Įkraunama...
Įkraunama...

Pamaitinti minią

Išsisėmiau... doh.gif
Pas mus dažnai būna šeimos suėjimai, reikia paruošti pietus ( užkandžiai, karštas patiekalas, desertai tai būna dažniausiai pirktiniai) 10-15 žmonių įskaitant ir vaikus. Prašau, pasidalinkit meniu ką jūs ruošiate panšiomis progomis.
Atsakyti
Aktuali tema. O ką jūs pati patiekiate?

Kai reikia pamaitinti 10-15 žmonių, karštam kepu kalakuto šlaunis (4 vnt.), sūrio- faršo vyniotinį (Sonatinos receptas, berods), vasarą visad sueina šašlykai. Dar planuoju pabandyti čili troškinį, tik tinkamo dydžio puodo dar neturiu biggrin.gif

Užkandžiai tradiciniai: virti avinžirniai, kepta duona su sūrio/česnako/majonezo padažu, rūkyti vištų skrandukai, moliūgų blynų tortas, kai kada- įdarytos krabų lazdelės (varškės kremu su krapais arba svogūnų laiškais).
Atsakyti
Mmm.. kaip skaniai skamba thumbup.gif
Na mano meniu buna daug paprastesnis. Užkandžiam visada idaryti kiaušiniai, nes juos visi labai mėgsta, sumustiniai su lasisa, vištienos juosteles pagal Beata, mano pačios kepta duona.
Karštam-karbonadai užkepti su daržovėmis ir sūriu arba vištienos kulseles.
Atsakyti
Pas mus daug uzkandziu tokiu atveju buna...butinai prancuziskas batonas su pikantiskom salotom...nepriklausomai nuo metu laiko daznai saslykai buna...lavaso suktinukai su kumpiu, sushi, tokiam susiburimui nevengiu ir cepelinu pridaryti arba bulviu plokstainio...
Atsakyti
QUOTE(Obelėlė @ 2014 02 05, 19:58)
Išsisėmiau...  doh.gif
Pas mus dažnai būna šeimos suėjimai,

pas mus kai buna seimos/gimines susiejimai, tai daug ruostis nereikia, nes visi kazka atsinesa. Tai ruosiam visko pro truputi ir stalas tikrai ne skurdziai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Kai pas mane būna dideli susiėjimai, tai dažnai kepu sprandinės armoniką, įvairius kepsnelius orkaitėje ( su sūriu, daržovėmis ), kotletukus orkaitėje su įdarais ( dž.pomidorai, alyvuogės, kumpis ir t.t.). Užkandžiams pridarau didelį indą keptos duonos- pupelių- skumbrės mišrainės, kurį labai soti, kepu aštresnius sparnelius, iš sluoksniuotos bemielės tešlos ''sraiges'', ''sagas'', mini piciukes... smile.gif
Atsakyti