Įkraunama...
Įkraunama...

Armani prive

Padiskutuokim apie Armani prive kolekcija, kas patiko, kas nelabai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anitta1985 @ 2014 02 06, 20:44)
Padiskutuokim apie Armani prive kolekcija, kas patiko, kas nelabai.  4u.gif





Man is visu labiausiai patiko Rose d'Arabie smile.gif
Ypac ju sleifas wub.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif, man jie labai
Atsakyti
user posted image
sie mano wishlisto pirmoje vietoje - vasarai, tad tikrai bus greitu metu nupirkti
dar teko bandyti atomika- Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune - nors geliu nelabai megstu, bet cia taip subtiliai skleidziasi, kad kokiam 30ml pasiryzciau butelaiciui, deja near
o stai sie-Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin turiu atomike nesuzavejo... schmoll.gif patiktu kam citrininiai-lemon kvapai patinka
Atsakyti
iš 4 bandytų Armani Prive, sužavėjo tik Bois d'Encens - labai puikūs smilkaliniai kvepalai. kas mėgsta tokio tipo kvepalus, tai tikrai nuostabus variantas.
labai patiko vienas astiliepimas Fragranticoj: "one word review:
AMEN." biggrin.gif

dar žinau, kad esu bandžius Eau de Jade ir Cuir Amethiste, nu bet nieko neatsimenu apie juos blink.gif g.gif

Ambre Orient - pamenu, kad ambra, tokia šiek tiek šalta spygliuotiška. daugiau nelabai ką g.gif
Atsakyti
Superiniai kvapai.. isskirtiniai..prabangus.. wub.gif nuo buteliuko iki natu.. wub.gif man labiausia kiek uosciau patiko Figuier eden, kas megsta zalia, figu kvapa, su ciut pieno nata.. ir dieeeeeeevinu Rose D'arabie..
http://www.armanibea...se-darabie.aspx
kazkas tokio wub.gif Man si kvapa dar primena Jo Malone Velvet rose&oud kvapas (kuri ka tik gavau ir negaliu atsidziaugt) ir vieni kvepalai is Xerjoff, lyg tai 40 knots.
Atsakyti
Rose iš visų uostytų iškart padarė didžiausią įspūdį (bet tada buvau išvis įklimpus į rožes). Dar Cuir Noir.
Cuir Amethyste priminė Daim Blond, šių nemėgstu, tai nemėgau ir anų (buvau gavusi mainais).
Ūdai - kaip ir ūdai, nieko naujo. Smilkalai irgi.
Ir išvis - už tokią kainą nepirkčiau iš šitos kolekcijos nieko.
Atsakyti
dėl kainos tai drinks_cheers.gif perspausta cool.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2014 02 26, 22:43)

Cuir Amethyste priminė Daim Blond

swoon.gif
nu joooooooo, aš vis dar sugebu nustebti žmonių nosių ypatumais ir pati stebiuosi, kad sugebu nustebti. Jie man panašūs gal tik tiek, kad abu neabejotinai yra kvepalai, na ne pvz. dantų pastą ir aliejų lyginam. O šiaip nei per kur, anei per jokį kriterijų negalėčiau jų sulyginti... Abu mėgstu, abu puikiai pažįstu...

Atsakyti
QUOTE(rusma @ 2014 02 26, 21:54)
Abu mėgstu, abu puikiai pažįstu...

dažniausiai taip būna. kai mėgsti, tada kvepalai atrodo skirtingi. kai nepatinka, tada nejučia suvienodini.
aš kaip sakiau, nelabai bepamenu, apie ką jie g.gif
Atsakyti
QUOTE(rusma @ 2014 02 26, 21:54)
swoon.gif
nu joooooooo, aš vis dar sugebu nustebti žmonių nosių ypatumais ir pati stebiuosi, kad sugebu nustebti. Jie man panašūs gal tik tiek, kad abu neabejotinai yra kvepalai, na ne pvz. dantų pastą ir aliejų lyginam. O šiaip nei per kur, anei per jokį kriterijų negalėčiau jų sulyginti... Abu mėgstu, abu puikiai pažįstu...


Griuk negyvas (visas postas patiko) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2014 02 26, 21:43)
Cuir Amethyste priminė Daim Blond, šių nemėgstu, tai nemėgau ir anų (buvau gavusi mainais).
Ūdai - kaip ir ūdai, nieko naujo. Smilkalai irgi.
Ir išvis - už tokią kainą nepirkčiau iš šitos kolekcijos nieko.

amen
Atsakyti