Įkraunama...
Įkraunama...

Dovas

Kaip jums vardas Dovas? Retas, bet reiksme grazi : Iš lietuvių dovis [= dovana, davimas], lietuviskas, man asmeniskai labai grazus, bet ar ne per keistas?
Atsakyti
neoatinka,bet šiaip nepatinka,ne dėl to,kad keistas.
Atsakyti
tiesiog nepatinka, negražus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isila: 09 vasario 2014 - 14:08
Man labia gražus. Gražesnė forma Dovis ar Dovinė (labai retai sutinkama pavardė vyro smile.gif. Vardas būtų mergaitei smile.gif)
Atsakyti
negražus. 4u.gif
Atsakyti
Man gražus smile.gif Originaliai, tvirtai skambantis, nenuvalkiotas vardas.
Atsakyti
negražus
Atsakyti
pirma karta girdziu, kad toks zodis galetu buti vardas blink.gif schmoll.gif Ir net negrazus schmoll.gif Ir kaip ji saukt: Dovai, Dovai. Zmones galvos, kad kas rekia: davai, davai biggrin.gif
Atsakyti
Man iškart Dovas - Povas... vardas gal ir originalus, visgi man nelabai.. blush2.gif
Atsakyti
patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota_Ela @ 2014 02 09, 02:18)
Kaip jums vardas Dovas? Retas, bet reiksme grazi : Iš lietuvių dovis [= dovana, davimas], lietuviskas, man asmeniskai labai grazus, bet ar ne per keistas?


Ne, ne keistas, tik žmogui su tokiu vardu visą gyvenimą teks aiškinti, kad jis ne Dovydas, o Dovas.
Atsakyti
Ne mano skonio... Man toks tarsi trumpinys, neišbaigtas, kažko jam trūksta.. Pirma mintis šauna, kad tai sutrumpintas Dovydo vardas smile.gif

Bet šiaip sveikintina, kad lietuviškas, ne koks Kevinas, Tajus, Elvis ir pan., kaip kad dabar madinga lietuvių šeimose smile.gif

Jei gerai pamenu, tai pirmasis Nomedos Marčėnaitės sūnus tokiu vardu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 05 balandžio 2014 - 16:42