QUOTE(darius333 @ 2014 10 13, 12:11)
Kas liecia slitini stoga tai 7-8 laipsnai matyt yra ta riba kai jau dauguma slaitiniu stigu dangu nebetinka ir artimesnes tampa ploksciu stogu medziagos, tuo labiau, kad tokio nuolydzio stogo praktiskai nesimato nuo zemes.
O poliureja netiktu paciam ,aki ppas Minta ?
Net ir garzdu midos cerpeles dedant teisingai turi buti apatinis paklotas, kuris mechaniskai tvirtinasi prie stogo. Uzlydoma virsutine danga paslepiant mechan tvirtinimo taskus.
Cia ir atsakymas
Ventiliuojams visas kraigas, kamineliai paprastai dedadmi ne slaitiniame stoge, kur nera kraigo.
Pas mane nuolydis apie 35-40 laipsnių, stogo danga bus ventiliuojama. Iš esmės galima pasirinkti bet kurią stogo dangą.
Poliurejai reikia ištisinio pagrindo, tokio kaip betonas ar kažkas panašaus. Ant medinės plokštės tokia danga nelabai tinka, nes plokščių sujungimo vietose suskilinėtų, nes neturi armavimo tinklelio kaip kad bituminės dangos turi.
Naudojant fanerą kaip šlaitinio stogo paklotą ir rimtai sujungiant vieną su kita, poliurėja būtų gal ir visai geras variantas. Problema būtų faneros tvirtinimo taškų estetinis vaizdas nutepus šia danga (negražūs įdubimai) bei elastingumo stoka. Reiks konkrečiau pasidomėti, bet paviršiaus lygumui bus keliami labai aukšti reikalavimai, nes stogas matomas...
Geras dalykas yra tas, kad norėjosi šviesios dangos, po kuria nekaistų putplastis ir be ventiliacijos. Su balta poliurėja tai visai įmanomas variantas jeigu estetinis vaizdas bus priimtinas. Taip pat glotni danga neleis augti sąmanoms ir kauptis spygliams nuo šalia augančių pušų. Yra šviesios bituminės dangos, kuri mažiau kaista, bet nieks tokios nenaudoja dėl to, kad ji greitai patamsėja nuo dulkių. Gal su šviesia poliurėja pavyktų išvengti šios broblemos. Kaip manot?
Kaip atrodo visas ventiliuojamas kraigas? Ar ten nepateks vandens per tokią angą?