Įkraunama...
Įkraunama...

Kauniečiai stato ir įkurinėja namučius 11

Seana tema :
http://www.supermama...?...2360&st=588
QUOTE(mintas @ 2014 02 07, 12:32)
Kaip reikalai su rekupo paieškomis wink.gif ?


Siandien kaip tik vaziuoju i gamyba pasiziureti pas Alasc-inius ...
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2014 02 07, 12:32)
Tikėjausi kad bus pigiau, bet kad ant tiek  g.gif , tai tikrai ne...



As pats nustebes unsure.gif,net dabar netikiu ... ,net buvau pabijojes paskelbti per anksti ,kol ilgiau neisitikinsiu smile.gif ...
Kaip tik dabar pakeite skaitliuko pastovu tarifa i naktini ir dienini . smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 07 vasario 2014 - 11:36
QUOTE(korida @ 2014 02 07, 11:29)
Siandien kaip tik vaziuoju i gamyba pasiziureti pas Alasc-inius ...


O aš jau galvojau, kad reikės pasiūlyti atsiraitoti rankoves smile.gif. Beje, alasca eco man visai patiko, bet kai pasižiūri, kad ten tik įmantriau iš XPS`o išpjaustyta dėžė, įdėta porą DC ventiliatorių ir šilumokaitis. Na dar valdymas. Viską susirinkti manau ilgiau savaitgalio neužtruktum, tuo labiau, kai visas komplektuojančias galima nusipirkti atskirai smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 07 vasario 2014 - 11:38
QUOTE(mintas @ 2014 02 07, 12:37)
O aš jau galvojau, kad reikės pasiūlyti atsiraitoti rankoves smile.gif. Beje, alasca eco man visai patiko, bet kai pasižiūri, kad ten tik įmantriau iš XPS`o išpjaustyta dėžė, įdėta porą DC ventiliatorių ir šilumokaitis. Na dar valdymas. Viską susirinkti manau ilgiau savaitgalio neužtruktum, tuo labiau, kai visas komplektuojančias galima nusipirkti atskirai smile.gif.

na siek tiek upradino savo puslapi ir gaminius. Ant kiek ten tas efektyvumas geras tai xz, bet anksciau kiek pamenu jie pulto neturejo, dabar jau matau turi. Korida laukiam ispudziu is ju gamyklos. Man kazkaip anksciau visai nepatiko nei kainos nei patys gaminiai alascos, dabar gal patobulejo.
Atsakyti
QUOTE(LokysL @ 2014 02 07, 18:06)
Man kazkaip anksciau visai nepatiko nei kainos nei patys gaminiai alascos, dabar gal patobulejo.


Patys alasciečiai sakė, kad senesni modeliai būdavo peršaldavo, dabar tipo, kai į putplastinį karkasą deda, visi trūkumai išnyko smile.gif.

Man dar užkliuvo, kad pas alascą mažesnio diametro ortakių įėjimai nei komfovente, panašaus galingumo rekuperatoriuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 08 vasario 2014 - 00:31
Alescieciams ,dar daug reikia padirbeti ... Po vakarykscio apsilankymo ir silumokaiti kita gamins,didins plota(ploksteliu skaiciu) ir viduje ir prailgins (sesiakampi prailginta gamins ) ir ... ir automatika kita jei susitars su pasiulytu nagingu zmogumi smile.gif . Jei neskubu sako kitam sezonui galesim kazka pasiulyt smile.gif ...
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2014 02 08, 11:58)
Alescieciams ,dar daug reikia padirbeti ... Po vakarykscio apsilankymo ir silumokaiti kita gamins,didins plota(ploksteliu skaiciu) ir viduje ir prailgins  (sesiakampi prailginta gamins ) ir ... ir automatika kita jei susitars su pasiulytu nagingu zmogumi smile.gif  . Jei neskubu sako kitam sezonui galesim kazka pasiulyt smile.gif ...

