi kažkokias panašias žiūriu smile.gif gerai, kad realus vaizdas nesiskiria, nes nemaža rizika perkant internetu suknelę... Todėl bent kol kas ieškau tokios, kurią galiu pasimatuoti smile.gif

AS IR NORIU PASIMATUOTI, TODEL JEI NERASIU NUOMOTIS, TAI BENT PANASIU PRISIMATUOSIU, KAD PAZIURETI AR TOKS MODELIS TINKA MAN mirksiukas.gif
Atsakyti
Skaitinėju senas temas ir kraupu darosi, kiek piršliai išleidžia vestuvėms doh.gif ... Kiek jūs planuojate iš savo šeimos biudžeto skirti šitam reikalui? O gal susitarėte su jaunavedžiais, kad jie moka už viską? Ar planuojate dar pirkti/dėti į vokelį kokią dovana jauniesiems? smile.gif
Atsakyti
Kadangi man dar tolokai vestuvės , tai dėl išleidžiamos sumos dar negaliu nieko pasakyti.Iš pradžių jaunieji siūlė padengti išlaidas , bet tada reiktų pasakyti visas staigmenas, tai sutarėm kad mes jiems nieko nedovanojam, o patys viskuo rūpinamės kas iš mūsų priklauso( bažnyčia, tortas, žaidimų dovanėlės,taurės, apdovanojimas pabroliams ir pamergėms, saldainiai su jaunujų nuotraukoms, gal dar kažkas išlys...), labai noriu laikraštuką padaryti, tik niekur nerandu parsisiųti šablono...
Čia neskaičiuoju dar suknios, kirpyklos, makiažo...bet viso to reikėtų, jei ir paprastu pijoku eičiau biggrin.gif , na gal suknia atkristų tik.. Šiaip be kirpyklos, suknios ir mak. manau į 500-600 lt sutilpti...kaip kitos manot?
Atsakyti
Sveikos, Manau su 1000 prasisukti, bet tikrai nepirksim jokiu dovaneliu, pulkui, dovaneliu zaidimams. Man labai jau nuvalkioti tie reikalai, stengsiuosi ir be diplomu apsieiti, viskas bus koncentruota i jaunuosius smile.gif Na gal po koki niekuti stalo komendantams ir kitiems personazams parupinsiu, bet ne daugiau smile.gif Nemegstam nei as, nei sesuo dulkyjanciu menkniekiu smile.gif Cia man pasiseke siuo klausimu smile.gif Net i galva nesove mintis, kad jaunieji dengtu, jei jau apsiemem ta reikala tai ir susimokesim. Baznycia taip pat pirsliu pareiga smile.gif Ir tortas, ir karvojus. Suri mastau uzsakyt antrai dienai. I vokeli taip pat desim, tik del sumos dar neapsisprendziu. Vis tik sesuo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JackJack: 06 vasario 2014 - 19:40
Kazkuri laikrastuko ieskojo, lyg maciau svociu paste yra keli variantai...
Vestuvems isleisiu nemazai, jaunieji siulesi uz viska sumoketi, bet neidomu butu, nes jie viska zinotu.... tai sutarem, kad I vokeli nedesim.
As jau pradedu galvoti, kad su viskuo gali apie 1500 iseiti, tikiuosi uzteks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiaziede: 06 vasario 2014 - 19:38
Na man ir įdomi situacija, nes mes su jaunaisiai, kai susėdome ta tema pasikalbėti, tai sutarėme iš karto, kad išlaidas, dengia jie g.gif ... Kažkaip buvo savaime suprantama, nes mes irgi davėme pinigėlius piršliams ir net neklausėme, kam kiek išleido smile.gif o dabar žiūriu, kad visi piršliai patys moka doh.gif mes su vyru kažkaip galvojame, kad geriau mes jiems kokią originalią dovaną, kaip kokį poilsį po vestuvių padovanotume ar ką kita rolleyes.gif gal reiks mums dar pagalvoti biggrin.gif Bet dovana už kelis tūkstančius, tai sakyčiau irgi pagerintai biggrin.gif na aišku, nuo kiekvieno kišenės priklauso biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos svociukes ,as planuoju kad su visomis smulkmenomis iseis apie 1000lt,nes baisiai viskas brangu doh.gif Pirkau pamergem ir pabroliams sompano taures ,nes kazkaim man is plastikiniu nelabai ,gali sulust as jas planuoju papuost kad atrodytu graziau,paskui imesiu i pastuka kai padarysiu,Jauniems dar nesugakvojau kaip papuost taures nes kuo daugiau ziurineju tuo sunkiau issirinkti.Dar planavau egzotinius drugelius uzsakyt,o ne balandzius po baznycios,tik dar neapsispredziau nes ankstenei svociu temoi skaiciau kad juos is dezutes reikia traukt nes buna miega ,tai efekto kaip ir nebus kad atidarius dezute isskrenda.Gal kuri zino apie tai?
Atsakyti