Įkraunama...
Įkraunama...

MRU nuotolinės studijos

QUOTE(persiko kauliukas @ 2015 02 04, 07:04)
Sveikos, su naujos sesijos pradzia  biggrin.gif
Gal galit ka nors pakomentuoti apie V.Kanapinska AT; ir Šukytę BT?

Dėl šukytės skaitykit teismų praktiką. Teorijos nebūtina plačiai, bet reikia konkrečiai apie tai ką klausia dėstyt. kadangi vienu žodžiu neatsakysi, išeina ne vienas lapas.
Atsakyti
Aciu uz atsakymus smile.gif

Turiu dar viena klausima... gal patarsit, kuri baudziamaji kodeksa rinktis, suprantu, kad turi buti kuo naujesnis... radau toki kainos atzvilgiu patrauklu varianta http://www.eugrimas....ksas-2013-05-20, tik nezinau ar cia viskas bus ko reiks, nes stai sis gerokai brangesnis, o ir puslapiu daugiau ?http://www.knyguklubas.lt/lietuvos+respublikos+baudziamasis+kodeksas+14+laida.html
Atsakyti
Sveikos,
gal pasidalinsite EU teises Id ir IId, Tarptautines teises Id ir IId ir BT IId konspektais? 4u.gif
Atsakyti
Laba merginos,as sias metais planuoju stoti i MRU i isligynamasias studijas,noretusi nuotoliniu,kadangi gyvenu uzsenyje. Gal yra kas jau mokosi sios specialybes ir galetu pasakoti placiau kaip ir kas smile.gif
Atsakyti
Laba diena, 4u.gif

Noriu pasiteirauti, dabar del tos naujos reformos kai anuliuojami dalykai turint daugiau nei 3 skolas, as ju turiu gal 5 (nespejau niekaip issilaikyti egzaminu praita pusmeti ir liko man) dabar planuoju juos laikyti nuo sio rudens, ar bus imanoma? Koki prasyma ir kur man reiketu rasyti kad ijungtu tuos dalykus? nezinau ar aiskiai parasiau... blink.gif Ir dabar kaip ir esu perejus visus dalykus bei susmokejus kuriuos siulo NS ir kolkas nera sukurtu nauju programu. Tai man nuo rudens reiktu pereit i istestines ir ten mokytis tuos dalykus kuriu nera NS? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Minaya @ 2015 05 26, 11:31)
Laba diena,  4u.gif

Noriu pasiteirauti, dabar del tos naujos reformos kai anuliuojami dalykai turint daugiau nei 3 skolas, as ju turiu gal 5 (nespejau niekaip issilaikyti egzaminu praita pusmeti ir liko man) dabar planuoju juos laikyti nuo sio rudens, ar bus imanoma? Koki prasyma ir kur man reiketu rasyti kad ijungtu tuos dalykus? nezinau ar aiskiai parasiau...  blink.gif Ir dabar kaip ir esu perejus visus dalykus bei susmokejus kuriuos siulo NS ir kolkas nera sukurtu nauju programu. Tai man nuo rudens reiktu pereit i istestines ir ten mokytis tuos dalykus kuriu nera NS?  blush2.gif

nesupratau?? Kaip tai anuliuojami? Mano irgi daugiau nei trys skolos NS ir nežinau ar ką nors išlaikysiu šį semestrą mastau.gif grįžti birželį neplanuoju, o kai grįšiu liepą jau visi dėstytojai atostogaus vacation4.gif nebent bandysiu internetu jei pavyks susitarti 000164.gif
Atsakyti
Help! Gal kuri turite ar zinote kaip spresti savitikros uzdavinius is Sprendimu primeimo teorijos? Niekaip nesusidoroju sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2015 05 26, 18:32)
nesupratau?? Kaip tai anuliuojami? Mano irgi daugiau nei trys skolos NS ir nežinau ar ką nors išlaikysiu šį semestrą mastau.gif grįžti birželį neplanuoju, o kai grįšiu liepą jau visi dėstytojai atostogaus  vacation4.gif nebent bandysiu internetu jei pavyks susitarti  000164.gif


Vel reforma... "Studentas arba nuotoliniu studiju klausytojas turintis daugiau nei 3 skolas yra salinamas uz nepazanguma." Tai as suprantu kad anuliuojama tada... Tai vat ir nezinau kaip cia dabar? Gaunas kad is naujo moket reiks? Ar sita taikys tik naujiems dabar pradedantiems studentams? g.gif
Atsakyti
Cia reikia klausti metodininkes del visko, bet as kaip supratau tai ismeta visai is universiteto uz skolas. Cia kaip diena taip naujiena. Su tais destytojais neimanoma susisiekti. viena profesoriu jau gaudau treti metai ir niekaip. Jei kas butu man pasake, kad cia bus tokia betvarke sitam univere niekada buciau net nestojus. Dabar jau gaila mesti nes atsimokinta jau 4 metai bus. ir vis dar galo nematyt.
Atsakyti
Pirmadieni skambinsiu i univera. prisiemiau 5 dalykus ir nebespeju. jau viena skola turiu. neislaikysiu as sekanciu egzu... tai prasymu atideti laikyti egzus rasyti jau mums nebegalima? (del to nuotoliniu perkelimo i neakivaizdines) nezinau ka daryt. gal kas patarsit? kaip prasisukti db, per daug prisiemiau.
Atsakyti
Sveiki,

tie, kurie studijuoja magistrantūroje ar žada tai daryti - junkitės prie MRU TEISĖS MAGISTRO grupės FB. 4u.gif https://www.facebook...854773/?fref=nf

Dalinkimės naudinga studijų, egzaminų, pasiruošimo jiems patirtimi, keiskimės/pirkime/parduokime knygas, konspektus ir visa kita. Kuo daugiau narių - tuo naudingiau visiems, todėl dalinkitės info. bigsmile.gif

Atsakyti
Sveikos merginos ax.gif

Noriu pasiteirauti, ar buvote kada nors susidurusios su tokia situacija, kad nepavyko issilaikyti visu pasirinktu dalyku todel nusprendete testi juos kitame semestre? Kaip tada vyksta stojimas, jeigu as nauju dalyku kolkas imti nenoriu, kol nesusitvarkysiu su praeitomis skolomis? Gal zinote kam ir koki prasyma reiketu rasyti? blush2.gif
Atsakyti