kazkur labai girdeta pries metus ar pusantru visa tai - kai Vilius su jais bendravo. Pasiulymas buvo toks pats - apsilankykit po metu, tipo dar tobulejam. Tai nelabai suprantu is ko jie ta nasuma isgauna 91%, 90% nes jei dar zada tobulinti tai nasumas 100% turetu buti, nes pagal dabartinius ju deklaruojamus parametrus tai nelabai ka ir tobulinti bereiktu. Kas liecia automatika Viliui irgi seke pasakas, tipo ateityje bus taip ir taip. Plius raso kad pristate savo iranga tarptautinei rinkai. Vienu zodziu amalva lenkia juos dviem galvom i prieki, ir tai ka pasako ta ir igyvendina ir jau seniai tiekia savo gaminiu i skandinavijos rinkas. Pas juos irgi yra siokiu tokiu nedadelku kas liecia rekupo statyma saltoje patalpoje , pvz garaze, tas modelis kur skirtas pasyviam namui galine sienele turi tik keliu cm storio nors visos kitos sieneles yra 4 ar 5 cm storio, tai per ju seminara po tokio uzduoto klausimo pranesejes susimete ir pasimete, bet sake atkreipsim demesi. Kazkaip alisciechiai gal labiau isreklamave savo gamini, t.y pats pradinis aprasymas puslapyje labiau ispudi padaro. Beje kai teko bendrauti su tais kurie protingu namu sistemas daro, tai turejo neigiamu atsiliepimu apie aliascas, dabar tik nepamenu del ko: ar del automatikos ir nesuderinamumo ar del bendravimo ir poziurio i klienta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LokysL: 08 vasario 2014 - 11:20
Sveiki 4u.gif

Gal galesit padet.. Ieskom zmogus/imones, kuri padetu suprojektuoti vieno auksto namo vedinimo sistema 4u.gif

Jei atsirastu,kas galetu padet ar turit patikimu zmoniu kontaktus-rasykit asmenine zinute cool.gif

Aciuuuuu...
Atsakyti
Nu va pas mane stogas jau ne kiauras turim apsiltinima tarp gegniu, plokstes su aliuminio folija suruosem laukia ant zemes kada bus sukabintos prie gegniu.. Smagiai padirbejom smile.gif
Atsakyti
LokyL sake mano murininkai tau pertvaras murino - kaip atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 02 10, 21:51)
LokyL sake mano murininkai tau pertvaras murino - kaip atsiliepimai?

bendrai ziurint normaliai. Vienoj vietoj siek tiek nugrybavo apie 1 cm. Siaip nelabai turejau laiko ir noro priziureti, tai tarpinius epizodus maciau, tai lyg ir normaliai.
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 02 10, 21:02)
Nu va pas mane stogas jau ne kiauras turim apsiltinima tarp gegniu, plokstes su aliuminio folija suruosem laukia ant zemes kada bus sukabintos prie gegniu.. Smagiai padirbejom smile.gif

Kur tokių patikimu randate.. smile.gif kad dar valau ir putplasti laminuotu. smile.gif Tai kiek į tarpus sudėjote 0,20m.?
Atsakyti
QUOTE(Robertinas 125 @ 2014 02 10, 23:24)
Kur tokių patikimu randate.. smile.gif  kad dar valau ir putplasti laminuotu. smile.gif Tai kiek į tarpus sudėjote 0,20m.?


Cia mano tie patys auksarankiai murininkai ir stogdengiai ir ko tik jie nemoka smile.gif Saunus vyrai! Sudejau 18cm, nes gegnes biski nelygios tai ne visur butu tilpe 20cm.

Padejau ir as laminuot smagus darbelis, per 2 val kokius apie 80 m2 ploksciu paruosem smile.gif

PS. Siltintojai savo broka sutvarke smile.gif

Siandien susitikimas su elektra.
Atsakyti